HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 18:48, Gumisiek2 napisał:

Głupi i Głupszy ;] Jim Carrey i Jeff Daniels tworzą niezapomniany duet komediowy.



Tak głupi ten film, że aż śmieszny :D Uwielbiam Carreya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tylko w zadnym wypadku nie tykajcie drugiej czesci. Kiedys widzialem to w TV. Prawie tak zalosne, jak druga Maska (tego chyba nic nie przebije).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:32, Perry_Cox napisał:

Tylko w zadnym wypadku nie tykajcie drugiej czesci. Kiedys widzialem to w TV. Prawie
tak zalosne, jak druga Maska (tego chyba nic nie przebije).


Fakt, dno i wodorosty a i jeszcze z metr mułu by wszedł. Zresztą tych "Głupich i Głupszych" to chyba nawet więcej części jest, ostatnio w wypożyczalni coś widziałem i nie była to dwójka. Strach brać w ręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 09:00, Braveheart napisał:

Aktor co gra Claudius''a Glaber''a.


Ludzie, zacznijcie pisać po polsku.
Claudiusa Glabera. Apostrof stawiamy tylko wtedy, gdy ostatniej pisanej głoski się nie wymawia, a ją odmieniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 14:41, Largooo napisał:

Cześć, czy możecie polecić mi jakieś fajne komedie? Tylko nie takie bzdury. Coś z jajem
ale w miarę poważne.


Łyknij sobie jeszcze film pt. "Przyjaciel Gangstera", z Gerard Depardieu i Jean Reno. Na prawdę polecam. Idzie się pośmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 01:25, pkapis napisał:

Ludzie, zacznijcie pisać po polsku.
Claudiusa Glabera. Apostrof stawiamy tylko wtedy, gdy ostatniej pisanej głoski się nie
wymawia, a ją odmieniamy.

Witaj.
W sumie dzięki za zwrócenie uwagi bo z tymi apostrofami miałem, zawsze problemy, ^^. Jednak i tak i tak nie miałeś o co innego ''przyczepić :D jak o to o 1:25 w nocy :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Więc tak.. obejrzałem cały sezon "Krew i Piach" :D. W sumie całą niedziele nań poświęciłem =). Nie żałuję. Chciało się więcej co odcinek. :] Miałem zamiar coś napisać wczoraj, ale miałem jakieś później problemy z internetem ;/. Teraz już jest wszystko ok.

Dnia 10.07.2011 o 12:16, Pietro87 napisał:

Walki będą, jak by nie patrzeć to serial o gladiatorach.

Sporo tego było. Zdecydowanie na +.

Dnia 10.07.2011 o 12:16, Pietro87 napisał:

Konstrukcja wielu odcinków ma pewną tendencje do specyficznej konstrukcji - tzn w wielu
odcinkach około 70% stanowi snuta intryga, przedstawiane wydarzenia itp itd a często
gęsto finał jest okraszony jakąś konkretną walką [na szczęście logicznie pasująca do
całości, nie na zasadzie 70% merytorycznego odcinka i sieka na finisz co by nikt się
nie spinał że nie było krwi =)]

Tak jak mówisz. Z resztą ta cała intryga nie była wcale taka zła. Pasowała tam, no i takie czasy były. Każdy odcinek zwieńczony walką. W sumie w każdym był jakiś pokaz, nie licząc samych treningów itp itd. Podobała mi się

Spoiler

przemiana Spartacusa, bo tym jak jego żonę zamordowano. W sumie i to, jak to się dalej wszystko toczyło.

. Nieźle wymiatał... Haha Braca homo co lubi mężczyzn.
Spoiler

Szkoda mi go trochę było, bo go wrobili. Takie życie.

. Myślałem, że w którymś epizodzie Varro będzie musiał się zmierzyć z Spartacusem, albo Crixsusem. Jednak tak się nie stało..
Spoiler

Szkoda że tak skończył.. Wszystko przez kaprys gówniarza W sumie zdziwiło mnie to i nawet na +, lecz nie umarł jak na gladiatora przystało :<

Kilka walk oczywiście ciekawych. Dobra, lecz moim zdaniem przesadzona, ale efektowna była jak
Spoiler

walczyli ramię w ramię przeciwko temu wielkiemu typowi co obwiązali mu łańcuch dookoła głowy i tak mocno zacisnęli że aż wyj***ło ją do góry xD.. Ciekawe. Az Batiatus się zdziwił.

. Walka z samym Teoklesem też była fajna. Nieźle poharatany był... Ogólnie moje oczka mogły się napaść porządną dawką krwi i agresji... hahah nie mogłem jak Ilithyia
Spoiler

po bara bara ze Spartacusem xD zmasakrowała twarz swojej przyjaciółce...

Ależ to był widoczek ;). Ostra szprycha z niej. Cała aktorka która ją gra, jak już wcześniej mówiłem niezła jest. Niczego jej nie brakuje a i oddychać czym ma ;-).. Poczytałem o niej na FW. Z początku myślałem że to Brytyjka, bo można było usłyszeć czasami ten ich akcent, ale jak się okazuje. Płynie w niej krew polaka :D. Jest córką Cezarego Skubiszewskiego. Teraz wiadomo, dlaczego taka piękna.. ;). Ostatni odcinek, na którego nie mogłem się w sumie doczekać. Zapewnił niezłą rzeź :D. A i żona wzięła piękną zemstę na tym gnojku. Zarżnęła go jak świnię.. :d

Dnia 10.07.2011 o 12:16, Pietro87 napisał:


P.S.
A i golizny nie zabraknie im dalej w las tym więcej drzew =)

Oj nie zabrakło ..

Spoiler

hahah ta orgia w domu Batiatusa była za mocna.. Każdy z każdymm widac, że się nie pier****li w tańcu

W sumie pięknych kobiet też tam nie zabrakło. Nawet niewolnice były przyjemne dla oka :D. Nawet podczas walki gladiatorów pokazane było jak na trybunach się gzili...
Niedługo wezmę się za "Bogowie Areny". Z pewnością kiedyś wrócę do Krwi i Piachu. Muzyka w filmie też niezgorsza. Normalnie 9/10. Choć kilka rzeczy czasem mi tam brakowało... ale o tym już mi się nie chce pisać :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 10:15, Braveheart napisał:

Jednak i tak i tak nie miałeś o co innego ''przyczepić :D jak o to o 1:25 w nocy :D


No właśnie nie miałem. Recenzje ok, gusta też dobre. Za sam Gang Olsena powinienem ci i te apostrofy darować właściwie ;-)

Dnia 12.07.2011 o 10:15, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie [ tylko proszę mi nie walić spoilerów ] - gdzieś przeczytałem że Black Swan jest poniekąd filmem podobnym do Fight Clubu, że to podobne klimaty, stylistyka. "Mniej więcej" wiem o czym jest Black Swan i jak na razie średnio bym się zgodził z tym stwierdzeniem ale ... jest w tym jakieś ziarno prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 16:49, Tyler_D napisał:

Mam pytanie [ tylko proszę mi nie walić spoilerów ] - gdzieś przeczytałem że Black Swan
jest poniekąd filmem podobnym do Fight Clubu, że to podobne klimaty, stylistyka. "Mniej
więcej" wiem o czym jest Black Swan i jak na razie średnio bym się zgodził z tym stwierdzeniem
ale ... jest w tym jakieś ziarno prawdy?

Witaj znów ;)
Hmmm wiesz mniej więcej, bo czytałeś opisy filmu jo .. Nie lepiej byłoby obejrzeć cały film ? ;> Film nie jest nieprzeciętnie długi trwa niecałe 2 godziny :).
Ale chyba mam coś co Ci rozjaśni umysł. Więc jednak jest w tym ziarenko prawdy. Catch..
http://ca.answers.yahoo.com/question/index?qid=20110607204600AANwADV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam dobrych filmów z ostatnich kilku lat do oglądania w wakacyjne wieczory. Polecicie coś?
Rzadko chodzę do kina więc pewnie mam spore zaległości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie lepiej byłoby obejrzeć cały

Dnia 13.07.2011 o 16:59, Braveheart napisał:

film ? ;>

Chłopie, wiesz ile ja mam zaległych filmów do obejrzenia? To już idzie w grube dziesiątki, muszę wybierać co obejrzeć w pierwszej kolejności. ;-)
>Film nie jest nieprzeciętnie długi trwa niecałe 2 godziny :).
A czasu wolnego to ja mam tyle że ho ho, yeah right. :-P Niemniej dzięki, może obejrzę niedługo bo BS tak leży i leży od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:16, Tyler_D napisał:

Chłopie, wiesz ile ja mam zaległych filmów do obejrzenia? To już idzie w grube dziesiątki,

Chyba jak każdy ;-D

Dnia 13.07.2011 o 17:16, Tyler_D napisał:

muszę wybierać co obejrzeć w pierwszej kolejności. ;-)

Z tym zawsze są problemy. Ja to nie należę do zapaleńców co oglądają wszystko co wchodzi do kin. Idę w myśl. Film nie zając nie ucieknie. Lecz jak już mam ochotę się do czegoś zabrać ''nowego'' dla mnie to najczęściej się kończy obejrzeniem jeszcze raz czegoś sprawdzonego co warto oglądać over and over agian ;-)

Dnia 13.07.2011 o 17:16, Tyler_D napisał:

A czasu wolnego to ja mam tyle że ho ho, yeah right. :-P Niemniej dzięki, może obejrzę
niedługo bo BS tak leży i leży od jakiegoś czasu.

To w takim razie na zasap miłego oglądania... Teraz pozostaje czekać na opinie from U :-P

PS: A co to. Czyżby zmiana avatara na jakiegoś co nie ma nic wspólnego bezpośrednio z FC bądź z Pittem albo Nortonem ? ;>. :-P [Tak tylko pytam z Ciekawości.=)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ewentualnego sequela Głupiego i Głupszego, to angielska Wikipedia mówi:

On February 28, 2011, Bobby Farrelly revealed to Moviehole that a sequel to Dumb and Dumber will happen with Jim Carrey and Jeff Daniels reprising their roles as Lloyd Christmas and Harry Dunne, respectively. He goes on by saying, "If we could get those two guys back together, Jim Carrey and Jeff Daniels that might be a worthwhile sequel – and that ball is in motion. We''re starting to think about what those two dimwits would be doing twenty-years later in life, and hopefully we''ll be able to come up with something worthy of a sequel." As of June 5, 2011, Jim Carrey stated that Dumb and Dumbest: The Next Generation is in the works and is certainly possible. It will possibly be due with a release in 2012.

Do tego link:

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=74780

Jeżeli film faktycznie ma się ukazać, to ja tam się cieszę, ale chyba lepiej byłoby nakręcić sequel niedługo po premierze pierwszej części i oczywiście z Jimem Carreyem i Jeffem Danielsem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:12, BoloMaster napisał:

szukam dobrych filmów z ostatnich kilku lat do oglądania w wakacyjne wieczory. Polecicie
coś?
Rzadko chodzę do kina więc pewnie mam spore zaległości:P


Witaj. ;-)
Uuuuu teraz to żeś zadał pytanko :D. Ja zadaje kolejne. Jak często w ogóle coś oglądasz ??. Wiesz kino kinem a telewizja telewizją ;). Np. posiadanie wszystkich kanałów od HBO albo kanałów od Cyfry + po krótkim czasie nadrabia zaległości z kin. Ich stać na to by w miarę szybko po premierach filmowych puszczać nowości. Choć czasami często je powtarzają. Nie to co Polsat i TVN i inne publiczne co przez lata puszczają regularnie co roku to samo, czasem dając te ich ''premiery'' telewizyjne ]:->. Nawet nie wiem od czego zacząć hmmmm polecać. Będę strzelał.

"Incepcja"
"Wyspa Tajemnic"
"Polowanie na Czarownice"
"Biały Słoń"
"Tożsamość"
"Miłość i inne komplikacje"
"Stone"
"Wrogowie Publiczni"
"Zawodowcy"
"Rite"
"Kontrakt na zabijanie"
"Zodiak" (2007)
"Rec"
"Rec2"
"Babel"
"Bękarty Wojny"

No chyba tyle wystarczy ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz pozostaje czekać na opinie from U

Dnia 13.07.2011 o 17:23, Braveheart napisał:

:-P

Będzie będzie ... kiedyś.

Dnia 13.07.2011 o 17:23, Braveheart napisał:

PS: A co to. Czyżby zmiana avatara na jakiegoś co nie ma nic wspólnego bezpośrednio
z FC bądź z Pittem albo Nortonem ? ;>. :-P [Tak tylko pytam z Ciekawości.=)]

Tak ... i nie do końca jest tak jak piszesz - jest fajka jest okejka. ;-) A i Ian ...

BoloMaster => to co podał Braveheart jest dobre - sam polecam Incepcję, Wyspę tajemnic, REC, REC2, Babel jest jednym z lepszych i chyba niedocenionych filmów, Bękarty wojny są dobre ... i tylko dobre ale obejrzeć warto.

Poza tym dodałbym do listy koniecznie District 9, Paranormal Activity możesz obejrzeć, Control bardzo polecam, Gran Torino również. Moon, The Way Back, Zombieland jako komedię na raz, na odstresowanie, no i Szklaną pułapkę 4 jeśli masz sentyment dla serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA. [ze strony 502 ;)]
Tak po chwili przemyślenia wpadło mi jeszcze do głowy kilka tytułów:

"Ghost Writer"
"Sherlock Holmes"
"Pozdrowienia z Paryża" [u boku Travolty i Meyersa gra polka Kasia Smutniak ;)]
"Zabójczy Numer"
seria "Ocean''s"
"Ocean''s Eleven"
"Ocean''s Twelve"
"Ocean''s Thirteen"
[Dobra śmietanka gwiazd a w tej ostatniej nawet Al Pachino się pojawia.
"The Social Network"
"Kac Vegas"
"Zapaśnik"
"Iluzjonista"
"Prestiż"
No to wszystko :D. Nie wiem co lubijesz i co oglądałeś ... wiadomo w Ciemno strzelałem.. A i to co Tyler_D zapodał czyli D9 i Paranormal Activity. Możesz tez Paranormal Activity 2 sobie wchłonąć oraz film "Królowie Ulicy" za drugą część się nie bierz bo nie dorównuje jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 17:12, BoloMaster napisał:

szukam dobrych filmów z ostatnich kilku lat do oglądania w wakacyjne wieczory. Polecicie
coś?
Rzadko chodzę do kina więc pewnie mam spore zaległości:P


Ja dodam jeszcze Boondock Saints obie części, 3:10 to Yuma, The Hurt Locker, Robin Hooda (tego nowego z Crowem) i Sherlocka Holmesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się