HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 16:39, Budo napisał:

Polański aresztowany- czeka go teraz pewnie ekstradycja do USA i sąd za gwałt (z 1977 roku).


To będzie dosyć ciekawe.
Jeszcze ciekawsze jest to, że aresztowali go w Szwajcarii. Ciekawe co "neutralni" za niego dostaną. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:39, Budo napisał:

/.../


Niezłe piekło się przez to rozpętało...

Z jednej strony, zgwałcona 13- latka, która dziś ma ponad 40 lat, przyznaje się, że wyraziła zgodę na seks z Polańskim, a z drugiej strony USA nie odpuszcza. Ciekawie się robi.

Jeszcze ten list... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 21:58, shinoda napisał:

A sam film słaby. 4/10 Całkowity brak fabuły:P

Swego czasu chciałem zapoznać się z tym tytułem, ale po nasłuchaniu się takich właśnie opinii z obawy o zmarnowany, czas całkowicie sobie odpuściłem. Może obejrzę kiedyś jak w TV puszczą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 23:04, B92 napisał:

Polecam filmy: Gladiator, Green Street Hooligans, Shooter, Szeregowec Ryan, Transporter
i Slumdog :)


ekhm.. wyskoczyles z ta wypowiedzia jak guma z majtek.. a z wyzej wymienionych polecalbym tylko slumdoga, hooligans i szeregowca ryana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2009 o 16:48, Jackaloppe napisał:

Z jednej strony, zgwałcona 13- latka, która dziś ma ponad 40 lat, przyznaje się, że wyraziła
zgodę na seks z Polańskim, a z drugiej strony USA nie odpuszcza. Ciekawie się robi.

i co z tego że wyraziła? a cała awantura jest tylko dlatego że Polański jest znanym reżyserem bo w innym przypadku sprawa byłaby krótka. ale to chyba nie temat na takie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 01:25, Gregario napisał:


> Z jednej strony, zgwałcona 13- latka, która dziś ma ponad 40 lat, przyznaje się,
że wyraziła
> zgodę na seks z Polańskim, a z drugiej strony USA nie odpuszcza. Ciekawie się robi.

i co z tego że wyraziła? a cała awantura jest tylko dlatego że Polański jest znanym reżyserem
bo w innym przypadku sprawa byłaby krótka. ale to chyba nie temat na takie rozmowy


"Zgwałcona" to ona nie była. Zresztą podobno nie wyglądała na 13- latkę. Nie usprawiedliwiam Polańskiego ale to było wtedy podłożenie mu świni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 23:04, B92 napisał:

Polecam filmy: Gladiator, Green Street Hooligans, Shooter, Szeregowec Ryan, Transporter
i Slumdog :)

o tak zwłaszcza hooligans, transporter i slumdog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 16:45, HumanGhost napisał:

> Polański aresztowany- czeka go teraz pewnie ekstradycja do USA i sąd za gwałt (z
1977 roku).

To będzie dosyć ciekawe.
Jeszcze ciekawsze jest to, że aresztowali go w Szwajcarii. Ciekawe co "neutralni" za
niego dostaną. ;]


....ale to dziwne bo jest przecież przedawnienie roszczeń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 08:37, TetraGramaton napisał:

> > Polański aresztowany- czeka go teraz pewnie ekstradycja do USA i sąd za gwałt
(z 1977 roku).

Dnia 28.09.2009 o 08:37, TetraGramaton napisał:

....ale to dziwne bo jest przecież przedawnienie roszczeń,


Przecież w każdym kraju jest inaczej (w USA w każdym stanie). Widocznie u nich albo nie ma za takie przestępstwo przedawnienia, albo jest ono dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 09:59, Anjinsan napisał:

Przecież w każdym kraju jest inaczej (w USA w każdym stanie). Widocznie u nich albo nie
ma za takie przestępstwo przedawnienia, albo jest ono dłuższe.

Podobno w Stanach Zjednoczonych przedawnienia w ogóle nie ma. Tak przynajmniej powiedział ktoś wczoraj w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 13:19, A-cis napisał:

Podobno w Stanach Zjednoczonych przedawnienia w ogóle nie ma.


A ja usłyszałem w Trójeczce, że jest, ale w wypadku ucieczki (a to zapewne niejedyny wyjątek) przed wymiarem sprawiedliwości sprawa przedawnieniu nie ulega. Oczywiście o Californi mowa. Tak czy inaczej będzie ciężko o pozytywne dla reżysera rozstrzygnięcie, o łasce prezydenta nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 13:19, A-cis napisał:

Podobno w Stanach Zjednoczonych przedawnienia w ogóle nie ma. Tak przynajmniej powiedział
ktoś wczoraj w TV.

Nawet dziewczyna "zgwałcona" wniosła do sądu o uniewinnienie czy jak to tam się nazywa. Wybaczyła mu i takie tam. W radiu słuchałem i pisałem smsa to mi co 4 słowo wpadało ;p Ale główną myślą powinno być ,że sama dziewczyna już się dobrze o nim wypowiedziała.

Jeżeli namotałem to proszę by mnie ktoś poprawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 23:34, Zauri napisał:

ekhm.. wyskoczyles z ta wypowiedzia jak guma z majtek.. a z wyzej wymienionych polecalbym tylko slumdoga, hooligans i szeregowca ryana..


A co takiego jest w Szeregowcu, czego nie ma w Gladiatorze i vice versa? :)

No i oczywiście miałem Kalifornię na myśli dwa posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym problem że Polański nie jest sądzony za gwałt tylko za stosunek z 13 latką więc nie ma nic do tego że ona mu "wybaczyła". a teraz pewnie dojdzie kolejny zarzut ucieczki z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dane mi było zobaczyć "Solaris" z Georgem Clooney''em. Mówiąc krótko - film o tematyce zupełnie innej niż książka, powolne tempo (dla niektórych film może być nudnawy) i dla mnie to zdecydowanie bardziej melodramat niż sci-fi. Jednak klimat, muzyka, scenografia i nieliczne niedomówienia to dla mnie duży plus tej produkcji. Bez rewelacji, ale warto obejrzeć. 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 08:37, TetraGramaton napisał:

....ale to dziwne bo jest przecież przedawnienie roszczeń,


W tym przypadku nic się nie przedawniło, bo Polański nie stawił się na pierwsze przesłuchanie w sprawie. Sprawa jest cały czas w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten film "7 sekund"? Leci dzisiaj na Polsacie wieczorem. Lubię filmy ze Snipes''em, ale obiło mi się o uszy, że akurat tego nie warto oglądać... Spotkał się już ktoś z tym tytułem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 17:38, confident napisał:

Dobry ten film "7 sekund"? Leci dzisiaj na Polsacie wieczorem. Lubię filmy ze Snipes''em,
ale obiło mi się o uszy, że akurat tego nie warto oglądać... Spotkał się już ktoś z tym
tytułem?


Jak nie masz co lepszego do roboty to możesz obejrzeć. Ale przejrzyj program TV i znajdź coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 18:09, SpecShadow napisał:

Jak nie masz co lepszego do roboty to możesz obejrzeć. Ale przejrzyj program TV i znajdź coś lepszego.

Aha dzięki... znajdę sobie jakieś inne zajęcie :) Po co marnować czas na badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się