HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2011 o 00:30, Harrolfo napisał:

zaskakujące zakończenie.

Nie byłem ale strzele.

Spoiler

Kapitan kończy zamrożony? Na biegunie północnym? :P
Jeśli nie, to nie pisz zakończenia tylko zaprzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale nie sam i uległem presji no i nie zostałem po napisach (poza tym to był ostatni seans w kinie tego dnia :D). Powiedz, była tylko

Spoiler

migawka z bohaterami Avengersów, czy cały trailer? bo znalazłem na youtube coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=X2-VaFMk9-M (wiem że na początku filmiku jest scena sprzed napisów) - było to, czy coś więcej?



@Fatal-X
Spoiler

Od tego film się zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to trochę więcej ;)

Spoiler

Widać Lokiego.



PS. Dziwnie to zmontowane, ten trailer jest jakby przed napisami końcowymi na tym filmiku O_o
Spoiler

Bo scena jak Kapitan się obudził i spotkał Fury''ego była przed napisami (co zresztą tam widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 13:10, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, obejrzałem właśnie Wrogowie publiczni i chciał bym żebyście mi polecili jakiś
równie dobry film o gangsterach :)


Asfaltowa dżungla (1950)
Al Capone (1959)
Biały żar (White Heat) (1949)
Borsalino
Bugsy ale uwaga film może znudzić chociaż jest o tym jak powstało Las Vegas
Brute Force (1947)
Człowiek z blizną (1932)
Force of Evil (1948)
Godziny rozpaczy wersja z Bogartem
High Sierra (1941)
I Walk Alone (1948)
Key Largo 1948
Lepke
Lucky Luciano (1973)
Mały Cezar (1931)
Machine Gun Kelly (1958)
Masakra w dniu świętego Walentego (The St. Valentine''s Day Massacre) (1967)
Nietykalni (1987)
Pocałunek śmierci (1947)
Rififi
http://www.imdb.com/title/tt0094819/
Skamieniały las (1936)
Szalone lata dwudzieste (1939)
Salvatore Giuliano - (1962)
Wróg publiczny (1931)
Zabójstwo (1956)

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 13:10, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, obejrzałem właśnie Wrogowie publiczni i chciał bym żebyście mi polecili jakiś
równie dobry film o gangsterach :)

Łap też coś ode mnie. Niedawno jakiś user prosił też gangsterkie filmy więc też trochę zapodałem.
prosze, link to podtsa :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=25366
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 13:10, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, obejrzałem właśnie Wrogowie publiczni i chciał bym żebyście mi polecili jakiś
równie dobry film o gangsterach :)


"Nietykalni" z Kevinem Costnerem i Seanem Connery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 11:01, dark_mesiah napisał:

Super Dzisiaj " Trzy Królestwa" na TVN! , nie przegapcie!

Hm nigdy nie widziałem , ani nawet nie słyszałem ... Ale może to wynikać nie z klasy filmu , a z mojej nieznajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bo to jest wspaniałe kino akcji historycznej jak ktos taki rodzaj lubi to napewno sie spodoba , tego filmu nigdy chyba niepuszczali w tv , ale niejestem pewien. Klasa jest wysoka , bo występują tam bardzo znani aktoży ale chyba tylko w chinach bo tam takie kino jest bardzo popularne, jest jeszcze pare podobnych takich filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj "Mullholland Drive" Lynch''a.
Na początku myślałem, że to zaczyna się jakiś kolejny odcinek "Miasteczka Twean Peaks" (muza pana Badalamenti robi swoje). Ogólnie cały film jest w klimacie Miasteczka.
Film podobał mi się bardzo ale tylko do momentu gdy kompletnie przestałem go rozumieć ;)

No bo czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi w filmie od momentu

Spoiler

powrotu dziewczyn z klubu Silentio i otworzenia niebieskiego pudełka

?

Domyślam się, że któraś z nich
Spoiler

miała schizofrenię i "podstawiała" siebie pod tą drugą, ale czy jestem na dobrym tropie

?

Naprawdę zakręcony film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo zachęcających recenzjach jutro wybieram się na "Genezę planety małp". Liczę, że się nie zawiodę. Zawsze lubiłem Planetę Małp. Tą oryginalną z Hestonem, bo współczesna wersja jakoś mnie nigdy nie urzekła. Hehe zobaczymy czy mojej dziewczynie się spodoba. Profanka nie pamięta oryginału sprzed lat. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiego starego filmu o wampirach, chyba był czarno biały. Całość działa się w zimowej scenerii, plus chyba w jakimś zamku. Było tam dwóch bohaterów (uczeń i mistrz) plus jakaś laska, którą wampir chciał chapnąć. Ostatecznie chłopaki uratowali dziewczynę, oczywiście ten młody się w niej zakochał. Ostatnia scena jest taka, że odjeżdżają takimi saniami z koniem i młody zauważa u dziewczyny ślady po ugryzieniu wampira, wtedy ona go chaps i spadają z tego wozu, a mistrz odjeżdża nic nie zauważając. Całość działa się w zimowej scenerii, plus chyba w jakimś zamku. Zdaję się, że to nie była żadna z wariacji na temat Draculi.
Ma ktoś jakiś pomysł co to może być za film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 22:52, Skazeusz napisał:

No właśnie wpadłem już na trop tego filmu, ale wydawało mi się, że to jednak nie to.
Kojarzysz może czy na pewno w nim jest ta ostatnia scena?

Znam go na pamięć:
Profesor z asystentem (Polansky) wypadają z balu wampirów i ładują na sanie blond paniusię i odjeżdżają. W drodze profesor zaabsorbowany powożeniem nie zauważa, że blondi zagryza asystenta (z wozu nikt nie spada)....i mowa końcowa o tym jak staruszek wiezie światu zagładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 23:17, zadymek napisał:

Znam go na pamięć:
Profesor z asystentem (Polansky) wypadają z balu wampirów i ładują na sanie blond paniusię
i odjeżdżają. W drodze profesor zaabsorbowany powożeniem nie zauważa, że blondi zagryza
asystenta (z wozu nikt nie spada)....i mowa końcowa o tym jak staruszek wiezie światu
zagładę.


Ok...no to może faktycznie to ten film, bo sporo elementów jest podobnych. Wydawało mi się, że to było zrobione nieco bardziej na poważnie, ale oglądałem to daaawno temu, więc po prostu pewnie mi się pomieszało.
Dzięki bardzo za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się