HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2009 o 21:08, Starscream napisał:


> A ja tak się zapytam, czy nie zna ktoś jakiegoś filmu podobnego do "Iluzjonisty"?
Tylko
> lepszego? :)
> Z góry dzięki.
Prestiż jest rewelacyjny. Tez o iluzjonistach


Podpisuję się rękami i nogami - Prestiż był fenomenalny.
Widziałem pierw iluzjonistę i potem dopiero sięgnąłem po prestiż bo mnie tematyka zainteresowała i rewelka, do dziś mam go w kolekcji w moim top 10 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuje się, ale można krytykować.
Btw: Z tego co wiem, to prowokator właśnie mi odpowiedział :D.

Co do filmów; Jakaś genialna komedia, która rozbawi do łez. Ambitna lub nie. Znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:18, Baluk25 napisał:

Co do filmów; Jakaś genialna komedia, która rozbawi do łez. Ambitna lub nie. Znacie?


Wszystko jak leci od Montych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:18, Baluk25 napisał:

Btw: Z tego co wiem, to prowokator właśnie mi odpowiedział :D.

Nigdy nie byłem prowokatorem tylko zawsze tym prowokowanym ale mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz sobie człowieku wyobrazić ile klasyków różnego gatunku oglądałem? Wiele z nich jest starszych od Ciebie... To, że nie oglądałem Skazanego na Shawshank i Ocean''s coś tam to nie znaczy, że nie oglądałem innych równie dobrych. Ty słyszysz tylko o tym co oglądam obecnie a są to nowości kinowe i wypowiadam się o nich tak jak o nich myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:39, jakoktochce napisał:

A potrafisz sobie człowieku wyobrazić ile klasyków różnego gatunku oglądałem? Wiele z
nich jest starszych od Ciebie... To, że nie oglądałem Skazanego na Shawshank i Ocean''s
coś tam to nie znaczy, że nie oglądałem innych równie dobrych. Ty słyszysz tylko o tym
co oglądam obecnie a są to nowości kinowe i wypowiadam się o nich tak jak o nich myślę.


Nie żebym się czepiał, ale stawianie na równi (a przynajmniej w jednym zdaniu obok siebie) Skazanych na Shawshank i serii Ocean''s jest cokolwiek nie na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:36, Baluk25 napisał:

Monci? To jest pełna nazwa czy jakiś skrót myślowy? :D


Nie znać MP i wypowiadać sie w temacie o filmach? Wyjdź i wróć jak się dofilmujesz ;P Nawet jak sie nie lubi czegoś, ot są rzeczy które wypada znac XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 22:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie znać MP i wypowiadać sie w temacie o filmach? Wyjdź i wróć jak się dofilmujesz ;P
Nawet jak sie nie lubi czegoś, ot są rzeczy które wypada znac XD


Bah, nic strasznego. Jakby się wypowiadał w temacie o kabaretach i nie znał Monty Pythona to rzeczywiście było by źle, ale tak to nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 23:06, Nagaroth napisał:

Bah, nic strasznego. Jakby się wypowiadał w temacie o kabaretach i nie znał Monty Pythona
to rzeczywiście było by źle, ale tak to nic strasznego ;)


Always look on a bright side of life pewnie zna, trzeba wiedzieć z czego to jest :D
A powiązane z tematem o filmach jest to, np. poprzez Gilliama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:50, Spayki napisał:

Skazanych na Shawshank i serii Ocean''s jest cokolwiek nie na miejscu :D


Wiem ale tylko o to głównie się mój brat czepia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto iść, sam się wybieram. Dystrykt jest świetny, zobaczę go drugi raz ;) Słyszałem dobre opinie o Surogatach, więc się wybiorę, a Przerwane objęcia to Almodovar, więc czuję się zobowiązany do zobaczenia. Za 17 zł to niezła okazja jest, krótko mówiąc. Tylko tak patrze, że w Rybniku mało seansów jest. W Łodzi Przerwane objęcia są dwa razy, reszta po trzy. Ale jednak różnica w ilości mieszkańców lekka jest więc się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 09:03, jakoktochce napisał:

Wiem ale tylko o to głównie się mój brat czepia ;)


Nie do końca łapię sens tego zdania, ale w porządku, niech Ci będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:53, Spayki napisał:

Nie do końca łapię sens tego zdania, ale w porządku, niech Ci będzie ;)


Sens jest taki, że Markush to mój brat i ciągle mi wypomina jakich to ja wspaniałych filmów nie oglądałem. A te dwa tytuły przewijają się najczęściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 14:06, jakoktochce napisał:

Sens jest taki, że Markush to mój brat i ciągle mi wypomina jakich to ja wspaniałych
filmów nie oglądałem. A te dwa tytuły przewijają się najczęściej :)


Mhm, teraz łapię. Ale i tak - te dwa tytuły w jednym rzędzie? Brrryyyy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 14:06, jakoktochce napisał:

Sens jest taki, że Markush to mój brat i ciągle mi wypomina jakich to ja wspaniałych
filmów nie oglądałem. A te dwa tytuły przewijają się najczęściej :)


O Ocean''sach to raz czy dwa wspomniałem, no może 3. Tak to cały czas ci wypominam tego Skazanego na "Szołszenk", bo ubóstwiasz (no, przesadziłem) Prison Breaka, to grzech nie obejrzeć filmu który prawdopodobnie był natchnieniem scenarzystów tego serialu.
Ale nigdy nie zapomnę tego tekstu co powiedziałeś jak kiedyś z bilarda wracaliśmy "je** fabułę, efekty specjalne się tylko liczą", może nie powiedziałeś tak tego słowo w słowo, ale sens ten sam. A i wiem, że w tamtych słowach była kropla sarkazmu, ale co tam.
Dobra, ale koniec tej bezsensownej kł... wymiany zdań. Ja już spróbuję ci nie wypominać tego, ze nie oglądałeś tych wspaniałych filmów, a ty sobie oglądaj te romansidła z wampirami w roli głównej, nic mi do tego. Tak samo nie będę ci wypominał juz tego, że oglądasz Samo Życie (sorry, nie mogłem się powstrzymać. )
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się