HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 22:05, Nagaroth napisał:

Racja, na Początek czy Mrocznego Rycerza nie liczyłem ale brak klasycznego Batmana jest rzeczywiście dziwny.


Jeżeli wziąć pod uwagę polskiego dystrybutora to przestaje być dziwny - Imperial nie ma praw do filmów Warner Bros., którzy z kolei mają na wyłączność tytuły z DC (czyli Batmany i Supermany)...

Niestety w mojej ocenie kolekcja jest słaba - interesujące mnie tytuły (dwa) już mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> >

Dnia 27.11.2009 o 00:30, SpecShadow napisał:


Tak zbójeckie pory emisji to... szkoda gadać.


ja ten problem rozwiazłem za pomocą dekodera z nagrywarką. Doszło do tego, że już żadnego filmu w tv nie ogladam "na żywo", bo przy okazji znika tez problem reklam które zwyczajnie można przewinąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 09:20, mariowsad napisał:

napisze ciut o 2012.
Napoczątku przed tym zanim udałem się do kina na ten film myślałem że kolejny kiczowaty
film katastroficzny... Jednak po jego obejrzeniu całkowicei zmieniłem zdanie! Efekty
specjalne są oszałamiające!!!!


Świetne to było patrzeć się jak pilot samolotu szybuje pomiędzy przewracającymi się wieżowcami
:p mniam

dlatego wyjątkowo POLECAM udać się na ten film do KINA żaden telewizor Full HD 50cali
nie odda tak fajnie efektów zbliżonych jak w kinie


Same efekty były bardzo dobre;) Ale przez połowę filmu trzeba było się pomęczyć z dosyć słabą fabuła...;p Zgadzam się z Tobą taki film to tylko w kinie na telewizorze już takiego dobrego odczucia nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:00, Chojna_90 napisał:

Same efekty były bardzo dobre;) Ale przez połowę filmu trzeba było się pomęczyć z dosyć
słabą fabuła...;p Zgadzam się z Tobą taki film to tylko w kinie na telewizorze już takiego
dobrego odczucia nie będzie...


Efekty były w miare spoko, oprócz momentu uciekania limuzyną przed zawalającym się miastem.. w tym momencie pierwsze co mi przyszło na myśl to teledysk Red Hot Chili Peppers - Californication, gdy wszystko sie zaczyna walić. Troche przegięte i momentami miałem ochote wyjść i zakonczyć seans z poczuciem zażenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:16, Tethys napisał:

> Same efekty były bardzo dobre;) Ale przez połowę filmu trzeba było się pomęczyć
z dosyć
> słabą fabuła...;p Zgadzam się z Tobą taki film to tylko w kinie na telewizorze już
takiego
> dobrego odczucia nie będzie...

Efekty były w miare spoko, oprócz momentu uciekania limuzyną przed zawalającym się miastem..
w tym momencie pierwsze co mi przyszło na myśl to teledysk Red Hot Chili Peppers - Californication,
gdy wszystko sie zaczyna walić. Troche przegięte i momentami miałem ochote wyjść i zakonczyć
seans z poczuciem zażenowania.


Było przegięte ale takiej totalnej zagłady nigdzie nie widziałem:) Sam film jest za długi i momentami się dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:24, Chojna_90 napisał:

Było przegięte ale takiej totalnej zagłady nigdzie nie widziałem:) Sam film jest za długi
i momentami się dłuży...

Ten cały 2012 to jedna wielka lipa, długi i nudnawy. Apogeum mdłości przypada na moment, kiedy Cusack wydaje się, że już utonął, wszyscy na całej Arce tacy zasmuceni, aż nagle wypływa i zbiorowa histeria, wszyscy się obściskują - takie rzeczy to, Panie, tylko w amerykańskim kinie holyłódzkim :/

Szczytem głupoty jest scena, kiedy lecą samolotem między upadającymi budynkami... przecież nazwa samolot o czymś świadczy, dlaczego więc pilot nie wzniósł maszyny wyżej, ponad te budynki? Bo by nie było dramatyzmu ^_^

Dobrze, że to nie ja za bilet płaciłem, bo miałbym wyrzuty sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wrzask" , "Fucha" Skolimowskiego
"Cinema Paradiso" "Splendor" z M.Mastroianni
"Bandyta" z Til-em Schweigerem
"300 mil do nieba"
"Śmierć jak kromka chleba"
"Człowiek z marmuru" , "Człowiek z żelaza"
"Osmy dzień" z Danielem A.
"Niepotrzebni mogą odejść"
"Cena strachu"
"Mroczne przejście" i kupa innych czarnych kryminałów (film noir) Sokół Maltański , Wielki sen , Śmiertelny pocałunek , Zabójstwo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:00, ArkStorm napisał:

Szukam filmów depresyjnych, najlepiej europejskich. Wczoraj oglądałem, dość późno bo
o 24, fińską produkcje "Paha maa". Kino ambitne i niebanalne polecam gorąco wszystkim.


Budo poleca Ci Scanner Darkly, ale jeśli czytałeś pierwowzór to nie warto, chyba ze dla grafiki(miodnie obrobiona), a co Ci polecę too...
Być jak John Malkovich oraz Spokojny człowiek, film genialne, ale więcej ich nie mam zamiaru ogladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA DO CIEBIE

"Dług" , "Symetria" , "Glengary Glenn Ross" , "Podejrzani" , "Popiół i diament" , "Kanał" ,
"Ścieżki chwały" , "Przesłuchanie" , "W imieniu ojca" ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:38, kerkas napisał:

ANEKS DO MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTA DO CIEBIE

"Podejrzani"

Chodzi o film ze Spacey''em? Co w nim takiego depresyjnego? Chyba tylko genialna końcówka:D Świetny film BTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:11, Shego napisał:

> "Podejrzani"
Chodzi o film ze Spacey''em? Co w nim takiego depresyjnego? Chyba tylko genialna końcówka:D
Świetny film BTW


Właśnie ta końcówka jest najbardziej depresyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie część już widziałeś ale co tam:

- Mechanik [ na swój urokliwy i dziwaczny sposób imo pasuje ]

- Requiem dla snu

- Plac Zbawiciela

- Pociąg życia

- Słoń [ dość mało znany film na podstawie autentycznej masakry w Colombine w USA ]

Może coś ci się z tego spodoba ... no i przywoływany już wyżej film "Symetria".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz w TVN będzie leciał film Gnijąca Panna Młoda. Poleca ktoś? I o czym on w ogóle opowiada? To jest animowany horror, komedia, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka bajka dla nieco starszych... Film powala techniką i wykonaniem, choć miejscami jest zbyt "bajkowy"... Ale jeżeli nie widziałeś, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się