HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 12:25, Tyler_D napisał:

A ile osób tu wspominało i ile było rozmów o Band of Brothers? A to przecież serial jest! :-P

No na pewno sporo tego było. ;] Ale niektórzy to już chyba zapominają o nawie tego tematu, chociaż cały czas mają ją przed nosem.

Dnia 27.07.2009 o 12:25, Tyler_D napisał:

Tak, tak ... wiemy ... ty wolisz ambitne i do bólu głębokie produkcje z jakże inteligentnymi dialogami. ;-DDD

Tak, wiemy też, że bez codziennego marudzenia na forum, chyba nie potrafisz normalnie funkcjonować. xD

Dnia 27.07.2009 o 12:25, Tyler_D napisał:

Poza tym jak dla mnie to wygląda całkiem przyjemnie choć wstrzymam się z oceną do pojawienia się jakichś
obszerniejszych materiałów.

Dla fanów Gladiatora i 300 to pozycja raczej obowiązkowa, ale dla reszty niekoniecznie. Jak będę miał okazję, to może serial obejrzę, ale poczekam na dalsze wieści na jego temat.

@Azra
Chyba naoglądałeś się zbyt dużo skandynawskich filmów. Ja tam wolę hollywoodzkie produkcje, tylko te mniej efekciarskie.

@Starscream
Post [16560] - Z ust (z pod ręki) mi to wyjąłeś. :)

@lydathegreat
Jestem pewny, że widziałem ten film, ale niestety za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 15:10, Dark_Sebat napisał:

No na pewno sporo tego było. ;] Ale niektórzy to już chyba zapominają o nawie tego tematu,
chociaż cały czas mają ją przed nosem.

Yaeh right ... popełniają prawdziwy grzech i błąd co nie? Pisać o serialach w temacie filmowym ... no naprawdę, powinni teraz prosić o przebaczenie.

Dnia 28.07.2009 o 15:10, Dark_Sebat napisał:

Tak, wiemy też, że bez codziennego marudzenia na forum, chyba nie potrafisz normalnie
funkcjonować. xD

:*

Poza tym proponuję zobaczyć KTO w tym przypadku zaczął marudzenie bo nie ja ani Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym, którzy posiadają HBO przypominam, że dzisiaj o 22:35 leci "Aż poleje się krew". Wcześniej puszczali ten film o idiotycznych porach, więc nie udało mi się go dokończyć. Dzisiaj będzie kolejna okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów odpaliłem sobie Matrixa... I przypomniałem sobie coś, co zawsze mnie gryzło - w

Spoiler

Rewolucjach, kiedy Neo i reszta wracają do Syjonu, w dokach pojawia się młody chłopak, który twierdzi, że Neo go uratował itd itp.

O co mu chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:46, szypek26 napisał:

Z nudów odpaliłem sobie Matrixa... I przypomniałem sobie coś, co zawsze mnie gryzło -
w

Spoiler

Rewolucjach, kiedy Neo i reszta wracają do Syjonu, w dokach pojawia się młody chłopak,
który twierdzi, że Neo go uratował itd itp.

O co mu chodzi...?



Animatrix się kłania, dokładnie "Historia ucznia" :D
wszystko tam zostało wyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

był jedną z osób, której podano magiczną pigułkę i wyciągnięto z matrycy, tak jak niegdyś zrobiono z Panem Andersonem

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:51, kato86 napisał:

Animatrix się kłania, dokładnie "Historia ucznia" :D

Kłaniam się również, nie oglądałem :P

Me szczere podziękowania płyną ku tobie i Azra (nie będę kombinował z odmianą, sorry :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 11:21, Merovingian napisał:

Nooo, chyba niezupełnie. Tak samo jak Dan Davis.

szczegóóóóły, animatrixa nie pamiętam, Rewolucje szybko wyrzuciłem z pamięci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na nowych Transformers. Biorąc pod uwagę to ile czasu ogólnie na tę wyprawę musiałem stracić, to film nie był tego warty. I na dodatek w sali było zimno. Film okropnie patetyczny, gra aktorska nie najwyższych lotów. I na dodatek to silenie się na humor. W połączeniu z tym patosem wypada raczej średnio. Jednakże wrażenia wizualne były, jak oczekiwałem świetne. Niektóre modele transformerów był po prostu świetne. Suma sumarum 6/10. Nie mniej, nie więcej.
Przy okazji przekonałem się ile warte są oceny na filmweb. Ten film ma tam blisko 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmweb to jedna wielka ściema, do tego większośc "recenzji" pisana jest przez jakiś neo gówniarzy. Jak już mam patrzec na ocenę filmu, to tylko na imdb, często ich ocena pokrywa się z moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:39, MaccCry napisał:

Filmweb to jedna wielka ściema, do tego większośc "recenzji" pisana jest przez jakiś
neo gówniarzy. Jak już mam patrzec na ocenę filmu, to tylko na imdb, często ich ocena
pokrywa się z moją.


No, filmwebem się nigdy nie sugerowałem, kuzyn sprawdzał:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wróciłem dzisiaj z egzorcyzmów marthy mill.... porażka, nudy przez cały film, nic się nie działo w dodatku żadnej strasznej sceny (film od 15 lat...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:55, demigod93 napisał:

wróciłem dzisiaj z egzorcyzmów marthy mill.... porażka, nudy przez cały film, nic się

Film musiał być strasznie nudny skoro nawet tytułu nie zapamiętałeś:)

Dnia 29.07.2009 o 21:55, demigod93 napisał:

nie działo w dodatku żadnej strasznej sceny (film od 15 lat...)

Może to nie ten typ straszenia którego oczekiwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak na przekór komercyjnemu stylowi życia polecam Forest Gump''a film dajacy wiele do myslenia "Świat nie będzie wyglądał tak samo po obejrzeniu Forrest''a Gumpa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w piątek w okolicach godziny 21 poraz kolejny będzie leciał film SF, co mnie bardzo cieszy :)

Tak na marginesie to ruszają prace nad Predatorem 3, do którego danwo temu scenariusz napisał Robert Rodrigez, a który jest teraz tym na czym będą bazować nowi scenarzyści ;) Będzie jatka

@Eregion
Film bardzo dobry, książka wspaniała(dużo dużo lepsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram schodzi na psy... nawet nie moge odpowiadac na posty
@Ichibanboshi-kun- z braku samozaparcia pewnie ksiazki nie przeczytam ale chcialbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 22:11, zadymek napisał:

Film musiał być strasznie nudny skoro nawet tytułu nie zapamiętałeś:)

mój błąd - dorothy mills :) faktycznie nudny

Dnia 29.07.2009 o 22:11, zadymek napisał:

Może to nie ten typ straszenia którego oczekiwałeś?

oczekiwałem w każdym razie czegoś podobnego do emilly rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 22:48, demigod93 napisał:

> Może to nie ten typ straszenia którego oczekiwałeś?
oczekiwałem w każdym razie czegoś podobnego do emilly rose

Z powodu zbieżności tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się