HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2014 o 23:02, kerkas napisał:

Wiem że to głupie pytanie ale gdzie można legalnie obejrzeć ten serial ?.


Legalnie w Polsce się jeszcze nie da. Trzeba czekać aż któraś stacja wykupi prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 02.07.2014 o 00:00, Demi23 napisał:

A co do plebiscytu to odpowiedziałem ci na filmwebie. Zacznę głosować od następnego tygodnia,
bo nie widziałem żadnych filmów Sci-Fi przed 1970 rokiem. :P


O.k. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BSG sezon 4

Spoiler

- jak Tigh strzelił w głowę Adamie to myślałem że się posram xD


Bardzo wciągający serial, aż się zastanawiam czy nie kupić sobie Star Citizen;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale serial dzisiaj znalazłem. :O Choć po ilości ocen na filmwebie widzę, że jest znany... no ale ja o nim pierwszy raz słyszę. Dawno, dawno temu/Once Upon a Time. Strasznie mnie zaciekawił i pomysł na taki serial mi się spodobał, ale ma 91 odcinków, więc nie wiem czy warto oglądać... trochę mi to zajmie. Wolę krótsze seriale. Oglądał ktoś? Warto się nim zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 00:10, Demi23 napisał:

Ale serial dzisiaj znalazłem. :O Choć po ilości ocen na filmwebie widzę, że jest znany...
no ale ja o nim pierwszy raz słyszę. Dawno, dawno temu/Once Upon a Time. Strasznie
mnie zaciekawił i pomysł na taki serial mi się spodobał, ale ma 91 odcinków, więc nie
wiem czy warto oglądać... trochę mi to zajmie. Wolę krótsze seriale. Oglądał ktoś? Warto
się nim zainteresować?

Hm?
Z tego co wiem to OUAT ma 3 sezony po 22 odcinki (czwarty zapowiedziany na jesień).
Dodatkowo jest spin-off OUAT in Wonderland, który ma 13 odcinków.

Jak Ci wyszło 91 - nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 00:25, windows00 napisał:

Hm?
Z tego co wiem to OUAT ma 3 sezony po 22 odcinki (czwarty zapowiedziany na jesień).
Dodatkowo jest spin-off OUAT in Wonderland, który ma 13 odcinków.

Jak Ci wyszło 91 - nie mam pojęcia.


Mhm, to i tak sporo. A napisałem 91, bo tyle jest podane na filmwebie. Ale tam dodają też te odcinki, które dopiero powstają. A nie wiedziałem, że są na razie 3 sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Istnieje strona podobna do MyAnimeList, ale skupiająca się na serialach? Oglądam coraz więcej seriali i niektórych już dawno nie widziałem, a szybko zapominam na jakich odcinkach kończę, więc taka stronka by mi się przydała, by sobie to wszystko ładnie uporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 02:27, Demi23 napisał:

Mam pytanko. Istnieje strona podobna do MyAnimeList, ale skupiająca się na serialach?
Oglądam coraz więcej seriali i niektórych już dawno nie widziałem, a szybko zapominam
na jakich odcinkach kończę, więc taka stronka by mi się przydała, by sobie to wszystko
ładnie uporządkować.


proszę bardzo :)
http://www.myepisodes.com/frontpage.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 14:08, Braveheart napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=4xD0junWlFc#t=38 Oglądam 4 razy pod rząd i nie mogę przestać
się uśmiechać do monitora. Nie ma to jak banan pełną gębą. :3

W pierwszej chwili myślałem, że to będzie odnośnik do "- It''s good to have you back; - No better place to be."
Chociaż mi wczoraj trochę mina zrzedła po newsie, że Ex3 będzie PG-13... http://www.filmweb.pl/news/%22Niezniszczalni+3%22+ju%C5%BC+oficjalnie+w+USA+z+kategori%C4%85+PG-13-106004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 21:35, ManweKallahan napisał:

W pierwszej chwili myślałem, że to będzie odnośnik do "- It''s good to have you back;
- No better place to be."

Tak samo miałem.

Dnia 03.07.2014 o 21:35, ManweKallahan napisał:

Chociaż mi wczoraj trochę mina zrzedła po newsie, że Ex3 będzie PG-13... http://www.filmweb.pl/news/%22Niezniszczalni+3%22+ju%C5%BC+oficjalnie+w+USA+z+kategori%C4%85+PG-13-106004

Niezłe jaja sobie robią :D. To nie dobranocka o 19:00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 22:02, mati285 napisał:

Jeśli jakość będzie na poziomie "Fargo" czy "Hannibala" to niech "serialują" jak najwięcej
filmów. Dla mnie już od kilku lat telewizja przewyższa kino.

Ti się zgadzam. Serialowy Hannibal naprawdę [jak na razie] trzyma wysoki poziom a podchodziłem do bardzo sceptycznie jednak zostałem pozytywnie zaskoczony. Zapewne nie tylko ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bieda, ale wrzucam.

Plebiscyt SF, lata 60.

1. Wehikuł czasu (1960)
2. Fahrenheit 451 (1966)
3. Planeta Małp (1968)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest tam podobno wytłumaczone co się dzieje z organizacją po wydarzeniach z "zimowego żołnierza". Może ktoś mi opisać? Nie chce oglądać serialu bo nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 00:29, Daronn_Darker napisał:

Nie oglądam Agenci T.A.R.C.Z.Y. jest tam podobno wytłumaczone co się dzieje z organizacją
po wydarzeniach z "zimowego żołnierza". Może ktoś mi opisać? Nie chce oglądać serialu
bo nie mam czasu.


Spoiler

Tak jak w filmie było powiedziane, Shield zostaje rozwiązane. W finale Nick Fury namaszcza Coulsona na nowego dyrektora Shield, daje mu zadanie zbudowania nowego Shield od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się