HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 10:56, shinoda napisał:

edit/ Właśnie sie dowiedziałem, że kina dzisiaj otwarte ;]

:)
no właśnie, ja prawdopodobnie idę dzisiaj (szkoda, że o rezerwacji przypomniałem sobie wczoraj - wszystkie dobre miejsca o wszystkich godzinach zajęte :/) i już odpowiednio się nastawiłem: przerost formy nad treścią, bezsensowna fabuła i wielki rozpiździel na ekranie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:56, shinoda napisał:

edit/ Właśnie sie dowiedziałem, że kina dzisiaj otwarte ;]

Zajebiście, na pewno pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem przyjemnosc obejrzenia surogatow. Film bardzo przypadl mi do gustu, ale fabula byla troszke, jakby to powiedziec, poplatana :P moglby mi ktos dokladnie i jasno wytlumaczyc kto z kim, po co i dlaczego? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mniej więcej chodzi o atak obcych na jedno miasto. Koleś ma wykurzyć tych obcych (wszytko utrzymane w konwencji ciągłego napięcia). Przypadkiem zaraża się jakiś genem tych obcych i powoli się w nich zamienia. Cała ta zamiana jest niesamowicie obrzydliwa, ale pasuje do takiego filmu.

ogólnie warto obejrzeć bo jest to coś, czego wcześniej nie kręcono. Nie ma żadnego filmu, który by był do niego w jakimś stopniu podobny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:50, Tyler_D napisał:

O ... dzięki za info ... Cóż, wygląda to dość atrakcyjnie niemniej jednak cena dość wysoka
jakby nie patrzeć. No ale może cosik mi się uda kupić.


5. To nie jest kraj dla starych ludzi
16. Chinatown
25. Bulwar zachodzącego Słońca


Te trzy filmy kupię na pewno , resztę odpuszczę powód:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał największą chętkę na:

2. Piękny umysł - nie wiem jak to możliwe że jeszcze nie oglądałem tego filmu, ponoć świetny.

5. To nie jest kraj dla starych ludzi - o tym słyszałem dużo pochlebnych opinii ale jakoś nie jestem przekonany do końca czy warto

13. Firma - to samo co wyżej

14. Monachium - jw.

16. Chinatown - jw

Inne filmy z tej listy albo oglądałem albo słabo kojarzę albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 01:13, Fumiko napisał:

Ej, koty to jedzą i żyją, a pod wieloma względami są wybredniejsze od ludzi...

bo koty to złe i podłe istoty, dybią tylko na naszych partnerów, by nam ich odebrać.. sieją fałsz, zniszczenie i ogólnie pojętą degrengoladę ciągle chcąc więcej :>

...
było już kiedyś o 101 Reykjavik?
..jak nie to serdecznie wszystkim polecam!! ..tak samo film jak i książkę :)
to kino raczej niezależne, poruszające dość trudne tematy, serwując przy tym dowcip na najwyższym poziomie!
Wiwat Hlynur!! ..Wiwat Mikrokosmos!! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo.

Dziś na Filmweb zamieszczono pierwszy teaser "Zmierzchu tytanów"

http://www.filmweb.pl/Bogowie+kontra+ludzie+w+zwiastunie+%22Zmierzchu+tytan%C3%B3w%22,News,id=55972

Zważywszy na muzykę i szybkie tempo wnioskować można, że twórcy idą w kierunku zrealizowania obrazu w formie 300. Jak niektórzy dobrze pamiętają, oryginał z ''81 brnął w innym kierunku, ale sądzę, że i tak warto się zainteresować remake''m. Pytanie mam właśnie co do muzyki - zna ktoś nazwę kawałka z zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:42, Paluch_222 napisał:

/clash/


Tego się właśnie spodziewałem... Efekciarstwa. Ech... Ja wiedziałem że tak będzie.
Muzyka czadowa, ale jak już sm zauważyłeś, pierwowzór wyglądał całkiem inaczej, a poza tym to po prostu do tego nie pasuje.
Ale za to Zeus niezły kozak :D

@up
Na prawdę chcecie zmarnować pieniądze na 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:49, Ichibanboshi-kun napisał:

> /ciach/


Nie no, nie skreślajmy zaraz filmu, do 300 też podchodziłem z obawami, a wyszedł moim zdaniem znakomity film akcji, którego główny bohater jest dla niektórych alegorią męstwa i zajebistości :P

A Liam Neeson faktycznie wyszedł zacnie jako Zeus, a Worthington od czasu T4 stał się rozchwytywany, zobaczymy co pokaże tu czy Avatarze.

Tylko wciąż - co to za kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:49, Ichibanboshi-kun napisał:

> /clash/

Tego się właśnie spodziewałem... Efekciarstwa. Ech... Ja wiedziałem że tak będzie.
Muzyka czadowa, ale jak już sm zauważyłeś, pierwowzór wyglądał całkiem inaczej, a poza
tym to po prostu do tego nie pasuje.
Ale za to Zeus niezły kozak :D

@up
Na prawdę chcecie zmarnować pieniądze na 2012?


http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc Zmarnować :P ?

Kurde ale ja ostatnio w ogóle zacofany jestem w filmach, jakieś 2 lata do tyłu, co jest warte nadrobienia teraz, lubię właśnie takie filmy jak 2012, Zmierzch Tytanów, 300, Adrenalina, ogólnie akcja albo coś trudniejszego, też komedie, zwłaszcza z czarnymi aktorami, dżijajdżoł cośtam Cobra [nie wiem jak to się pisze] :P ?


A z tego co ostatnio oglądałem mogę polecić Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina, taki jakby dramat polityczn-psychologiczny, warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:07, Grodhar napisał:

> > /clash/
>
> Tego się właśnie spodziewałem... Efekciarstwa. Ech... Ja wiedziałem że tak będzie.

> Muzyka czadowa, ale jak już sm zauważyłeś, pierwowzór wyglądał całkiem inaczej,
a poza
> tym to po prostu do tego nie pasuje.
> Ale za to Zeus niezły kozak :D
>
> @up
> Na prawdę chcecie zmarnować pieniądze na 2012?

http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc Zmarnować :P ?

Jesli sie idzie tylko po to zeby poogladac fajne efekty i przymknac oko na debilna fabule aktorstwo scenariusz etc to sie na pewno nie straci kasy, jesli sie chce zobaczyc cos innego jak tępa rozwalke przez 2 godziny to bedzie to strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoa, no proszę, czyżbyśmy mieli dostać Endera na srebrnym ekranie?

Orson Scott Card released the latest of his author-written screenplay adaptations to Warner Brothers in May 2003. David Benioff and D.B. Weiss were later signed to write a new script, working closely with director Wolfgang Petersen. Card later announced that he would be writing a new script not based on any previous one, including his own.Following the departure of Petersen from the project and Card''s self-described refusal to "condescend to green-screen Hollywood," Card announced in February 2009 that he had completed a script for Odd Lot Entertainment, and that they had begun assembling a production team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się