HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Powracam ze swoją prośbą. Tym razem jednak mogę wam dać dokładniejsze wskazówki dotyczące tego, czego szukam. A szukam horrorów klasy b. Tak, tych kiczowatych, śmiesznych wręcz, ale posiadających specyficzny klimat filmów. Chciałbym, żebyście, w miarę możliwości, polecili mi perełki podobne zarówno do klasyków tego gatunku, jak chociażby Plan 9 From Outer Space, Robot Monster, Martwica Mózgu czy Killer Clowns From Outer Space, jak i do filmów, które czerpią garściami z tych klasyków, takich jak np. seria Grindhouse.
Wierzę, że mi pomożecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rawhead Rex (1986)
My Bloody Valentine (1981)
Mother’s Day (1980)
I Spit on Your Grave (1978)
Chopping Mall (1986)
The Stuff (1985)
Street Trash (1987)
Night of the Creeps (1986)
Frankenhooker (1990)
Basket Case (1982)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:47, Bambadil napisał:

oraz filmów/seriali kryminalnych w stylu "The Mentalist", "Monk", "Sherlock Holmes" i
"Poirot" czyli zostaje popełniona zbrodnia, a genialny detektyw musi się dowiedzieć kto
jest winny. Filmy nie muszą być wybitne, wystarczy, że będą wciągające :)


Odnośnie słynnych detektywów
http://www.famous-detectives.com/sherlock-holmes.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 16:02, Perry_Cox napisał:

Nie jestem w temacie, jeśli opłacam kablówkę, to abonament za tvp "muszę" osobno płacić?

Nie musisz używać anteny naziemnej. Sam fakt, że posiadasz choć jeden odbiornik telewizyjny bądź radiowy zobowiązuje cię do płacenia abonamentu RTV. Logiczne, nie ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie mało logiczne, ale co zrobić... Zaraz, nigdy do mnie rachunek za to przyszedł, więc co ja się przejmuję :D A tak srsly, reklama tego abonamentu dobra jest, bo Polacy głupi nie są, nie dadzą sobie wcisnąć głupiego abonamentu jak reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 16:02, Perry_Cox napisał:


Nie jestem w temacie, jeśli opłacam kablówkę, to abonament za tvp "muszę" osobno płacić?


Tak , generalnie masz odbiornik tv musisz płacić abonament.
Sprawa omawiana parę postów wyżej.

Dnia 18.01.2012 o 16:02, Perry_Cox napisał:


Dla mnie mało logiczne, ale co zrobić... Zaraz, nigdy do mnie rachunek za to przyszedł,
więc co ja się przejmuję :D


Najpierw musieliby Ci udowodnić że posiadasz odbiornik tv.

Dnia 18.01.2012 o 16:02, Perry_Cox napisał:

A tak srsly, reklama tego abonamentu dobra jest, bo Polacy
głupi nie są, nie dadzą sobie wcisnąć głupiego abonamentu jak reszta ;)


Ekhhm ja płacę , powody podałem parę postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to wczoraj na filmwebie i nie jestem zachwycony, ale to podobno plotka i mam nadzieję, że nie okaże się prawdziwa. Ale jeśli, to wyszłoby przy tym mnóstwo idiotyzmów - wszechobecne zabijanie na ekranie jest cacy, ale przeklinanie to sodoma i gomora, tego dzieci pod żadnym pozorem zobaczyć (czy raczej usłyszeć) nie mogą!!! No i chyba Norris nie dostał do rąk scenariusza w połowie kręcenia zdjęć, nie? Wiedział na co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 10:00, Braveheart napisał:

Prawdziwe, męskie kino akcji. Chuck: "O rzesz Ty zły człowieku (ta-da-da-da-da). Nazwanie mej matki kurtyzaną było wysoce niemoralne, dostałeś za to nauczkę ty huncwocie!" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 19:55, Jaki_Gahn napisał:

Bardziej bałbym się milczącego i posępnego Chucka niż klnącego i posępnego Chucka :|


Tu nie chodzi o dialogi tylko Chucka, a raczej o wszystkie dialogi. O ile to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 19:55, Jaki_Gahn napisał:

Bardziej bałbym się milczącego i posępnego Chucka niż klnącego i posępnego Chucka :|

Dać w mordę z kopa to nie brutalność i sianie chaosu. Powiedzieć "krwa" w filmie to prawdziwa apokalipsa.
Chuck jest hipokrytą i debilem. Brutalny film akcji od lat 13, bo nikt nie przeklina. Motyla Noga!!!
P.S. Ciekawe czy Norris zaprezentuje słynny kop z obrotu mimo 71 lat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się