HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2014 o 09:13, MistrzSeller napisał:

Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o filmy, które nie są dołującymi dramatami.
Takie w których świat jest przedstawiony od pozytywnej jak i negatywnej strony

A negatywna strona świata czasem nie jest "dołująca" ?

:3

EDIT:
"Nie lubię też filmów:
-kino ambitne i artystyczne"


padłem.

Zaczynam twierdzić, żeś przyszedł do tematu potrollować i wepchać kij w mrowisko. Jest wiele dobrych filmów, kilka tytułów już ci podał kerkas ale zawsze znajdziesz coś co ci sie nie podoba bo [x przykład]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 09:41, Braveheart napisał:

A negatywna strona świata czasem nie jest "dołująca" ?

Chodzi mi o filmy, które nie koncentrują sie tylko na negatywnej stronie.

Dnia 23.05.2014 o 09:41, Braveheart napisał:

padłem.

Zaczynam twierdzić, żeś przyszedł do tematu potrollować i wepchać kij w mrowisko. Jest
wiele dobrych filmów, kilka tytułów już ci podał kerkas ale zawsze znajdziesz
coś co ci sie nie podoba bo [x przykład]

On podał filmy, które nie mają nic wspólnego z tym o co prosiłem. Podał praktycznie same dołujące dramaty i filmy dla dzieci. Nie przyszedłem potrollować. Może zanim odpowiecie to przeczytajcie dokładnie o co mi chodzi zamiast podawać tytuły na ślepo i obrażać się, że mi nie pasuje. Bo jakbym chciał oglądać na ślepo to bym sobie włączył telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 09:41, Braveheart napisał:

Zaczynam twierdzić, żeś przyszedł do tematu potrollować i wepchać kij w mrowisko. Jest
wiele dobrych filmów, kilka tytułów już ci podał kerkas ale zawsze znajdziesz
coś co ci sie nie podoba bo [x przykład]


Ciiiiiiii. Bierz popcorn i oglądaj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 09:55, rob006 napisał:

Ciiiiiiii. Bierz popcorn i oglądaj dalej :D

Tak, bo lepiej się poczepiac człowieka zamiast mu pomóc, albo chociaż nie przeszkadzać gdy inni pomagają.

Jak wam nie pasuje to zaproponujcie jak inaczej skutecznie mogę coś znaleźć, nie oglądając wszystkiego jak leci.
Próbowałem w googlach- wyświetla same dołujące dramaty
Na filmweb- nie da się szukać filmów europejskich (jak się kilknie na kraj europejski to wyświetla same amerykańskie)
Na innych formach- podają same dołujące dramaty.

A ja chce po prostu film o współczesnych młodych ludziach, który przedstawia zarówno tą jasną jak i ciemną stronę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 10:10, MistrzSeller napisał:

> Ciiiiiiii. Bierz popcorn i oglądaj dalej :D
Tak, bo lepiej się poczepiac człowieka zamiast mu pomóc, albo chociaż nie przeszkadzać
gdy inni pomagają.


Czepiasz się mnie, bo uciszam kogoś, kto czepia się twojego czepialstwa? Człowieku, zastanów się, czego ty w ogóle oczekujesz, nie tylko od filmów/seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 10:13, rob006 napisał:

Czepiasz się mnie, bo uciszam kogoś, kto czepia się twojego czepialstwa? Człowieku, zastanów
się, czego ty w ogóle oczekujesz, nie tylko od filmów/seriali.


Nie bardziej wszystkich, którzy robią offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 09:13, MistrzSeller napisał:

Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o filmy, które nie są dołującymi dramatami.
Takie w których świat jest przedstawiony od pozytywnej jak i negatywnej strony. I zdecydowanie
nie chce oglądać polskiego kina, bo dramatów nie lubię, a inne dobre polskie filmy są
tak stare, że mi się nie spodobają.


Kina polskiego nie lubisz bo za stare i kiepsko się ogląda.
Pierwszy milion nie jest dołującym dramatem pokazuje zarówno negatywne jak i pozytywne strony.
Prawdziwy geniusz filmem dla dzieci wolne żarty pozostałe np. Mów mi Rockefeller, Goodbye Rockefeller też filmami dla dzieci nie są biorąc pod uwagę poruszane tematy.

O.k. podejmę jeszcze jedną próbę wywalając całkowicie kino polskie z listy i tylko spróbuj mi powiedzieć że żaden film nie spełnia Twoich kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 13:38, kerkas napisał:

Kina polskiego nie lubisz bo za stare i kiepsko się ogląda.

Chodzi oto, że jedyne filmy, które w polskim kinie są dobre to te bardzo stare i te które są smutnymi dramatami.

Dnia 23.05.2014 o 13:38, kerkas napisał:

Pierwszy milion nie jest dołującym dramatem pokazuje zarówno negatywne jak i pozytywne
strony.
Prawdziwy geniusz filmem dla dzieci wolne żarty pozostałe np. Mów mi Rockefeller, Goodbye
Rockefeller też filmami dla dzieci nie są biorąc pod uwagę poruszane tematy.

Pisałem, że nie chce żadnych filmów z dziećmi. Mam dość oglądania bachorów na co dzień. Chce po prostu odpocząć od takich widoków zobaczyć coś o młodych, ale już dorosłych ludziach.

Dnia 23.05.2014 o 13:38, kerkas napisał:


O.k. podejmę jeszcze jedną próbę wywalając całkowicie kino polskie z listy i tylko spróbuj
mi powiedzieć że żaden film nie spełnia Twoich kryteriów.

Tylko zwróć uwagę, że dołujące dramaty i filmy dla dzieci to nie jest to czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 14:03, SurgeonOfDeath napisał:

Brokeback Mountain wydaje mi się, że najlepiej pasuje.

Co musi być:
-Żadnych gejów (...) w filmie
Najlepiej filmy z poza USA


Obawiam się, że można tak wymieniać film za filmem, a i tak nie dogodzisz. Ciekawią mnie też te wręcz paranoiczne wymogi co do filmu. Wątpię aby MistrzSeller "chętnie by sobie coś obejrzał" tylko szuka bazy pod jakąś pracę czy projekt do zrealizowania. No chyba że to ja się nie znam na kinie, bo nie odrzucam całych list tytułów tylko ze względu na to, że bohaterem nie jest jednooki kaleka, który zajął czwarte miejsce na dorocznym przeglądzie pieśni ludowej, albo że antagonista w filmie ma 41 lat, co z miejsca rujnuje mi cały seans, bo przecież wyraźnie zaznaczyłem, że ma mieć maksymalnie 40 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 10:10, MistrzSeller napisał:

A ja chce po prostu film o współczesnych młodych ludziach, który przedstawia zarówno
tą jasną jak i ciemną stronę życia.


Smak życia (2002)

Smak życia 2 (2005)

Smak życia 3, czyli chińska układanka (2013)

Zakochani w Rzymie (2012)

Fandango (1985)

Ósmy dzień (1996)

Niebo nad Paryżem (2008)

500 dni miłości (2009)

Empire Records (1995)

Symfonia życia (1995)

Dzieci gorszego Boga (1986)

Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989)

Fame (2009) po prawdzie oryginał z 1980 roku jest lepszy ale pewnie znów bym usłyszał że za stary

Buntownik z wyboru (1997)

Klub imperatora (2002)

Slumdog. Milioner z ulicy (2008)

Młodzi gniewni

Czarna błyskawica (2009)

--------------------- ---------------------- -------------------------- ----------------------- ----------------------

Przebłysk geniuszu (2008)

Three Hundred Miles for Stephanie (1981)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 14:23, Sandro napisał:

Obawiam się, że można tak wymieniać film za filmem, a i tak nie dogodzisz. Ciekawią mnie
też te wręcz paranoiczne wymogi co do filmu. Wątpię aby MistrzSeller "chętnie by sobie
coś obejrzał" tylko szuka bazy pod jakąś pracę czy projekt do zrealizowania.


A wiesz i mi przez moment przemknęła przez głowę taka myśl, ale stwierdziłem, że przecież od razu coś takiego by napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 14:23, Sandro napisał:

Obawiam się, że można tak wymieniać film za filmem, a i tak nie dogodzisz. Ciekawią mnie
też te wręcz paranoiczne wymogi co do filmu. Wątpię aby MistrzSeller "chętnie by sobie
coś obejrzał" tylko szuka bazy pod jakąś pracę czy projekt do zrealizowania.

Nieprawda
>No chyba

Dnia 23.05.2014 o 14:23, Sandro napisał:

że to ja się nie znam na kinie, bo nie odrzucam całych list tytułów tylko ze względu
na to, że bohaterem nie jest jednooki kaleka, który zajął czwarte miejsce na dorocznym
przeglądzie pieśni ludowej, albo że antagonista w filmie ma 41 lat, co z miejsca rujnuje
mi cały seans, bo przecież wyraźnie zaznaczyłem, że ma mieć maksymalnie 40 lat!

Bo ja wiem jakie filmy lubię. Wiem, że nie lubię oglądać starych ludzi z którymi nie jestem się w stanie identyfikować, ani ich zrozumieć. Poza tym na co dzień mam dość oglądania stary ludzi. Tak samo z dziećmi.
A geje są tak bardzo promowani w mediach, że też mam totalnie dość ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą propozycję, niech nikt już nigdy nie odpowiada na jakiekolwiek jego posty. Sami widzicie co się dzieje. Padają propozycje filmów - wszystko nie pasi bo za stare, bo nie spełnia idiotycznych wymagań z kosmosu, bo siamto - litości. Po drugie - MistrzuSellerze, nauczże się odpowiadać na kilka postów w jednym, dwóch i nie odpisujże każdemu z osobna bo robisz nieziemski syf. I naprawdę zastanawiające jest że tak podchodzisz nie tylko do gier ale i filmów [ i ciekawe do czego jeszcze ]. Choćby kerkas rzucił ci tu tytułami wystarczającymi na dobre kilka, kilkanaście dni jak nie więcej ... no jak już to ci nie pasuje to sorry ale filmów które możesz obejrzeć nie ma chyba że sam je sobie nakręcisz. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Smak życia (2002)

Widziałem strasznie nudny, bezbarwny. Główny bohater kompletnie bez osobowości. Nawet nie dałem rady dotrwać do końca.

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:


Smak życia 2 (2005)

Smak życia 3, czyli chińska układanka (2013)

Zakochani w Rzymie (2012)

A ma to jakąś ciekawą, oryginalną fabułę? Czy to zrzyna z innych komedii romantycznych?

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Fandango (1985)
Ósmy dzień (1996)

Raczej nie widzę w tym młodych ludzi

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Niebo nad Paryżem (2008)

To może być ciekawe

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

500 dni miłości (2009)

Widziałem

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Empire Records (1995)

Symfonia życia (1995)

A są w ogóle w nim młodzi jako główni bohaterowie?

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Dzieci gorszego Boga (1986)

To zapowiada się ciekawie

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:


Stowarzyszenie Umarłych Poetów (1989)

Jakoś mnie takie filmy nie interesują. Zwłaszcza, że nie ma tu żadnych postaci kobiecych

Dnia 23.05.2014 o 14:30, kerkas napisał:

Fame (2009) po prawdzie oryginał z 1980 roku jest lepszy ale pewnie znów bym usłyszał
że za stary
Buntownik z wyboru (1997)

Klub imperatora (2002)

Też nie ma kobiet. Nie lubię filmów z samymi facetami. Nie lubię filmów dziejacych się na takich wielkich uczelniach czy co tam to jest.

Kompletnie nie rozumiesz czego szukam. Mi chodzi o filmy o codziennych problemach młodych ludzi, takich normalnych. A nie jakieś Stowarzysznie umarłych poetów, które nic nie ma z tym wspólnego. Ja nie jestem jakimś filmoznawcom. Chce obejrzeć normalny film o ludziach takich ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 15:59, Tyler_D napisał:

Ja mam małą propozycję, niech nikt już nigdy nie odpowiada na jakiekolwiek jego posty.
Sami widzicie co się dzieje. Padają propozycje filmów - wszystko nie pasi bo za stare,
bo nie spełnia idiotycznych wymagań z kosmosu, bo siamto - litości.

Tak, bo oczywiście o nic nie można się spytać! Wymagnia nie są z kosmosu po prostu wiem co lubię. Nie da się tego wyszukać na filmweb czy google
>Po drugie - MistrzuSellerze,

Dnia 23.05.2014 o 15:59, Tyler_D napisał:

nauczże się odpowiadać na kilka postów w jednym, dwóch i nie odpisujże każdemu z osobna
bo robisz nieziemski syf.

To nie moja wina, ze na tym forum nie można odpowiedzieć na kilka postów na raz
>I naprawdę zastanawiające jest że tak podchodzisz nie tylko

Dnia 23.05.2014 o 15:59, Tyler_D napisał:

do gier ale i filmów [ i ciekawe do czego jeszcze ]. Choćby kerkas rzucił ci tu tytułami
wystarczającymi na dobre kilka, kilkanaście dni jak nie więcej ... no jak już to ci nie
pasuje to sorry ale filmów które możesz obejrzeć nie ma chyba że sam je sobie nakręcisz.

Bo on podaje tytuły, nie takie jakich szukam. Jak podaje mi jakieś stare filmy które dzieją się w czasach których nawet moich rodzice nie pamiętają to jakoś mnie takie coś nie interesuje.
Pisze, że nie interesują mnie filmy z dziećmi, a on mi podaje właśnie takie. Piszę, że nie lubię dramatów, on podaje jakieś stowarzyszenia umarłych poetów i takie rzeczy.

Gdyby ludzie uważnie czytali i podawali wg tego co pisze nie byłoby problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 16:28, MistrzSeller napisał:

Kompletnie nie rozumiesz czego szukam. Mi chodzi o filmy o codziennych problemach młodych
ludzi, takich normalnych. A nie jakieś Stowarzysznie umarłych poetów, które nic nie ma
z tym wspólnego. Ja nie jestem jakimś filmoznawcom. Chce obejrzeć normalny film o ludziach
takich ja.



Wydaje mi się, że żadna historia zamknięta w dwóch godzinach nie da rady Cię zadowolić.
http://www.filmweb.pl/serial/Kumple-2007-378865
http://www.filmweb.pl/Przyjaciele
http://www.filmweb.pl/serial/Hoży+doktorzy-2001-133968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 16:28, MistrzSeller napisał:

Chce obejrzeć normalny film o ludziach
takich ja.

Ok znalazłem.
http://www.complex.com/pop-culture/2012/05/the-50-most-racist-movies/the-love-guru
podpowiedź

Spoiler

google: racist love movies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 16:38, Evertsen_Dante napisał:

Wydaje mi się, że żadna historia zamknięta w dwóch godzinach nie da rady Cię zadowolić.

http://www.filmweb.pl/serial/Kumple-2007-378865

Widziałem. Za bardzo się skupia na seksie i używkach. Totalnie nie przypomina przez to prawdziwego zycia (ewentualnie może przypominać życie w patologii). A podobnego serialu, ale bardziej obiektywnie przedstawiającego młodych ludzi (czyli zaróno dobre i złe rzeczy) nie ma.

Dnia 23.05.2014 o 16:38, Evertsen_Dante napisał:

Widziałem. Zreszta o tym serialu każdy słyszał.

Dnia 23.05.2014 o 16:38, Evertsen_Dante napisał:

Widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na płytką komedie niż romantyczny film o miłości.

W googlach nie da się wyszukać romantycznego filmu o miłości, a nie będę ogladał miliona prawie identycznych filmów, by znaleźć jeden dobry. Poza tym jak to wpisałem to niczego nie znalazłem. Wyświetla tylko różne przypadkowe rzeczy, gdzie pojawiło się jedno czy dwa słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się