HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Witam!
Czy warto isc na Egzorcyzmy Emili Roz (czy jakos tak :D)! Potrzebuje opinie kogos kto juz mial okazje obejzec ten film! Prosze mi go opisac w paru zdaniach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:35, Milteen napisał:

Prosze mi go opisac w paru zdaniach :]


Prosze bardzo. Wciągający film zaprezentowany w ciekawy sposób. Historia naprawdę mroczna i tajemnicza. Historia oparta na faktach. Film po wyjściu z kina daje do myślenia, człowiek zaczyna się zastanawiać nad swoją wiarą. Warto obejrzeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 19:43, HumanGhost napisał:

> Prosze mi go opisac w paru zdaniach :]

Prosze bardzo. Wciągający film zaprezentowany w ciekawy sposób. Historia naprawdę
mroczna i tajemnicza. Historia oparta na faktach. Film po wyjściu z kina daje do myślenia, człowiek zaczyna się zastanawiać
nad swoją wiarą. Warto obejrzeć. :-)


dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpoczął się na tvp1 nagrodzony 7 Oskarami film wojenny z ''57 roku - "Most na rzece Kwai".
Obejrzeć chociażby po to, aby przekonać się, że Alec Guinness to nie tylko Obi-Wan Kenobi :)
Klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 20:29, .Darnok napisał:

Właśnie rozpoczął się na tvp1 nagrodzony 7 Oskarami film wojenny z ''57 roku - "Most na rzece Kwai".
Obejrzeć chociażby
po to, aby przekonać się, że Alec Guinness to nie tylko Obi-Wan Kenobi :)
Klasyka.

fajny film,oglądałem go już kiedyś.Trzeba dodać że autentyczny most na rzece Kwai nie został zniszczony.(Nie wiem czemu w tym filmie został,był jescze jakiś inny,ale on opowiadał o gościu który dostał się do niewoli właśnie podczas nieudanego ataku na ten most.I żeby nie było, że wszystko napisałem na podstawie innego filmu,po prostu w książkach i internecie piszą co innego na ten temat.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 22:02, ciaputek napisał:

A oglądał ktoś "Oszukać przeznaczenie" ?Według mnie super filmik.A co wy o tym filmie sądzicie?


Hmm nie jest pewny czy nie poliłem tytułu, ale chodzi tu o taki film, w którym spotyka się dwoje ludzi w sklepie chyba i już się mają umówić o ona nagle mówi, że wierzy w przeznaczenie i się rozstają aby ponownie się kiedyś spotkać ? :D
Czy to o to chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 23:37, Vaxinar napisał:

Hmm nie jest
pewny czy nie poliłem tytułu, ale chodzi tu o taki film, w którym spotyka się dwoje ludzi w sklepie chyba i już się mają
umówić o ona nagle mówi, że wierzy w przeznaczenie i się rozstają aby ponownie się kiedyś spotkać ? :D
Czy to o to chodzi
?

Nie ;) Totalnie Ci się pomyliło :D W tym filmie chodzi o to (w drugiej części) że pewna osoba miała wizję tragicznego zdażenia i ocaliła pare osób przed tym, jednocześnie sprowadźając na siebie gniew śmierci która za wszelką cenę chce zebrać żniwo. Genialny film :D Obie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem obie części "Oszukać przeznaczenie". Muszę przyznać, że film jest fajny. Trzyma w napięciu i cały czas się czeka na sposób w jaki zginie kolejna osoba. :-) Zwykle dość efektowny sposób. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 23:37, Vaxinar napisał:

> A oglądał ktoś "Oszukać przeznaczenie" ?Według mnie super filmik.A co wy o tym filmie sądzicie?

Hmm nie jest
pewny czy nie poliłem tytułu, ale chodzi tu o taki film, w którym spotyka się dwoje ludzi w sklepie chyba i już się mają
umówić o ona nagle mówi, że wierzy w przeznaczenie i się rozstają aby ponownie się kiedyś spotkać ? :D
Czy to o to chodzi
?


Film, o którym piszesz to Serendipity (u nas bodajże jako Igraszki Losu) - komedia romantyczna... a Oszukać przeznaczenie to krwawa jatka...:)

Mnie osobiście ani jeden ani drugi nie przypadł do gustu - choć przyznaję, że jeśli idzie o Oszukać... to widziałem tylko drugą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 09:48, Wodzasty napisał:

Mnie osobiście ani jeden ani drugi nie przypadł do gustu - choć przyznaję, że jeśli idzie o Oszukać... to widziałem tylko drugą część


To polecam obejrzeć część pierwszą. Według wielu jest dużo lepsza od dwójki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 10:21, HumanGhost napisał:

To polecam obejrzeć część pierwszą. Według wielu jest dużo lepsza od dwójki. :-)


Hehe, no z wyjątkiem Matrixa i można powiedzieć Władcy Pierścieni to chyba każda pierwsza część zawsze najlepsza i gratuluje awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwsze części filmu to tak jest w 90%, ale wyłamał się batman którego najnowsza część wymiata.Koniec z wymyślonymi bohaterami nie zawsze trafionymi ale z drugiej strony stracił trochę magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zupełnie się nie zgodzę, choć o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie nowy pomysł Batmana-samuraja jest skrajnie chybiony. Wynudziłem się na pierwszej połowie, zaśmiałem na drugiej. Już wolałem niektóre wcześniejsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 10:26, Vaxinar napisał:

> To polecam obejrzeć część pierwszą. Według wielu jest dużo lepsza od dwójki. :-)

Hehe, no z wyjątkiem Matrixa i można
powiedzieć Władcy Pierścieni to chyba każda pierwsza część zawsze najlepsza i gratuluje awansu ;)


Z wyjatkiem matrixa?? Sugerujesz ze 2 lub 3 czesc matrixa jest lepsza niz jedynka? :/

Co sqadzicie o Kurczaku Malym? Widzial to juz ktos i moze wydac opinie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:20, Kamiloos napisał:

Z wyjatkiem matrixa?? Sugerujesz ze 2 lub 3 czesc matrixa jest lepsza niz jedynka? :/


Cóż, mi się bardzo podobają wszystkie trzy części i raczej Ci tu nie ocenie, która lepsza, która gorza, ale widziałem sondy i opinie i to właśnie Matrix Reaktywacja jest najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:29, MatteoDA napisał:


Poza tym już niebawem
(04.11) pojawi się na Batman Początek, czyli jedyny słuszny film o Batmanie.
Wszystkie poprzednie produkcje wysiadają przy
najnowszej, mrocznej i wiarygodnej produkcji :)
Gotham jakiego nigdy dotąd nie było (kilka kicksów jest, ale nie przesadzajmy).


nie ogladalem nowej produkcji Batmana, ale chcialbym dodac, ze dwie pierwsze czesci (z jokerem i pingwinem),
byly bardzo mroczne i "ciezkie". z recenzji wiem ze prequel tez taki bedzie. wiec to bedzie jedyna prawdziwa trylogia. dalsze czesci batmana powiewaja kiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:22, Vaxinar napisał:

Cóż, mi się bardzo podobają
wszystkie trzy części i raczej Ci tu nie ocenie, która lepsza, która gorza, ale widziałem sondy i opinie i to właśnie Matrix
Reaktywacja jest najlepszy. ;)


Zglaszam votum separatum :) Dla wielu osob (w tym dla mnie) reaktywacja i rewolucje byly duzym rozczarowaniem. O ile pierwszy Matrix byl pod wieloma wzgledami nowatorski (pod wzgledem fabularnym, jak rowniez jesli chodzi o realizacje), to dwie kolejne czesci niewiele juz do tematu wnosily. To bylo odcinanie kuponow od pierwszej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 12:52, Hegemon napisał:

Zglaszam votum separatum :) Dla wielu osob (w
tym dla mnie) reaktywacja i rewolucje byly duzym rozczarowaniem. O ile pierwszy Matrix byl pod wieloma wzgledami nowatorski
(pod wzgledem fabularnym, jak rowniez jesli chodzi o realizacje), to dwie kolejne czesci niewiele juz do tematu wnosily.
To bylo odcinanie kuponow od pierwszej czesci.


Hmm czyli dla Ciebie obydwa późniejsze Matrixy to zwykła napie********* i tak dalej ?
Można tak powiedzieć o drugiej części, ale trzecią (troche się pochwalę) mam na DVD, dość dużo razy oglądałem i wnosi już bardzo, wojna w mieście ludzi jest bardzo dobra. No i sam dowódca to ciekawa postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się