HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2012 o 16:58, kerkas napisał:

Najpierw musieliby Ci udowodnić że posiadasz odbiornik tv.


Wystarczy, jeśli ty lub ktoś z domu rodzinnego posiada samochód, już musisz płacić abonament RADIOWO-telewizyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 20:09, Grzech napisał:

Wystarczy, jeśli ty lub ktoś z domu rodzinnego posiada samochód, już musisz płacić abonament
RADIOWO-telewizyjny.

Oczywiście, w końcu antenę posiada nie jedno autko, a na akumulatorze uciągnie każda panorama;]

Tak, tak, wiem, radio samochodowe. Ciekawe czy Mp3 player''y też wliczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widział ktoś Przychodzę z deszczem? Jestem właśnie po seansie i strasznie dziwi mnie ocena na różnych portalach (filmweb - 5,8; indb - 5,2). Nie, nie jest to arcydzieło, ale przynajmniej dobry, a przy tym ciężki i wieloznaczny film, który nie każdy uciągnie. Jeśli ktoś lubi kino trochę ambitniejsze i dające do myślenia, a przy tym ceni sobie dobrą muzykę (przez prawie pół filmu leci Radiohead, OMG ^^), to naprawdę polecam. Ostrzegam jednak, iż jest miejscami brutalny/krwawy/okrutny.

Co do przekleństw w nowych Niezniszczalnych, to trochę będzie strzał w kolano ze strony producentów. Bo jeśli film ma być od lat 13-stu, to także nie może być zbyt brutalny, a jak pamiętam, to jedynka nie przebierała ilości czerwonej mazi. Faki powinny być w takim kinie, choć trochę, w końcu to madafaki i to nie byle jakie. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 20:16, zadymek napisał:

Tak, tak, wiem, radio samochodowe. Ciekawe czy Mp3 player''y też wliczają...


Jeżeli posiadasz w nim funkcję radia, to pewnie tak. Nie jest to nigdzie uszczegółowione, więc można ustawą manipulować i naciągać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest sobie przypomnieć film - Dirty Dancing. Z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w rolach głównych. Tym bardziej, że tego wspaniałego aktora Patricka nie ma już wśród nas.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:55, Anjinsan napisał:

Nie, o ile nie jest z wbudowanym radiem.

Seriously? Haha, ale numer. Płacić abonament za mp3 z radyjkiem / komórkę (każda dziś ma radio) / mini-radio w długopisie? Aaahaha, leżę i kwiczę :D :D :D

Swoją drogą, widzieliście?
http://www.youtube.com/watch?v=rJZDtA7wt9o
Ale kicz, Sony Sony Sony + muzyka z Trona. A tak mi się pierwsze trzy części podobały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:08, szypek26 napisał:

> Nie, o ile nie jest z wbudowanym radiem.
Seriously? Haha, ale numer. Płacić abonament za mp3 z radyjkiem / komórkę (każda dziś
ma radio) / mini-radio w długopisie? Aaahaha, leżę i kwiczę :D :D :D


Hmm... Zaczynam mieć wątpliwości. Znalazłem na stronie KRRiT coś takiego:

"Odbiornikiem radiofonicznym albo telewizyjnym jest urządzenie techniczne dostosowane do
odbioru programu. Charakteru odbiornika nie mają: magnetofon, magnetowid i odtwarzacz
CD lub DVD, pozwalające na odtworzenie nagranej wcześniej audycji lub filmu, a także
telewizor nie podłączony trwale ani czasowo do żadnej instalacji umożliwiającej odbiór
programu, pełniący rolę monitora lub wykorzystywany wyłącznie do celów produkcyjnych.

Odbiornikiem radiofonicznym albo telewizyjnym jest: telewizor, radio, radio samochodowe,
radiomagnetofon, wieża stereo z radiem. Charakteru odbiornika nie mają natomiast
urządzenia wielofunkcyjne jak: komputery, telefony komórkowe itp., ponieważ ich głównym
przeznaczeniem nie jest odbiór programów radiowych i telewizyjnych."

Jasno wynika z tego, że za komórkę nie ma abonamentu. Ciekawe jak w takim razie zaklasyfikować komputer z zewnętrznym tunerem telewizyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buried

Kolejny niedoceniony film z potencjałem - tak można w największym skrócie streścić ten tytuł. Co dostaliśmy? Bardzo minimalistyczną, surową scenerię, w zasadzie jednego aktora + głosy pozostałych, do tego skromna ale stwarzająca odpowiedni klimat muzyka. Nasz ''amerikan hiro'' budzi się w trumnie - zamkniętej, zasypanej nie wiedząc zbytnio co, skąd i dlaczego. W zasadzie warto by było wspomnieć że leży on zakopany gdzieś w Iraku jako cywil pracujący tam ... Jego cel? Przeżyć i wydostać się - jak tego dokona to już zależeć będzie tylko od niego - powiem krótko, obejrzeć warto. Nawet zważając na mniejsze lub większe błędy tudzież niedociągnięcia fabularne - mogę was zapewnić że po seansie uznacie że film warto było / mimo wszystko warto było poświęcić czas na ten film. Jeden z lepszych choć nie idealnych thrillerów ostatnimi czasy. Dla mnie 8/10 - reszta może spokojnie dać oczko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:47, Tyler_D napisał:

Buried

Kolejny niedoceniony film z potencjałem - tak można w największym skrócie streścić ten


Kolejny film nie dla mnie (ta moja plastyczna wyobraźnia)

Ps. @Tyler_D mam nadzieję że się nie obraziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:50, kerkas napisał:

Kolejny film nie dla mnie (ta moja plastyczna wyobraźnia)

Ekhm ... ? Po pierwsze nie wiem czemu go od razu skreślasz tym bardziej że go nawet nie widziałeś. Po drugie - zapewniam cię że tam nie ma żadnych obrzydliwych scen [ taka a nie inna sceneria robi swoje ] no chyba że panicznie boisz się małych przestrzeni - nawet tych na ekranie to tak.

Dnia 20.01.2012 o 20:50, kerkas napisał:

Ps. @Tyler_D mam nadzieję że się nie obraziłeś.

A niby za co miałbym się obrazać? Że wolisz co innego niż ja? Oh come on ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:54, Tyler_D napisał:

> Kolejny film nie dla mnie (ta moja plastyczna wyobraźnia)
Ekhm ... ? Po pierwsze nie wiem czemu go od razu skreślasz tym bardziej że go nawet nie


Nie skreślam go tego filmu dotyczy ten sam kazus co Obcego znaczy się miałbym koszmary w nocy.
Skąd wiem ? zobaczyłem trailer i generalnie spokojnej nocy nie miałem.
Klaustrofobii nie mam małych przestrzeni się nie boję.

Dnia 20.01.2012 o 20:54, Tyler_D napisał:

> Ps. @Tyler_D mam nadzieję że się nie obraziłeś.


Za wymianę poglądów w temacie Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 22:01, Kraju napisał:

W końcu to Allplayer, więc odtwarza wszystko, łącznie z .mkv.

Tylko w sumie mam jakąś chyba starą wersję 2.1 TEST. Da się to jakoś uaktualnić czy pop prostu ściągnąć nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się