HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 22:52, CreateYourself napisał:

kerkes większość z tych zapewne znam, poza tym, nie każdy utwór z OST jest warty uwagi,
dlatego szukam konkretów. :)


Ja tam zawszę dostaję pompy przy main theme z Trzynastego wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Chopy, chopy, chopy. Oj chopy!

Porozmawiajcie/poczatujcie drogą mailową.


/.../

Aby nie zaśmiecać tematu post wysłany drogą via mail plus mała prośba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jaki film polecacie na zimne, brzydkie wieczory ? Ostatnio nie mam, co oglądać, więc przydałaby się mała rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:13, Ugolf napisał:

Ludzie, jaki film polecacie na zimne, brzydkie wieczory ? Ostatnio nie mam, co oglądać,
więc przydałaby się mała rada :)


Toy Story 3, bo cóż bardziej rozgrzewa jak film pełen przyjaźni a do tego jeden z najoryginalniejszych filmow z gatunku "ucieczka z więzienia" ostatnich lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:13, Ugolf napisał:

Ludzie, jaki film polecacie na zimne, brzydkie wieczory ? Ostatnio nie mam, co oglądać,
więc przydałaby się mała rada :)


Komedia, kryminał, SF ? podaj warunki brzegowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ten temat po części pasuje - ciekawe vlogi na youtubie jest ktoś w stanie polecić? Tematyka naprawdę dowolna, bardziej stawiam na jakość i przekazywanie czegokolwiek, niż samą treść (Coś pokroju Lekkostronniczych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:10, Baluk25 napisał:

W sumie, ten temat po części pasuje - ciekawe vlogi na youtubie jest ktoś w stanie polecić?
Tematyka naprawdę dowolna, bardziej stawiam na jakość i przekazywanie czegokolwiek, niż
samą treść (Coś pokroju Lekkostronniczych).


Piątek The Series. Tylko i wyłącznie. Ew. jeszcze damianero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiś film z takim aktorem jak Shia LeBeouf? Zobaczyłem dzisiaj Lawless i Disturbie i mimo że jakoś po tych Transformersach gość mi nie podszedł, tak po tych dwóch filmach nawet go polubiłem. Myślałem że to kolejna gwiazda jednego filmu, ale ma potencjał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, dobra rola: http://www.filmweb.pl/film/Eagle+Eye-2008-451434
To chyba znasz/oglądałeś: http://www.filmweb.pl/Krolestwo.Krysztalowej.Czaszki
Może trochę poniżej formy, ale jeżeli lubisz filmy o amerykańskim biznesie to powinien Ci się spodobać: http://www.filmweb.pl/film/Wall+Street%3A+Pieni%C4%85dz+nie+%C5%9Bpi-2010-452084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 19:01, Kraju napisał:

Właśnie to DVD dzisiaj dorwałem za dyszke, wieczorem zamierzam zobaczyć, fajnie się zapowiada według komentarzy i opisu. :)

Dnia 20.11.2012 o 19:01, Kraju napisał:

Szczerze mówiąc, mimo że jestem fanatykiem jeśli chodzi o kino, jeszcze nigdy nie zebrałem się do zobaczenia Indiany. :) Przymierzam się i przymierzam i jakoś jeszcze nie zobaczyłem, poluje na jakąś okazję do kupienia wszystkich części.

Dnia 20.11.2012 o 19:01, Kraju napisał:

Może trochę poniżej formy, ale jeżeli lubisz filmy o amerykańskim biznesie to powinien
Ci się spodobać: http://www.filmweb.pl/film/Wall+Street%3A+Pieni%C4%85dz+nie+%C5%9Bpi-2010-452084

Szczerze mówiąc nie interesuję się takimi tematami, ale tego aktora ciekaw jestem więc pewnie zobaczę, dzięki wielkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega fenomen Obcego? Serio pytam. Obejrzałem trójkę kiedyś tam i oprócz fajnego klimatu na statku i śliniącego się misiaka raczej nic w tym filmie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 19:09, PanSzpieg napisał:

> To chyba znasz/oglądałeś: http://www.filmweb.pl/Krolestwo.Krysztalowej.Czaszki
Szczerze mówiąc, mimo że jestem fanatykiem jeśli chodzi o kino, jeszcze nigdy nie zebrałem
się do zobaczenia Indiany. :) Przymierzam się i przymierzam i jakoś jeszcze nie zobaczyłem,
poluje na jakąś okazję do kupienia wszystkich części.

Z Indianą granym przez Harrisona Forda oglądaj wszystkie poza tym sziciorem. Ten film jest tak slabym Indianą, że aż człowiekowi się płakać chce. Z drugiej strony jeśli z Indym nie dorastałeś to nie wiem jak odbierzesz czwórkę.

@Fimbulvinter

Bo trójka najsłabsza jest. Obejrzyj "Obcego" i "Decydujące starcie". Pierwszy jest fantastycznym horrorem o klaustofobicznym klimacie. Obcego tam zobaczysz dosłownie 8 razy, ale napięcie jest budowane w taki sposób, ze czujesz jak załoga Nostromo srała w gacie ze strachu. Dodatkowo H.R. Giger jest odpowiedzialny za scenografię i obcego. Ten film to stara dobra szkoła gdzie stawiano na to scenografię wykonaną ręcznie, tworzy to efekt dużo lepszy jak efekty specjalne. Uwielbiam ten film, jego reżyserię, aktorów. Arcydzieło kina.

"Decydujące starcie" to mistrzowsko nakręcony film akcji, który ma klimat i nie pozwala Ci się nudzić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 20:45, Fimbulvinter napisał:

Na czym polega fenomen Obcego? Serio pytam. Obejrzałem trójkę kiedyś tam i oprócz fajnego
klimatu na statku i śliniącego się misiaka raczej nic w tym filmie nie widziałem.


Tak jak pisze Ichibanboshi-kun, obejrzyj 1 i 2, to może sprawa się rozjaśni. Nie zgodzę się z nim tylko, że trójka jest najsłabsza, bo takie miano według mnie dzierży Przebudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:10, Baluk25 napisał:

W sumie, ten temat po części pasuje - ciekawe vlogi na youtubie jest ktoś w stanie polecić?
Tematyka naprawdę dowolna, bardziej stawiam na jakość i przekazywanie czegokolwiek, niż
samą treść (Coś pokroju Lekkostronniczych).

https://www.youtube.com/user/cofamsuba/featured

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zarażaj się serią jeśli trzecia część Ci sie nie spodobała. Zobaczę pierwszego i drugiego Obcego. Prometeusza też polecam, może nie jest tak dobry jak wspomniane pierwsze części, ale gówniany, a tak pisze wiele osób, na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co Gonciarza jest mi doskonale znane.
Bardziej mi chodziło o to, że koleś stoi przed kamerą, gada o czymś i ma setki tysięcy viewsów. Kojarzycie?
Bardziej coś typu KolorowyVlog (Może nie aż taki młody jak on), niż coś jak Gonciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się