HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 14:22, dark_mesiah napisał:

Polecam ci "Lustra" , napewno sie niezawiedziesz a odnosnie tych filmów które wyżej zostały
polecone to bym sie grubo zastanowił

Lustra to denny film jedyna fajna scena

Spoiler

to ta gdy dziewczyna w wannie traci szczękę ... :D

i reszta to raczej poniżej średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:44, Massa napisał:

Premiera drugie części będzie w 2010r. nie?
Też się nie mogę doczekać


tak coś takiego, ale nie pamiętam, pewnie będzie pod koniec 2010, bo raczej na początek przyszłego roku się nie wyrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś Koszmar z ulicy Wiązów? Jeśli nie to obejrzyjcie. Film opowiada o kobiecie, którą nękają koszmary o ścigającym ją tajemniczym mordercy o spalonej twarzy i nożami zamiast palców. Pewnego dnia zaprasza do domu swojego chłopaka Roda i dwójkę przyjaciół - Nancy i Glena. Wszyscy śnią o tym samym zabójcy. We śnie ona zostaje zamordowana przez tajemniczego psychopatę. Rod, który przebywał w tym czasie w pokoju zostaje uznany za winnego i aresztowany. Nancy uświadamia sobie, że wszyscy są terroryzowani przez tego samego człowieka, ma wrażenie, że następną ofiarą będzie Rod. Chłopak rzeczywiście zostaje znaleziony w swojej celi powieszony na kołdrze. Policja uznaje to za samobójstwo. Tymczasem Nancy zdobywa kapelusz mordercy, wewnątrz którego znajduje się nazwisko: Freddy Krueger. Od matki dowiaduje się, że był on mordercą dzieci, który terroryzował ulicę Wiązów 20 lat wcześniej i został zabity przez jej mieszkańców. Następną ofiarą Freddy''ego jest chłopak Nancy, Glen. Nancy, zdając sobie sprawę, że nie wygra z Freddym w jego świecie - świecie snów przenosi go do świata rzeczywistego i toczy z nim walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:31, hans_olo napisał:

Klasyk, nie musisz opowiadać :P. Jak spodobały się klimaty, to spróbuj Shockera.

Musze zobaczyć. Czytałem na filmweb recenzje i wydaje mi się, że to słaby film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:43, Medyk napisał:

Musze zobaczyć. Czytałem na filmweb recenzje i wydaje mi się, że to słaby film.

Proszę nie niszcz wspomnień z dzieciństwa, gdy kumpel podkradał rodzicom kasety z horrorami z ich wypożyczalni jakimiś recenzyjkami z filmweba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:55, hans_olo napisał:

> Musze zobaczyć. Czytałem na filmweb recenzje i wydaje mi się, że to słaby film.

Proszę nie niszcz wspomnień z dzieciństwa, gdy kumpel podkradał rodzicom kasety z horrorami
z ich wypożyczalni jakimiś recenzyjkami z filmweba :P

Najlepiej będzie jak sam obejrzę i ocenie ten film, a nie czytał recenzje na filmwebie. Często ludzie piszą te recki, a i tak pewnie filmu nie oglądali ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila oglądałem " Zapowiedź" ( "The Knowing" ) z Nicolasem Cagem w roli głównej. Film może bez jakiejś porywającej gry aktorskiej za to ze świetnymi efektami specjalnymi i w sumie trzymający w napięciu do końca. Myślę, że mogę spokojnie go polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 22:14, Dark_elves napisał:

Przed chwila oglądałem " Zapowiedź" ( "The Knowing" ) z Nicolasem Cagem w roli głównej.
Film może bez jakiejś porywającej gry aktorskiej za to ze świetnymi efektami specjalnymi
i w sumie trzymający w napięciu do końca. Myślę, że mogę spokojnie go polecić

Też niedawno oglądałem ten film. Rzeczywiście świetne te efekty specjalne były. Ale szkoda, że tylko efekty. Fabuła ogólnie nudna, nie lubię filmów tego typu. Zdecydowanie lepsze są horrory i wojenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś w nocy oglądałem, ale z nastawieniem ze film o lustrach nie może być straszny i nie bardzo był straszny ale ogólnie film ciekawy i miał parę fajnych motywów i ogólnie film dawał rade :) ale dziś mam zamiar zobaczyć film "ostatni dom po lewej" czy jakoś tak, zobaczymy czy będzie fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:24, Mroczny_Joga napisał:

ale dziś mam zamiar zobaczyć film "ostatni dom po lewej"

szkoda, że polska premiera jest dopiero za 6 dni.

tak tak, oczywiście, wiem, że mówisz o wersji z 1972, peeeeewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:24, Mroczny_Joga napisał:

Właśnie dziś w nocy oglądałem, ale z nastawieniem ze film o lustrach nie może być straszny
i nie bardzo był straszny ale ogólnie film ciekawy i miał parę fajnych motywów i ogólnie
film dawał rade :) ale dziś mam zamiar zobaczyć film "ostatni dom po lewej" czy jakoś
tak, zobaczymy czy będzie fajny :D


Horror wcale niemusi być straszny, ja lubie takie co mają fabułe ciekawą i dużą ilość efektów specjalnych. A wtym filmie podobała mi się końcówka jak on wlczył z tą wiedżmą no i jeszcze na końcu jak przyłożył ręke do lustra a ta muzyczka to cłkiem wypas. Jak lubisz straszne horrory to pooglądaj se japońskie w stylu klątwy i kręgu, ja osobiście nielubie takich bo są shizofreniczne

http://www.youtube.com/watch?v=q0jLbbolwHo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 10:08, dark_mesiah napisał:

Horror wcale niemusi być straszny


Masz racje, nie musi być straszny, ale taki jest częściowo bardzo nudny.

>ja lubie takie co mają fabułe ciekawą i dużą ilość

Dnia 08.08.2009 o 10:08, dark_mesiah napisał:

efektów specjalnych.


Też takie lubię. Bez tego ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 10:08, dark_mesiah napisał:

Horror wcale niemusi być straszny


Pewnie, komedia też może być poważnym kinem egzystencjalnym (nota bene popularna ostatnio formułka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj "Transporter 3". Film w ogóle mi się nie podobał. Fabuła przewidywalna, sceny walki do bani a pościgi jeszcze gorsze. Oczekiwałem więcej po tym aktorze który świetnie nadaje się do grania prawdziwego "madafaki". Po całkiem niezłym "Death Race" oczekiwałem po nim trochę więcej a koleś przez cały film ma jedną minę nawet jak uprawia seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie film "The Burrowers"? To jest horror. Mam na niego ochotę, ale czy warto w ogóle ściągać?
Też oglądałem "Transporter 3". Przyznaję, że film do bani. Najlepsza była 2-ujka. Jeśli chodzi o film akcji to fajny jest "Batman Mroczny Rycerz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 18:27, eszet napisał:

oczekiwałem po nim trochę więcej a koleś przez cały film ma jedną minę nawet jak uprawia
seks.


No dziwisz się. On chce być "macho" więc nawet jak odbywa stosunek to mina na chwilę mu się nie zmienia. Twardziel, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się