HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Zna ktoś jakieś komedie w stylu Wieczny Student lub O dwóch takich co poszli w miasto? Tylko takie warte polecenia, nie byle jakie, co bardziej żenują niż śmieszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na Zombieland. Cóż mogę powiedzieć? Ode mnie 8/10. Spodziewałem się parodii horrorów o zombie i takowy film dostałem :) Warto wspomnieć o świetnej roli Woodiego Harrelsona i Billa Murraya. Dawno nie widziałem tak dobrej komedii ^_^

Najlepsze imho motywy:

Spoiler

Motyw z zasadą nr 4 >> Zapinaj pasy, jak ta laska wypada z auta na ryj :P
Motyw z banjo, jak Woody gra żeby wywołać zombiaki oraz akcja z Billem Murrayem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:39, Jaki_Gahn napisał:

Współczesne, najlepiej nie za stare, nawiązujące do teraźniejszości bądź niedawnej przeszłości
;>


"Powrót do szkoły" 1986
"Jak w zegarku" z Johnem Clesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad wybraniem się by obejrzeć tyle że ja za bardzo nie przepadam...widzieć czegoś strasznego ^^ Jak oceniasz poziom "scary" filmu? Jest to komedia ale również i horror to też pytam ile zobacze krwi, głów na ziemi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:12, Infes napisał:

Zastanawiam się właśnie nad wybraniem się by obejrzeć tyle że ja za bardzo nie przepadam...widzieć czegoś strasznego ^^ Jak oceniasz poziom "scary" filmu? Jest to komedia ale również i horror to też pytam ile zobacze krwi, głów na ziemi itd.


Hehe. Ten film to taki "horror" jak z koziej dupy trąbka :) Jest może kilka obrzydliwych scen, ale to bardziej hołd w stronę filmów z lat 80-tych. A tak, to tylko komedia, komedia i jeszcze raz komedia. Polecam, jeśli lubisz takie klimaty. Mnie osobiście film przypominał o takich klasykach jak Martwica mózgu czy Noc Żywych Trupów lub nowsze Planet Terror, tylko że w komediowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2009 o 20:40, Grzech napisał:

Mnie osobiście film przypominał
o takich klasykach jak Martwica mózgu czy Noc Żywych Trupów lub nowsze Planet Terror,
tylko że w komediowym wydaniu.


Shaun of the Dead anyone? :D mi właśnie z tym filmem skojarzył się Zombieland, oczywiście jest to skojarzenie jak najbardziej pozytywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 21:11, Nagaroth napisał:

Shaun of the Dead anyone? :D mi właśnie z tym filmem skojarzył się Zombieland, oczywiście jest to skojarzenie jak najbardziej pozytywne ;)


Skojarzenie z Shaun of the Dead jak najbardziej na miejscu, jednak humor zdecydowanie bardziej amerykański niźli angielski. Niemniej jednak filmy posiadają zbliżony klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj w kinie na Twilight: New Moon. Film według mnie fantastyczny i wcale nie żałuję kasy wydanej na bilet. Równie dobry jak pierwsza część lub nawet lepszy. Szczególnie w pamięć zapadła mi jedna scena a mianowicie scena gdy Victoria uciekała przed bandą wilków. Razem z muzyką ta scena tworzyła coś niesamowitego. Można powiedzieć, że wryło mnie w fotel wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 14:53, jakoktochce napisał:

A ja byłem wczoraj w kinie na Twilight: New Moon. Film według mnie fantastyczny
i wcale nie żałuję kasy wydanej na bilet. Równie dobry jak pierwsza część lub nawet lepszy.


Moim zdaniem wlasnie troche gorszy od czesci pierwszej ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:34, Baluk25 napisał:

Dobry jak poprzednia część, znaczy się crap?

Znaczy sie o gustach sie nie dyskutuje
Prowokacje mozesz sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:34, Baluk25 napisał:

Dobry jak poprzednia część, znaczy się crap?


Wg. jako nie, dla niego tłajlajt to jeden z najlepszych filmów... <szept> ale wiesz, on nie oglądał dobrych filmów <koniec szeptu>
Dzisiaj jak mu mówiłem, ze DbS i właśnie te Twilighty to muzyka i filmy dla "hot 13" to groził mi, ze z bilarda na pieszo wracał będę.

A ja tak się zapytam, czy nie zna ktoś jakiegoś filmu podobnego do "Iluzjonisty"? Tylko lepszego? :)
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei byłem nie dawno na "Zaklęci w czasie". Film nie zbyt mnie zainteresował, ale to tylko moje zdanie, gdyż osobiście nie przepadam za takiego typu filmami. Wyboru nie miałem żeby nie jechać bo była to wycieczka szkolna. Nie mówię że ten film jest jakiś zły, bo tego nie mogę powiedzieć, ale po prostu nie w moim typie. Może ktoś jeszcze oglądał i się wypowie na temat tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 21:06, Markush napisał:

A ja tak się zapytam, czy nie zna ktoś jakiegoś filmu podobnego do "Iluzjonisty"? Tylko
lepszego? :)
Z góry dzięki.

Prestiż jest rewelacyjny. Tez o iluzjonistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:24, jcl99 napisał:

Polecam wszystkim nowe American Pie, fantastyczne!



Oglądałem i powiem, że ta seria mnie doprowadzała do nudy.

Ale teraz nowy wątek :P z kanapką i pieskiem na początku kozak :P
A później jak koleś w pewnej sytuacji zwrócił co nie co pożywienie lub alkohol jak kto woli na plecy kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się