HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 21:39, Shelazar napisał:

Mi sie ten najnowszy Sherloc nie podobal, fabula byla strasznie oklepana, najpierw pokazali


Powtórzę za reżyserem Guy-em Ritchie "Holmes to nowy agent 007".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem na PW na GSie :)


A ja na nowego Holmesa z przyjemnością się wybiorę, rekomendację już otrzymałem + jeszcze teraz to co napisał Shelazar, bardzo mnie nakręca na ten film :)

I zrełoczowałem Kręgosłup Diabła, ciekaw jestem kiedy wrescie 3300 otrzymamy(o ile pamięć mnei nie myli tka będzie się nazywał film zamykający serię del Torro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. "Zmierzch" <-- Warty polecenia. Dla jasności chodzi mi o pierwszą część. Bo jakoś mi tak gdzieś umknęła.
Oraz czy "Gamer" też jest wart jakiejkolwiek uwagi :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 22:04, kerkas napisał:

Powtórzę za reżyserem Guy-em Ritchie "Holmes to nowy agent 007".


A czy są tam piękne kobiety, superszybkie samochody i genialne zabawki od kogoś pokroju ''Q'' ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 23:51, kerkas napisał:

W ulubionych wpisałeś Robin Hood miałeś na myśli film czy serial ? (np. Robin z Sherwood
z Michael-em Praed-em)



Raczej ten z Kevinem Costnerem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zawsze ogladalem seriale/filmy na 17 calowym monitorze, od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem 22 calowego monitora, i teraz moje pytanie jak zrobic/pozmieniac w opcjach zeby filmy odtwarzaly sie na calym ekranie poniewaz na ta chwile gdy wlacze film jest on tylko na polowie ekranu :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym. Ostatni Bond ma 2 szaraczki (jedna zaraz ginie, druga jest em0), specjalnie szybkich samochodów nie ma, jedyną zabawką jest telefon i do tego...

Nie ma martini z wódką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 09:54, Ostrowiak napisał:

Nie przesadzałbym. Ostatni Bond ma 2 szaraczki (jedna zaraz ginie, druga jest em0), specjalnie
szybkich samochodów nie ma, jedyną zabawką jest telefon i do tego...

Nie ma martini z wódką!


Chyba każdy wie, że prawdziwy Bond kończy się na Brosnanie ... Części z Craigiem są kompletną kaszaną ... a Quantum of Solace został chyba zrobiony dla "12-letnich czarnych amerykańskich półanalfabetów z getta co kochają wybuchy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quantum of Solace było beznadziejne, a czarny charakter był tak niewyraźny że mi sie go pod koniec zrobiło żal. Mam nadzieje ze w 3 czesci bedzie więcej Bonda, jego odzywek i typowych dla niego akcji.
BTW Wczoraj bodajze na TVN było Monachium, i tez tam grali gość od roli tego złego i Craig:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 09:54, Ostrowiak napisał:

/.../


Nie rozumiem tej niechęci do ostatnich dwóch Bondów. Mi się obie części podobały, bardzo. Craig to taki twardy sku**wiel, który idealnie wpasowuje się w rolę Bonda.

Co do kobiet - szaraczki? Pfff...

Samochody? W rzadko którym Bondzie 007 ma więcej niż jeden wóz - zwykle dostaje jednego od Q (i standardowo go rozwala), a resztę kradnie lub zdobywa z-nie-wiadomo-skąd. :D

A zabawki Bonda od zawsze były jego atutami. Może ostatnio był tylko 1 telefon (a może było tego więcej - nie pamiętam), ale też był wyładowany po brzegi bajerami. No i był SE. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 10:56, grand10pelu napisał:

Mam pytanie odnośnie Avatara 3D. Warto wydać kasę na bilety? Czyli czy film jest warty obejrzenia?


Przejrzyj kilka stron wstecz, na każdej znajdziesz minimum kilka postów na ten temat, zresztą już w tym: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51224&u=370 topiku znajdziesz sporo opinii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:48, Witcher1990 napisał:

Jak się nazywa ten głośny rosyjski film w którym grał Żebrowski? Był o wojnie tylko nie
wiem dokładnie jakiej.

1612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się