HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Alfred Hitchcock na dvd:

39 kroków

Starsza pani znika

Człowiek, który wiedział za dużo

Lokator

Sabotaż

Młody i niewinny

wszystkie w filmy w cenie 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za napisanie tego!!! :D
Sam zawiodłem się sromotnie na Kodzie Da Vinci, szedłem obejrzeć niezłe kino a tu taka klapa.
Obejrzałem zapowiedź Aniołów i Demonów i się nakręciłem m.i. muzyką... No to jutro idę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy, które polecam osobiście :D
-SuperHero
-Wielkie Kino
-Poznaj moich spartan
-hooligan''s 1,2
-13 dzielnica
-Straszny film 1,2,3 i 4
-piła 1-5
-nienarodzony
-30 dni mroku
-Step up 1,2
-stary gdzie moja bryka
-parcie na tarcie
-the simpsons
-american pie
te nazwy Pogrubione to najlepsze dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoł, już dawno nie widziałem tyle gnoju w jednym miejscu ;]
ale spoko, masz 13 lat, wyrobisz się jeszcze. mam nadzieję.


kulpamen -> popcorn i colę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD
to chyba ma być lista filmow ktorych lepiej nie ogladać dla własnego dobra
Z wyjątkiem The simpsons, całkiem spoko film, Hooligans tez ok, jesli mowimy o GSH, Straszne filmy tez ujdą, reszta słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:11, Azra napisał:

łoł, już dawno nie widziałem tyle gnoju w jednym miejscu ;]
ale spoko, masz 13 lat, wyrobisz się jeszcze. mam nadzieję.

Sorry ale ja w wieku 13 lat mialem obejrzane duzo dobrych filmow i potrafilem juz wtedy rozroznic dobre kino od crapu (vide filmy ktore wymienil gosc wyzej), tak wiec on prawdopodobnie zawsze bedzie preferowal syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2009 o 21:19, Starscream napisał:

> ale spoko, masz 13 lat, wyrobisz się jeszcze. mam nadzieję.
Sorry ale ja w wieku 13 lat mialem obejrzane duzo dobrych filmow i potrafilem juz wtedy
rozroznic dobre kino od crapu (vide filmy ktore wymienil gosc wyzej), tak wiec on prawdopodobnie
zawsze bedzie preferowal syf

ja w wieku 13 lat nie wiedziałem, że mam penisa, więc to żaden argument ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważny komunikat !!!
Broń Boże nie oglądajcie filmu "Ostatnie zlecenie" z Nicolasem Cagem.... to jest dopiero spektakularna porażka !!!
Dzisiaj będę oglądał "Zawodowców" z DeNiro i Al Pacino, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:52, Pablor napisał:

Dzisiaj będę oglądał "Zawodowców" z DeNiro i Al Pacino, mam nadzieję, że się nie zawiodę.


Nie zawiedziesz się , warto obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:12, kulpamen napisał:

powiem krótko. Wybieram się do kina. Co polecacie?


Star Trek

Generał Nil

Gran Torino

Madagaskar 2

Vicky , Cristina , Barcelona tylko jeśli lubisz to miasto i Woody Allena

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic polecam

Brzdąc - kino Alchemia

Cinema Paradiso - Paradiso

Good bye, Lenin ! - Luna

Gorączka złota - Alchemia

Metropolis - Świt

Obywatel Kane - Świt

Sokół Maltański - Iluzjon

Taksówkarz - Iluzjon

Zły porucznik - Iluzjon

Honor Prizzich - Iluzjon

Tron we Krwi - Iluzjon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

Filmy, które polecam osobiście :D


Moje kontrpropozycje

Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

-Wielkie Kino
-Poznaj moich spartan


Nieme kino , smród życia , lęk wysokości i parę innych filmów Mela Brooksa

Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

-13 dzielnica


Polecam oryginał zamiast nędznej kopii "Ucieczka z Nowego Jorku"

Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

-Straszny film 1,2,3 i 4
-piła 1-5


Skarbonka , Dom wariatów , Czy leci z nami pilot , Trylogia Nagiej Broni z Leslie Nielsenem , Strzelając śmiechem

Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

-nienarodzony
-30 dni mroku


Egzorcysta , Psychoza , Widmo , Dziecko Rosemary , Ptaki , Pojedynek na szosie

Dnia 16.05.2009 o 21:08, Arcizo_7 napisał:

-Step up 1,2


Cały ten zgiełk , Kabaret , Deszczowa piosenka , Fred Astaire , Genne Kelly itd.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 21:52, Pablor napisał:

Dzisiaj będę oglądał "Zawodowców" z DeNiro i Al Pacino, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Ja się zawiodłem na całej linii. Ten film jest strasznie naciągany. Dwóch, nie oszukujmy się, starych dziadów robi z siebie młodzików, którzy mogą wszystko. Ci goście mają prawie po 70 lat, a reżyser chce na wmówic, że ok. 50.

Spoiler

Dla przykładu DeNiro spotyka się z młodą policjantką, którą posuwa i co dziwne, jej to odpowiada... Imho absurd.

Fabuła w teorii jest ciekawa, ale tylko w teorii, bo jej prowadzenie jest nudne i raczej przewidywalne. Niby pod koniec filmu jest zwrot akcji, ale ten efekt i tak nie ratuje całości, a zwłaszcza typowej sceny i gadki szmatki, gdy
Spoiler

jeden z bohaterów umiera na rękach drugiego pod koniec "dzieła".

Do tego dochodzi kilka głupich i nielogicznych scen. Nie wiedziałem, że strzał w głowę z bliska z Gock''a powoduję wystrzał ciała w górę (na kilka cm) i do tego leci na tyle szybko, żeby przebic szybę. No brawo. Mógłbym jeszcze dużo pisac o tym, jak ten film jest słaby. Przynajmniej 50 Cent nie grał pseudo twardziela... To, że Al gra ostatnio w słabych filmach, to się przyzwyczaiłem (w sumie pozytywnie pamiętam go tylko z genialnego Ojca Chrzestnego oraz świetnego Człowieka z blizną), ale żeby DeNiro tak nisko upadł? Nie działa na mnie ich urok, więc daję filmowi 4, w porywach 5 na 10. Ale to tylko moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2009 o 22:37, MaccCry napisał:

/.../ Dwóch, nie oszukujmy się, starych dziadów robi z siebie młodzików, którzy mogą wszystko. Ci goście
mają prawie po 70 lat, a reżyser chce na wmówic, że ok. 50.

Jak to mówią: starzy ciałem, ale młodzi duchem. ;D

Dnia 16.05.2009 o 22:37, MaccCry napisał:

To, że Al gra ostatnio w słabych filmach, to się przyzwyczaiłem (w sumie pozytywnie pamiętam go tylko z
genialnego Ojca Chrzestnego oraz świetnego Człowieka z blizną), ale żeby DeNiro tak nisko upadł?

Wiesz, nie należy oczekiwać, że wybitni aktorzy będą grali (dosłownie) do końca swojego życia tylko i wyłącznie same genialne role. Al na swoim koncie ma tyle genialnych ról, że ''''tylko'''' przyzwoicie zagrana przez niego postać potrafi mocno rozczarować, podobnie jest z De Niro. No ale obaj panowie swoje lata świetności mają już za sobą i trzeba się z tym pogodzić. Zresztą obaj panowie dla światowego kina dali od siebie już wystarczająco dużo i to jest najważniejsze.

Dnia 16.05.2009 o 22:37, MaccCry napisał:

Nie działa na mnie ich urok, więc daję filmowi 4, w porywach 5 na 10. Ale to tylko moja opinia...

Musze przyznać, że mnie też film nie zachwycił i rozczarował. Ale powstrzymam się od jego ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2009 o 21:52, Pablor napisał:

Ważny komunikat !!!
Broń Boże nie oglądajcie filmu "Ostatnie zlecenie" z Nicolasem Cagem.... to jest dopiero
spektakularna porażka !!!

Na pewno ten film wypada aż tak słaby ? Po beznadziejnych obu częściach ''''Skarbu narodów'''' i po niezbyt udanym ''''Next'''' myślałem, że może być już tylko lepiej... Wychodzi jednak na to, że niestety Nicolas Cage już wypalił się jako porządny aktor, a naprawdę szkoda, stało się to zdecydowanie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insomnia - podchodziłem do tego filmu dość niepewnie, nie byłem pewien czy Robin Williams będzie przekonywujący jako psychopata. Na szczęście zagrał dobrze, reszta obsady też wypadła na zadowalającym poziomie. Pomimo, że film trwał ok 2 godzin ani razu nie spojrzałem na zegarek. Ciężka, nieco senną atmosferę zepsuło nieco zakończenie, ale można na to przymknąć oko. Ogólnie jest to film wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Skarb Narodów 1 i 2
2. Niebiańska przepowiednia
3. Ghost Rider
4. Step Up 1 i 2
5. Obłęd
6. Kryptonim: Gwiazda
7. Bitwa o Midway
8. Egzorcysta
9. Wesele
10. Quest
11. Szeregowiec Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczorajszego dnia i troszeczkę dzisiejszego Anioły i demony:>
Bardzo dobra produkcja poza kilkoma scenami na placu świętego pitra. Chodzi mi o kilkusekundowe zbliżenia, na rozmawiających w tłumie ludzi. Dyskusje nie na miejscu, tylko rozpraszają... mogliby je wyciąć. Nie chodzi mi oczywiście o dziennikarzy, chociaż ten z polski wypadł jak debil;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bycia krytykiem kinowym, jest mi daleko, lubię filmy proste, nieskomplikowane, można powiedzieć efekciarskie. Next czy Skarb narodów przy Ostatnim zleceniu, to jak Ferrari przy Fiacie 126p. Może przesadzam, ale uwierz jest tylko jedno słowo, które idealnie podsumowuje to co widziałem - PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się