HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Fajne te crossovery Arrow i Flasha. Odcinek Flasha jednak lepszy co nie dziwi, gdyż Flash ogólnie jest lepszy, Arrow w tym sezonie taki sobie jest, nie może znaleźć formy z zeszłego sezonu. No i następne odcinki zapowiadają się mocno. W Arrow pojedynek

Spoiler

Olivera z Ra''s Al Ghulem

, a we Flashu po raz pierwszy we własnej osobie pojawi się
Spoiler

Reverse Flash

!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 23:36, kerkas napisał:

Ciekawy artykuł

Rzeczywiście ciekawy. Ja również wyszedłem z tego filmu lekko rozczarowany (coć nie wołałem "Pocałuj ją!" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 18:02, A-cis napisał:

> Ciekawy artykuł
Rzeczywiście ciekawy. Ja również wyszedłem z tego filmu lekko rozczarowany (coć nie wołałem
"Pocałuj ją!" :-)


Czy naprawdę zrobienie dobrego filmu SF przekracza zdolności współczesnych scenarzystów i reżyserów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 08:13, Stanczykele napisał:

Wie ktoś, co się stało z pismem EKRANy? Ostatnio zauważyłem, że zniknęło z empików, a
ich strona nie działa.


screen poniżej

20141204212203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 20:46, Ecko09 napisał:

Terminator: Genisys trailer

https://www.youtube.com/watch?v=62E4FJTwSuc

O proszę. Całkowicie zapomniałem o nowym "Termicie". Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby hmmm odcięli się od poprzedniej/poprzednich części ?. Znów back in time?. Znów T1000?. O ile dobrze pamiętam był on w Dniu Sądu a w trójce była jeszcze lepsza wersja tego złego. Czy mi się wydaje czy na filmiku widać Arniego strzelającego do swojej młodszej wersji O_o tej z pierwszej części ? Troszkę mnie to zbiło z tropu bo z tego co się orientuję Dzień Sądu tak naprawdę był nieunikniony. Wiesz coś może więcej w temacie ?. Na trailerze nie widać nawet młodego Johna hmmm. Mam nadzieje, że nie przekombinują bo trochę dziwnie to wszystko się zapowiada. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie najnowszego odcinka TWD:

Spoiler

Nie ogarnąłem czym kierowała się Beth zabijając Dawn i jaka była jej motywacja. Przecież robiąc to musiała wiedzieć, że wystawi się na pewną śmierć. I dlaczego po zgonie obu kobiet grupa ze szpitala powiedziała, że to już koniec. Czy oni chcieli pozbyć się tej Dawn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 21:27, ManweKallahan napisał:

Trailer zrobił na mnie bardzo negatywne wrażenie...

W poprzednim poście zapomniałem to dodać ale jestem podobnego zdania. Ochów i achów to nie wywołuje. Spodziewałem się czegoś więcej. Obejrzeć to, to obejrzę z czystej ciekawości bo to przecież Terminator :D ale rewelacji i cudów się po tym nie spodziewam. Mało tego. coś czuję że będzie to przeciętniak pełną gębą a może i nawet gorzej... [ten autobus. Jakby go z procy wystrzelili =.=. Słabo to wygląda. Jak i sam Arni w młodszej wersji. Mam wrażenie jakby go zwyczajnie wycięli z T1 i wkleili na zasadzie CTRL + C, CTRL + V] Co do efektów. Też odniosłeś wrażenie, że nie porywają i w zestawieniu z poprzednimi częściami wyglądają hmmm jak by to ująć. zwyczajnie słabo ? Ciekawi też ile zarobi ten film na tym, że nazywa się Terminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to chyba nic mnie w tym zwiastunie nie ruszyło. Przede wszystkim, skoro akcja ma znów dziać się w latach 80-tych (?), to w ogóle klimat scen dziejących się w tamtych czasach mi nie pasuje. Szczególnie w porównaniu do oryginalnego Terminatora. Jakieś te ujęcia wydały mi się zbyt "współczesne", zbyt krystaliczne. Bohaterowie jacyś tacy mizerni, zarówno Sarah jak i Kyle (czy raczej w szczególności Kyle) wydają się nie pasować mi do swoich ról, zresztą John też wydał się taki sobie. Arnold, jak to Arnold - pytanie dlaczego maszyna ma wygląd podstarzałego faceta? Nowa wersja T-1000 strasznie mizernie się prezentuje, szczególnie w porównaniu do oryginalnego (przede wszystkim te ostrza z rąk...).
Po tym zwiastunie film zapowiada się w moich oczach raczej słabo i chociaż do teraz się wahałem, to jednak raczej sobie nowego Terminatora w kinie odpuszczę. Szczególnie, że wielkim fanem serii nie jestem.
W ogóle to czy oni fabularnie chcą zrobić reboot w stylu Days of Future Past?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 23:45, ManweKallahan napisał:


- pytanie dlaczego maszyna ma wygląd podstarzałego faceta?


Bo skóra/tkanka/cokolwiek czego użyli jest ludzka i się normalnie starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 22:50, kaczek93 napisał:

Spoiler

Nie ogarnąłem czym kierowała się Beth zabijając Dawn i jaka była jej motywacja. Przecież
robiąc to musiała wiedzieć, że wystawi się na pewną śmierć. I dlaczego po zgonie obu
kobiet grupa ze szpitala powiedziała, że to już koniec. Czy oni chcieli pozbyć się tej
Dawn?



Spoiler

Beth wkładając nożyczki pod gips przypuszczała, że mogą być komplikacje, a Dawn na pewno jej powiedziała, że ten czarny chłopak jest z Rickiem i resztą (czego w odcinku nie było, ale można było się tego domyślać). Pomimo więzi jaka stworzyła się między Beth a Dawn, dziewczyna wybrała grupę Ricka, a przy tym czuła coś do tego chłopaka. Może dziwić jedynie to, że wbiła jej nożyczki w okolice ramienia, zamiast uderzyć wprost w szyje, przebijając tym samym tętnice (gdyby dobrze trafiła). Nie wiedziała, że Dawn trzyma w ręku broń. Skończyło się jak się skończyło, choć można mieć logiczne wątpliwości, ale ten serial już dawno przestał być wiarygodny. W ostatnich dwóch odcinkach dużo było mowy o tym, że Dawn sobie nie radzi, jest za mięka i nikt jej nie lubi. Tak, chcieli jej się pozbyć, tylko nie mieli odwagi tego zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem jakimś zatwardziałym fanem Terminatora, ale trailer ten co najwyżej średni. Niby wszystko jest (akcja, akcja, akcja), właśnie tego klimatu brak. Boję się, że Genisys może być najgorszą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 21:18, kerkas napisał:

Czy naprawdę zrobienie dobrego filmu SF przekracza zdolności współczesnych scenarzystów i reżyserów ?

Obawiam się że autor tego artykułu już w podtytule zawarł odpowiedź na to pytanie.
Główny tytuł ja bym tylko lekko zmodyfikował na: "Albo Science, albo Hollywood". Film bez akcji, akcji i jeszcze raz akkcji (albo ckliwych, romantycznych scen), nie miałby widowni i nie opłacało by się go robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 17:37, A-cis napisał:

Obawiam się że autor tego artykułu już w podtytule zawarł odpowiedź na to pytanie.
Główny tytuł ja bym tylko lekko zmodyfikował na: "Albo Science, albo Hollywood". Film
bez akcji, akcji i jeszcze raz akkcji (albo ckliwych, romantycznych scen), nie miałby
widowni i nie opłacało by się go robić.


2001 odyseja kosmiczna więc jednak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 15:10, Perry_Cox napisał:

Nie jestem jakimś zatwardziałym fanem Terminatora, ale trailer ten co najwyżej średni.
Niby wszystko jest (akcja, akcja, akcja), właśnie tego klimatu brak. Boję się, że Genisys
może być najgorszą częścią serii.


Brak pomysłów, dobrych scenariuszy itd. itp. zresztą byłem dizś na Johnie Wicku i film jest głupi jak nieszczęście jescze z początku człowiek ma nadzieję ale im dalej w las...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się