HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Witam
może ktoś mi powiedzieć jak ten film się nazywa? (niby Mafia Blues) ale nigdzie na filmweb go nie widzę a jak wpisuje w google same francuskie strony z tym filmem... może jest jakaś inna oryginalna nazwa ?


**Nieważne mam (Depresja gangstera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie formalnej:
TV4
Smoki. Urzeczywistniona Fantazja, cz.1

Program leci już prawie od godziny (koniec po 23), warto obejrzeć choćby 2 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:57, zadymek napisał:

TV4 Smoki. Urzeczywistniona Fantazja, cz.1
Program leci już prawie od godziny (koniec po 23), warto obejrzeć choćby 2 część.

On leciał już kiedyś. I najprawdopodobniej jeszcze nie raz będą go powtarzali, więc kto się nie załapał teraz może sobie obejrzeć w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 01:40, A-cis napisał:

On leciał już kiedyś. I najprawdopodobniej jeszcze nie raz będą go powtarzali, więc kto
się nie załapał teraz może sobie obejrzeć w przyszłości.

Co kilka miesięcy lecące na TV4 programy tego typu są powtarzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 01:40, A-cis napisał:


On leciał już kiedyś. I najprawdopodobniej jeszcze nie raz będą go powtarzali, więc kto
się nie załapał teraz może sobie obejrzeć w przyszłości.



Mam nadzieję, że jeszcze powtórzą, bo program świetny! Niestety pod koniec drugiej części zasnęłam (przez leki które muszę brać;/) no i nie wiem jak się skończyło... A poza tym nie mogłam nagrać, bo mama nagrywała co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedyś widziałem na Tvn bardzo fajny film ale nie pamiętam nazwy, film opowiadał o młodym mężczyźnie który dostał pracę w firmie maklerskiej oczywiście na początku wszystko było wspaniale, dobre zarobki, dobrze zarabiający znajomi z pracy i na końcu okazało się że cała ta firma była jednym wielkim przekrętem tyle pamiętam z tego filmu. Czy ktoś wie co to za film, bardzo mi na tym zależy i był bym niezmiernie wdzięczyny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:08, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie kiedyś widziałem na Tvn bardzo fajny film ale nie pamiętam nazwy, film opowiadał
o młodym mężczyźnie który dostał pracę w firmie maklerskiej oczywiście na początku wszystko
było wspaniale, dobre zarobki, dobrze zarabiający znajomi z pracy i na końcu okazało
się że cała ta firma była jednym wielkim przekrętem tyle pamiętam z tego filmu. Czy ktoś
wie co to za film, bardzo mi na tym zależy i był bym niezmiernie wdzięczyny za pomoc
:)


Jeżeli grał tam głownego bohatera Tom Cruise to Firma jak podał kerkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:08, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie kiedyś widziałem na Tvn bardzo fajny film ale nie pamiętam nazwy, film opowiadał
o młodym mężczyźnie który dostał pracę w firmie maklerskiej oczywiście na początku wszystko
było wspaniale, dobre zarobki, dobrze zarabiający znajomi z pracy i na końcu okazało
się że cała ta firma była jednym wielkim przekrętem tyle pamiętam z tego filmu. Czy ktoś
wie co to za film, bardzo mi na tym zależy i był bym niezmiernie wdzięczyny za pomoc
:)


http://www.filmweb.pl/Dick.Jane.Niezly.Ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko w to uwierzyć ale to żaden z tych filmów, pamiętam trochę jedną scenę z filmu może to pomoże główny bohater dzwonił do jakieś znajomej osoby (To był chyba lekarz) i chciał mu wcisnąć aukcje na giełdzie pomimo tego że wiedział że przez to jego znajomy zbankrutuje, mniej wiecej było to tak może teraz ktoś kojarzy ten film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega się cieszę że rok 2011 bedzie rokiem pełnym... KOSMITÓW!

Super8
Skyline
Battle: Los Angeles
Extraterrestre
The Darkest Hour

Obejrzałem wczoraj drugi z nich i zaskakuje efektami specjalnymi które są przegenialne, oraz końcówką, której mimo wszystko nie wszyscy polubili stąd niskie recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kerkas, oglądałeś może "To Wspaniałe Życie" z 1946? Zapewne tak. Nie przepadam raczej za tak starymi filmami, ale ten akurat uwielbiam. Trzeci film, zaraz po Kevinie i Szklanej Pułapce, który oglądam w każde święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie dramaty i filmy wojenne (to w dużej mierze chyba też dramaty ;P) polecicie? Jakiś czas temu w telewizji leciał film "Wichry namiętności" i od tamtej pory non stop oglądam jakieś dramaty ;D. Na razie obejrzałem "I am Sam" , "Seven Pounds" , "Gladiator" , "K-Pax" , "Remember Me" (mimo uprzedzeń do aktora który gra tu I-planową rolę :P) "Labirynt Fauna" "Zielona Mila" .
Myślałem nad "Szeregowy Rayan " , "Black Hawk Down" i "bękarty wojny" (z uwagi na genialnego reżysera :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lot Nad Kukułczym Gniazdem
Truman Show
Skazani na Shawshank
Forrest Gump
Leon Zawodowiec
American Beauty
Cast Away - Poza Światem

Kilka pierwszych z brzegu, które na długo zapadają w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:27, Sandro napisał:

Kerkas, oglądałeś może "To Wspaniałe Życie" z 1946? Zapewne tak.


Oczywiście

>Nie przepadam raczej

Dnia 11.01.2011 o 23:27, Sandro napisał:

za tak starymi filmami, ale ten akurat uwielbiam.


Kolejny sukces a nie mówiłem że stare filmy nie znaczą złe filmy nie mówiłem , polecam "Obywatela Kane-a" z Orsonem Wellesem.

>Trzeci film, zaraz po Kevinie i Szklanej

Dnia 11.01.2011 o 23:27, Sandro napisał:

Pułapce, który oglądam w każde święta :)


James Stewart i ja puchniemy z dumy a propos Jamesa Stewarta i filmów w stylu "To wspaniałe życie" polecam
"Pan Smith jedzie do Waszyngtonu" a z poważniejszych dokonań tego aktora:
Naga ostroga
Okno na podwórze
Anatomia morderstwa
Start Feniksa (1965)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:46, kerkas napisał:

/.../

Dodam też, że podczas ostatniej sceny kiedy całe miasto wbiega do domu George''a w wiadomym celu, autentycznie się wzruszyłem. Nie pamiętam kiedy ostatnio przeżyłem coś takiego podczas oglądania nowoczesnego uber-hitu :) Bardzo dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:36, Lara_Dorren napisał:

, "Remember Me" (mimo uprzedzeń do aktora który gra tu I-planową rolę :P)


Nie potrafię zrozumiec ludzi ktorzy sie zle wypowiadaja o Robercie Pattinsonie. To tylko pokazuje, jak niewielką wiedzę ludzie mają na temat gry aktorskiej w flimach. Ten koleś ma 20 pare lat i wycisnal ostatnie soki z tak tandetnych kwestii jakie mial w zmierzchu i jako jedyny w calym filmie wypada najlepiej. A po drugie staral sie o ta role tylko i wylacznie zeby zwrocic na siebie uwage producentow, co bylo bardzo dobrym ruchem.
Bardzo czekam na Water for elephants z robertem i reese dalej w tym roku.

A z dramatów polecam Ci Zapaśnika, W pogoni za szczęściem, the believer(z ryanem goslingiem), Half Nelson, American History X. Dużo by tego było. Wejdż sobie na imdb i oglądaj filmy aktorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się