HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

W największym skrócie - portal z darmowymi filmami do obejrzenia. Tworzysz konto, logujesz się - odpalasz, oglądasz około 10-12 reklam na początku seansu + może z 5 w trakcie, film buforuje się i odtwarza na bieżąco. Większość tytułów jest za free ale nie spodziewaj się cudów aczkolwiek jest kilka perełek [ Das Boot, Walc z Baszirem, REC itepe ]. Od niedawna wprowadzano opcję "deluxe" płatną niecałą dychę za 30 dni - oglądasz co chcesz przez okres subskrypcji. Co jakiś czas [ generalnie co tydzień ] wpadają nowe filmy do biblioteki. Opcja płatna to oczywiście wersja bez reklam oraz nowe wideo [ choćby Maczeta ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 21:19, Pietro87 napisał:

Nowe foty z gacka... heh moje obawy o design Banea się rozwiały.
Nie ma obciachowskiego sado-maso kostiumu [nie oszukujmy się, kostium z knightfalla wygląda
dobrze tylko w komiksie, w realu było by to żałosne, na miarę tego co spaprali w Batman
& Robin]


Muszę zwrócić Ci odrobinę honoru - parę stron temu urządziłem sobie wykład na temat galerii łotrów w TDKR, a wczoraj okazało się, że ostatecznie do jednego punktu przydałby się aneks... Talia jednak jest w filmie. Czyżby Nolan stawał się nieco przewidywalny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 00:07, Pietro87 napisał:

No widzisz :)
Ale wstępne zdjęcia rokują jednak nie najgorzej.


Nie jest źle :D. Nie mogłem się powstrzymać lekko za offtopuję :-p
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=58186
Chcesz kwasa roku ?? właź w temat o Nocnych Markach i przeczytaj posta od wojcio102. Padniesz na twarz ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 00:07, Pietro87 napisał:

No widzisz :)
Ale wstępne zdjęcia rokują jednak nie najgorzej.


Zdjęcia Talii są wręcz szałowe, prezentuje się ona najlepiej ze wszystkich postaci, ale samo jej pojawienie się to przewrotka fabularna i dlatego nie chcę doprowadzić tu do pęknięcia niejednej wyczulonej na spoilery żyłki.

Catwoman trzymają w ukryciu - to będzie pewnie ich as marketingowy, dopiero oficjalne trailery, ew. zdjęcia ją przybliżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 00:51, paraGaladh napisał:

Zdjęcia Talii są wręcz szałowe, prezentuje się ona najlepiej ze wszystkich postaci, ale
samo jej pojawienie się to przewrotka fabularna i dlatego nie chcę doprowadzić tu do
pęknięcia niejednej wyczulonej na spoilery żyłki.

E tam zaraz odrazu wyczulonej żyłki :F.

Dnia 02.08.2011 o 00:51, paraGaladh napisał:

Catwoman trzymają w ukryciu - to będzie pewnie ich as marketingowy, dopiero oficjalne
trailery, ew. zdjęcia ją przybliżą.

Nie tylko co AS, ale można powiedzieć, że Wisienka na torcie.. Jestem ciekaw jak Anne Hathaway będzie wyglądać w kostiumie kobiety Kot. Jak myślisz będzie sexi ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 09:03, heven09 napisał:

[m]


Na tym forum reklamowanie jest zabronione bez zgody administracji, Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:20, Isildur napisał:

Na tym forum reklamowanie jest zabronione bez zgody administracji, Ostrzeżenie
za spam.

To już drugie...? ;> Coś mi się wydaje, że to zwykły Troll-reklamator hmmmmm, choć mogę się mylić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 20:46, Braveheart napisał:

>Potrzebne mi cuś nowszego i to z wyższej półki. Średniaków nie potrzebuję ;> Możesz
podać też starsze >zagraniczne propozycje, których nie było w TV.


Obejrzałem wczoraj "Milczenie Owiec", niby było w TV a jakoś przegapiłem ;>. Zabiorę się zaraz za twoje filmy ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż poszukuję pewnego filmu, który niejednokrotnie był puszczany na Polsacie ale za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Pamiętam tylko, że film zaczynał się mniej więcej w taki sposób, że pewien mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc z mostu? Ale powstrzymał go inny mężczyzna jakiś bogacz i zaoferował mu kupę kasy, by ten zobaczył, że życie nie jest takie złe czy coś takiego. Jeśli kojarzycie ten film to prosiłbym o tytuł. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2011 o 10:19, Braveheart napisał:

Nie tylko co AS, ale można powiedzieć, że Wisienka na torcie.. Jestem ciekaw jak Anne
Hathaway będzie wyglądać w kostiumie kobiety Kot. Jak myślisz będzie sexi ? ]:->


Tak, wisienka to nawet bardziej pasujące wyrażenie. :P Lubię tą aktorkę. Choć niektórzy wspominają jej start jako niezbyt chlubny, to koniec końców nie można jej odmówić talentu - zasłużona nominacja do Oscara i bodaj parę do Złotych Globów, talent zarówno w dramacie, jak i komedii. Wielu nabija się z niej jednak, mówiąc, że jest aseksualna. Ma dosyć specyficzną urodę i w dodatku jest trochę takim uroczym "goofy dorkiem", ale ja wierzę, że uda jej się wpasować w konwencję Catwoman - uwodziła już przecież w filmie "Havoc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:01, Woo-Cash napisał:

Obejrzałem wczoraj "Milczenie Owiec", niby było w TV a jakoś przegapiłem ;>.

Hmmmmm skoro się choć odrobinę interesujesz kinem/filmami :D nie wiem jak mogłeś do tej pory jeszcze właśnie nie obejrzeć tego filmu, ale widzę, że nadrobiłeś zaległości. Podobała się postać Hannibala ? w "Milczeniu Owiec". To wiedz, jest jeszcze kolejna część [ wcale nie najgorsza] ;-)
"Czerwony Smok" | "Red Dragon" (2002) info trailer:
http://www.filmweb.pl/Czerwony.Smok
http://www.youtube.com/watch?v=wtcZEPEblUQ

>Zabiorę się zaraz za twoje filmy ;>.
Bierz się śmiało. Nie powinieneś się zawieść ;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 12:07, Braveheart napisał:

> Obejrzałem wczoraj "Milczenie Owiec", niby było w TV a jakoś przegapiłem ;>.
Hmmmmm skoro się choć odrobinę interesujesz kinem/filmami :D nie wiem jak mogłeś do tej
pory jeszcze właśnie nie obejrzeć tego filmu, ale widzę, że nadrobiłeś zaległości. Podobała
się postać Hannibala ? w "Milczeniu Owiec". To wiedz, jest jeszcze kolejna część [ wcale
nie najgorsza] ;-)
"Czerwony Smok" | "Red Dragon" (2002) info trailer:
http://www.filmweb.pl/Czerwony.Smok
http://www.youtube.com/watch?v=wtcZEPEblUQ


Jest też Hannibal z 2001, który jest sequelem Milczenia Owiec, a Czerwony Smok to prequel.
http://www.filmweb.pl/Hannibal

No i niejaki http://www.filmweb.pl/Hannibal.Po.Drugiej.Stronie.Maski z 2007 ukazujący młodego Lectera, ale opinie są mieszane. Był w telewizji, ale nie obejrzałem. Milczenia też jeszcze nie widziałem (niestety), ale Hannibala i Czerwonego Smoka owszem.

PS. W Hannibalu jest fragment, który może być gratką dla fanów Assassin''s Creed II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 14:58, MithrandirII napisał:

Jest też Hannibal z 2001, który jest sequelem Milczenia Owiec, a Czerwony Smok
to prequel.
http://www.filmweb.pl/Hannibal

K**** kompletnie o nim zapomniałem :D, jak mogłem [bije się w czoło]. Właśnie Woo-Cash. Bierz się za "Hannibal" (2001) linka zapodał już MithrandirII. Nakarmisz głód :-)

Dnia 02.08.2011 o 14:58, MithrandirII napisał:

No i niejaki http://www.filmweb.pl/Hannibal.Po.Drugiej.Stronie.Maski z 2007 ukazujący
młodego Lectera, ale opinie są mieszane. Był w telewizji, ale nie obejrzałem. Milczenia
też jeszcze nie widziałem (niestety), ale Hannibala i Czerwonego Smoka owszem.

Taaaa. Kolejne film z pod znaku begin/ rises / początek,, jak to się zaczęło, że dana postać/postaci zaczęły to co zaczęły :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podaj chociaż jakiś wstępny okres "od do" + te ważniejsze które widziałeś póki nie zlecą tu się i nie zaczną polecać oczywistości pokroju LotRa czy HP. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 21:43, Feallan napisał:

Jakie polecacie filmy fantasy i s-f? :)

Przejedź kilka stron wstecz. Już ktoś wcześniej się pytał właśnie o te gatunki :_) i było podawanych kilka pozycji. Mam nadzieje, że masz 50postów na stronę bo jak 20 to trochę się na klikasz. :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 21:45, Tyler_D napisał:

Może podaj chociaż jakiś wstępny okres "od do"


Hmm, wiek nie ma większego znaczenia, byle film był dobry. Ale z drugiej strony bałbym się jakichś s-f z lat 60. :)

Dnia 03.08.2011 o 21:45, Tyler_D napisał:

+ te ważniejsze które widziałeś póki nie zlecą tu się i nie zaczną polecać oczywistości pokroju LotRa czy HP. :-P


Widziałem

LoTR
serię Alien
Star Wars
Terminatory
Matrixy
...

No nie wiem, ciężko tak myśleć, jakie filmy w życiu się widziało - nic do głowy nie przychodzi. Na razie podawajcie tytuły, to powiem czego nie oglądałem. :)

A, i nie miałbym nic przeciwko obejrzeniu dobrego filmu przygodowego, czegoś jak Indiana Jones. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się