HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

O kurde, Dead Snow :D
Film jest mocno kiczowaty, i gdyby zrobili go amerykanie pewnie był by tylko kiczowaty.
Ale na szczęście nie robili go Amerykanie i oprócz tego że jest kiczowaty ma w sobie taką dziwną energię horroru klasy B lub C która każe go oglądać :D

Film zbiera średnie opinie, ale imho można obejrzeć go ze znajomymi. For teh lulz!


Spoiler

Ale scena z amputacją... mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Smith = jego postać w filmie, której imienia/nazwiska nie pamiętałem, a byłem zbyt leniwy, żeby wejść na filmweba.
Innymi słowy mówiąc - postać, grana przez Smitha mogłaby

Spoiler

zamiast zabijać się, bo tak jest melodramatycznie, pomóc ubogim, działać społecznie itp. Idę o zakład, że skorzystałoby na tym więcej niż 7 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Z tym, że on chyba był na tyle załamany po tym wypadku, że i tak popełniłby samobójstwo. Po prostu postanowił wcześniej pomóc kilku osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to nie do końca... Ale - film oglądałem dawno temu i to bez zbytniego zaangażowania świadomości (tj. - puszczono mi go na lekcji angielskiego), więc nie mam zbyt mocnych argumentów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 21:09, radek44564 napisał:

Zamierzam się wybrać na film "Rec 2", widział go ktoś, warto? `


Jeśli podobała Ci się pierwsza część to jak najbardziej ...Moim zdaniem jeden z lepszych horrorów ostatnich miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 00:47, szypek26 napisał:

Smith = jego postać w filmie, której imienia/nazwiska nie pamiętałem, a byłem zbyt leniwy,
żeby wejść na filmweba.
Innymi słowy mówiąc - postać, grana przez Smitha mogłaby

Spoiler

zamiast zabijać się, bo tak
jest melodramatycznie, pomóc ubogim, działać społecznie itp. Idę o zakład, że skorzystałoby
na tym więcej niż 7 osób.



Film Siedem dusz faktycznie z rodzaju totalnych wyciskaczy łez ale dość kontrowersyjny..

Spoiler

Koleś był tak załamany stratą narzeczonej/żony że się chciał i tak zabić, jedyny plus z tego, że wcześniej postanowił pomóc 7 ludziom, w sumie takie jakby zadośćuczynienie, czy odkupienie win z jego strony

.. zwłaszcza jak się po filmie ochłonie, można stwierdzić ze jest kontrowersyjny
Spoiler

z jednej strony wydaje się ze koleś oddając swoje narządy robi coś dobrego, z drugiej popełnia w końcu samobójstwo

.. ale bynajmniej jego działania nie są motywowane tylko chęcią pomocy innym.

Mam takie pytanie odnośnie filmu
Spoiler

co do przeszczepu tych oczu od Bena temu niewidomemu.. otóż koleś przed przeszczepem ma niebieskie oczy a potem takie jak Ben - brązowe, rozmawiałem z koleżanką z medycyny i mówiła ze nie przeszczepia się całych oczu, tylko rogówkę czy coś takie (nie pamiętam) ale w każdym bądz razie kolor oczu powinien pozostać ten sam :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 01:05, Longer napisał:

Jeśli podobała Ci się pierwsza część to jak najbardziej ...Moim zdaniem jeden z lepszych
horrorów ostatnich miesięcy ;)

Hahaha, horror. Wybrałem się ze znajomymi na to gówno, bo nie było nic innego, a na Majkela nie było miejsc. Nie było ani jednej strasznej sceny, żałosne powtarzane schematy. W sumie pialiśmy z kumplem cały film, a potem cała sala smiechawa z nami... ;P Stanowoczo nie polecam, chyba, że chodzisz do kina po to aby spać lub smiać się z drących się opętanych dziewczynek^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superprodukcja "2012" idzie jak burza przez polskie kina. Film Rolanda Emmericha potrzebował zaledwie dwóch dni, aby przyciągnąć do multipleksów aż 251 618 widzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 01:58, Ichibanboshi-kun napisał:

>

Spoiler

Ale scena z amputacją... mega :D



Ta scena ftw :D!

najlepszy był Mac Gyver który potrafił zamontować działko na swoim skuterku, albo zszyć ranę drutem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Multikinie na filmie 2012. Wychodząc z kina powiedziałbym jedno: NA TO TRZEBA IŚĆ!!!!!! Fabuła, efekty specjalne i dźwięk naprawdę robią z tego filmy mega widowisko! Nie będę się rozpisywał o poszczególnych scenach filmu aby nie psuć radości tym którzy jeszcze filmu nie obejrzeli. Ale oprócz tego że film jest bardzo widowiskowy, to wynika z niego dość ciekawy morał... Gdyby taka katastrofa miała się wydarzyć, to gatunek ludzki ocalą tylko najbogatsi albo wybrańcy...
Reasumując film jest warty ceny biletu do kina i warto go obejrzeć. Co prawda, może już nie robi takiego wrżenia jak Pojutrze. A to dlatego, że praktycznie od Trzęsienia Ziemi z 1974 roku nie było mocnego filmu katastroficznego aż do Pojutrza. Ale ogólnie film 2012 robi duże wrażenie i gdy tylko pojawi się na DVD, to go kupię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z this is it i muszę powiedzieć że to było super. Dużo muzyki ale trzeba się nastawić że to film dokumentalny a nie show ;] Gdyby koncerty wypaliły to byśmy dostali coś genialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 11:02, szynka140 napisał:

> Ta scena ftw :D!
najlepszy był Mac Gyver który potrafił zamontować działko na swoim skuterku, albo zszyć
ranę drutem xD


Spoiler

Ta scena była lepsza, gościu odciął sobie rękę piłą łańcuchową, po czym wylał trochę benzyny, podpalił ją zapałką i sprzażył ranę XD
Nastepnie spod sniegu wyskoczył sombie i znów go ugryzł w..... Zgaduj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:45, Rumcajsev napisał:

Spoiler

Samo ugryzienie było mocne, ale przez ten śmiecho/płacz spadłem z krzesła :D



Spoiler

Mi najpierw gały wyskoczyły a potem jedyne co pamiętam to, to ze oglądałem te scenę z ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 00:03, Rumcajsev napisał:

O kurde, Dead Snow :D
Film jest mocno kiczowaty, i gdyby zrobili go amerykanie pewnie był by tylko kiczowaty.

A tam zaraz kiczowaty, parodia i tyle.

Dnia 14.11.2009 o 00:03, Rumcajsev napisał:

Ale na szczęście nie robili go Amerykanie i oprócz tego że jest kiczowaty ma w sobie
taką dziwną energię horroru klasy B lub C która każe go oglądać :D

To samo było z Evil Dead, ale ta produkcja ma ten charakterystyczny skandynawski styl i głównie za to mi się spodobała.

Spoiler

Xsav po obejrzeniu Dod Sno: "szkoda, że ten filmowiec tak szybko zginął":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na
,,Gamer"
,,Dystrykt 9 "
,,2012"
Obejrzałem też:
,,ZombieLand" i ,, ODLOT "
Najbardziej polecam wam ZombieLand i Dystrykt 9 : ) 2012 też fajne.
Nie zapomnijcie o ,, Jaja w tropikach " xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się