HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2013 o 04:24, POZDRO-Grizzly napisał:

“No fear. No distractions. The ability to let that which does not matter truly
slide.”


Bez strachu. Bez rozpraszania się. Umiejętność prawdziwego olania tego co się nie liczy.
To tak na szybko, a najlepiej idź do tego tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7692&u=2210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorący towar(2013)

Nieśmieszna komedia, humor na poziomie tej części ciała gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.
Autentycznie śmieszne sceny można policzyć na palcach jednej ręki.
Po prostu szkoda pieniędzy na bilet.

Ocena: 3/10

Ps. Dobrze że bilet kosztował mnie 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie oglądałem ale widziałem że pewna ''znana'' mi osoba dała temu czemuś 9/10 na fw. Oczywiście subiektywizm, fw i w ogóle ale wydało mi się to mimo wszystko trochę podejrzane. Teraz już wiem czemu. ;-D I pewnie to ty masz rację co do oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 15:42, Tyler_D napisał:

Nie wiem, nie oglądałem ale widziałem że pewna ''znana'' mi osoba dała temu czemuś 9/10
na fw.


A kto to przez ciekawość ?.


>Oczywiście subiektywizm, fw i w ogóle ale wydało mi się to mimo wszystko trochę

Dnia 23.07.2013 o 15:42, Tyler_D napisał:

podejrzane. Teraz już wiem czemu. ;-D I pewnie to ty masz rację co do oceny.


Filmweb ma bardzo "kontrowersyjne" oceny
http://www.filmweb.pl/reviews/Polska+pantera-13229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:25, Kraju napisał:

Był już ktoś na Wolverinie? Jak wrażenia? Lepszy od X-Men Geneza?

ja jeszcze nie byłem, ale czy cokolwiek może być gorszego od Genezy? xD
czytałem kilka recenzji i konsensus raczej zgodny, że lepszy od Genezy, niezły, ale nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam, bo Geneza skutecznie odstrasza mnie od kontynuacji, a chcę się wybrać do kina i nie jestem pewny czy to nie będzie strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:32, Robertcik1 napisał:

> Był już ktoś na Wolverinie? Jak wrażenia? Lepszy od X-Men Geneza?
ja jeszcze nie byłem, ale czy cokolwiek może być gorszego od Genezy? xD
czytałem kilka recenzji i konsensus raczej zgodny, że lepszy od Genezy, niezły, ale nic
specjalnego.


Na Stopklatce pisali, że sporo lepszy od Genezy
ja się wybieram dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:34, Kraju napisał:

Dlatego pytam, bo Geneza skutecznie odstrasza mnie od kontynuacji, a chcę się wybrać
do kina i nie jestem pewny czy to nie będzie strata pieniędzy.

tak, tylko Wolverine to akurat nie kontynuacja Genezy tylko Ostatniego Bastionu (który też dobry nie był, ale na pewno lepszy od Genezy), na dodatek pisany i reżyserowany przez innych ludzi. ja dam szansę, bo to w końcu Hugh Jackman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy ktoś może się orientuje co to za film.
Oglądałem go z półtorej dekady temu dzieciakiem będąc, wyglądał na lata 80te. Film był o siedmiu nastolatkach na jakimś obozie którzy przypadkowo znaleźli jakiegoś Mistrza sztuk walki i ten dał im moce przemieniania się w ninja (wiem dość idiotyczna fabuła XD) a potem wysłał ich żeby odzyskali dla niego jakiś przedmiot. Zrobili o co ich prosił, skopali tych złych, odzyskali przedmiot, a Mistrz z nim odszedł pozbawiając ich przy okazji mocy. Był z tego co pamiętam jeszcze jakiś olbrzym od którego Mistrz ich uratował.
Mam ochotę sobie go obejrzeć ot tak z powodu nostalgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nostalgia nigdy nie jest dobrym doradcą. Zdecydowanie lepiej pozostawić film w pamięci jakim jest. Zderzenie z rzeczywistością, tym bardziej z tak głupią fabułą, może być bolesne. Tytułu filmu niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 23:34, Kraju napisał:

Nostalgia nigdy nie jest dobrym doradcą. Zdecydowanie lepiej pozostawić film w pamięci
jakim jest. Zderzenie z rzeczywistością, tym bardziej z tak głupią fabułą, może być bolesne.
Tytułu filmu niestety nie znam.

Meh na samym filmie jako takim mi aż tak bardzo nie zależy, ale niemożność przypomnienia sobie jego tytułu doprowadza mnie do lekkiego szału... i miał kawałek muzyczny który mi się podobał z tego co pamiętam więc chciałbym go jeszcze raz usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczyłem przed chwilą małego zaskoczenia i ciekawi mnie, czy w Waszych kinach jest podobnie.
Kupiłem bilet na film przez stronę Multikina i co dziwnego zauważyłem? Opłata za dostarczenie biletu! Nie rozumiem, jak można liczyć sobie pieniądze za wysłanie maila, tudzież smsa. Nie chodzi mi o samą kwotę, bo ta nie jest oczywiście wielka, ale o samo podejście firmy. Czy Wasze kina też doliczają podobne opłaty? Jest to dla mnie wręcz żenujące.

20130727220847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem specjalistą ale to nie jest przypadkiem kwestia tego, że ktoś ten system informatyczny obsługuje / sprawdza / zaprojektował? Co prawda na pierwszy rzut oka wydaje mi się to dziwne ale myślę, że jakiś powód - przynajmniej oficjalnie był, by taką opłatę wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co lub dla kogo zbierają ale takie podniesienie [ nieznaczne ale zawsze ... zresztą pomnóż to przez x klientów w m-cu ] kosztów biletów chyba skądś się wzięło. Ewentualnie kino lub ktoś ''z okolicy'' tego biznesu znalazł legalny sposób jak nabić sobie kabzę trochę bardziej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem film 25 godzina i strasznie spodobała mi się rola Edwarda Nortona. Znacie jakieś podobne filmy gdzie on grał, takie jak np. Więzień Nienawiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 22:53, ManweKallahan napisał:

I na wynagrodzenie tego kogoś zbierają z tych 50 groszówek?

Te 50 groszy pewnie zawiera w sobie VAT, więc do kina nie trafia 50 groszy. A od tego co trafia, osoba musi zapłacić jeszcze podatek (drugi podatek!), pierdylion składek, i może zostanie 10 groszy.
Poza tym sam koszt pewnie nie dotyczy samego maila, tylko całej obsługi jego zakupu: utrzymanie serwisu, obsługa płatności, haracz dla payback itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się