HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2011 o 22:07, kerkas napisał:

Ja wiem że najgorsze są dobre rady , ale polecałbym zainwestować w nagrywarkę dvd

I tak już tracę kilka godzin dziennie na oglądanie telewizji. Gdybym miał jeszcze nagrywarkę musiałbym spędzać przed telewizorem całą dobę :-)
Prawdziwym błogosławieństwem jest są dla mnie takie "nieludzkie" godziny, brak nagrywarki i nakładanie się filmów :-D
A TCM z pewnością ten film nada i o przyzwoitej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 14:32, kitek0101 napisał:

Powiedzcie mi, proszę, czy żeby obejrzeć film "Purpurowe Rzeki II: Aniołowie Apokalipsy"
należy znać pierwszą część?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 23:49, SpecShadow napisał:

No popatrz, u mnie też były zmiany w Cyfrowym Polsacie i mi kanały BBC zabrali, o Top
Gear mogę teraz zapomnieć :<

I przez to CP dostał ode mnie dużego minusa. Chociaż teraz mam FOX i mogę Simpsonów oglądać, ale wolę Top Gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:23, Harrolfo napisał:

Co mi powiecie o "Sanctum 3D"? Warto, nie warto?

Odpowiem sobie i przy okazji Wam ;)

Wersja krótka:
Żenada, 3/10, nie warto!

Wersja dłuższa:
Szczerze odradzam ten "film". Denne i sztuczne aktorstwo, nieprzemyślane dialogi, nudno prowadzona akcja, efekty 3D mogły równie dobrze nie być wykorzystane. Co mi się podobało - zachowanie prawdziwych gestów ręką, jakie obowiązują przy nurkowaniu, muzyka i zdjęcia. Cała reszta to to, do czego odwołuje się film - dno ;)
Z pełną odpowiedzialnością i w pełni władz umysłowych odradzam to filmidło, tylko czekałem w kinie, aż się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Od kiedy Comedy Central jest ocenzurowane? Wczoraj oglądałem Jim wie lepiej i lektor został "wypikowany" przy każdym słowie zdzira. A zaraz po tym reklama prezerwatyw. Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Wie ktoś może gdzie mogę kupić Władca pierścieni drużyna pierścienia w wersji 4 płytowej lub 2 płytowej z rozszerzeniem.Proszę podawać linki do sklepów internetowych (oprócz allegro i merlin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wszyscy zainteresowani wiedzą ale warto przypomnieć że dziś na Polsacie "Helikopter w ogniu" po raz nie wiadomo który. Warto obejrzeć i to nie ze względu na całkiem niezłą obsadę ale imo chociażby dla soundtracku Zimmera. Swoją drogą mamy w tym filmie polski wątek - Idziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie miałem o tym napisać. Oglądałem go raz i jest świetny, może i głównie dlatego, że lubię te klimaty. Ostatnio oglądałem też film kandydat z Danzelem Washingtonem i także był warty obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam podobnych filmów do Baza Armadillo,Wojna Restrepo
Słyszałem też że był jakiś "film" gdzie ktoś zakradł się do bazy podawał się za oficera i uczestniczył w operacji pustynna burza czy jakoś tak? czy taki "film" istnieje ?:) (oparty na autentycznych wydarzeniach) i sam nie wiem czy to film czy tylko będzie zlepek strzępów chociaż pewnie discovery zrobiło z tego materiał tak więc miło by było gdyby ktoś znał nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:56, Tyler_D napisał:

Pewnie już wszyscy zainteresowani wiedzą ale warto przypomnieć że dziś na Polsacie "Helikopter
w ogniu" po raz nie wiadomo który. Warto obejrzeć i to nie ze względu na całkiem niezłą
obsadę ale imo chociażby dla soundtracku Zimmera. Swoją drogą mamy w tym filmie polski
wątek - Idziaka.



Witaj.

Taaa. "Black Hawk Down" to jeden z nielicznych filmów z serii xxx takich filmów, opowiadający o żołnierzach i męstwie wartych obejrzenia, który po roku czasu nie oglądania go ogląda się jeszcze raz. Ceni się takie filmy.
Zimmer jak zwykle daje popis swoich umiejętności artystycznych. Oprawa jest Nieziemska!!

Pozdrawiam. Miłego oglądania :P , bo właśnie się zaczął. ja też już uciekam przed TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 20:03, kerkas napisał:

Są np. ten http://www.imdb.com/title/tt0912593/ ale rozumiem że nie są podobne
do wymieniony przez Ciebie filmów ?.
Jak się nazywał ten program na Discovery pamiętasz tytuł ?.


Pamiętam że usłyszałem o tym właśnie w jakimś programie na discovery o wojnie gdzie mówili właśnie o tym że tam jakiś człowiek niepostrzeżenie "wlazł" do armi i podszywał się pod dowódce czołgu no i brał udział w całej tej pustynnej burzy czy jakiejś innej akcji na pustyni, nie pamiętam nazwy filmu. Wszystko filmował kamerką,pokazali też krótki filmik gdzie siedział w bazie dowódców i mówili że jakiś człowiek podszywa się.....
i lata z kamerą. Było niby o tym głośno w jakimś 2001 lub jakimś tam roku dużo nie wiem.... tak więc gdyby ktoś miał o tym jakieś pojęcie byłoby fajnie.
A za Chmury nad Bagdadem dziękuje postaram się obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:42, szypek26 napisał:

Kerkas, "Pojutrze"...? Afe, wstydź się! ;)

@Perry_Cox
Na moje oko najlepszą animacją od czasu Shreka jest ''Jak wytresować smoka''.
Stary koń jestem, a podskakiwałem w fotelu jak dziecko podczas seansu :D
Można by tak samo zapytać, co genialnego jest w ''Incepcji''? Ani SN ani I. w mojej opinii
mózgotrzepami nie są, ale oba to kawał dobrego kina, tylko że z zupełnie innych gatunków.
Skoro jeden został nominowany, dlaczego nie miałby zostać drugi? Inna sprawa, że Oscary
przecież wcale nie tak obiektywna instytucja, lol :P


Incepcja robi się genialna, gdy zastanowisz się o co w tym filmie chodziło, rozłożysz go na czynniki pierwsze.

Spoiler

CAŁE TE BZDURY O INCEPCJACH TO SEN COBANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się