HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Oglądałem kilka dni temu Labirynt (2013) z Jackmanem i Gyllenhaalem. Świetna mieszanka thrillera oraz kryminału. Gyllenhaal kojarzył mi się z rolami taki frywolnych chłoptasiów, a tutaj zagrał bardzo dojrzałą rolę. Jackman standardowy, czyli na 5+. Film trzyma w napięciu i ma bardzo efektowną końcówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 10:43, Ecko09 napisał:

Nie wiem jak was, ale mnie trailer Batman v Superman zupełnie nie ruszył, bez emocji
kompletnie.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12291834_1128487647163223_2238572014523673050_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

No to ja już nie muszę do kina, cały film widziałem. Nic ciekawego, kolejna papka dla amerykańskiego widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 14:22, Daronn_Darker napisał:

> Nie wiem jak was, ale mnie trailer Batman v Superman zupełnie nie ruszył, bez emocji

> kompletnie.
>
> https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12291834_1128487647163223_2238572014523673050_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9

No to ja już nie muszę do kina, cały film widziałem. Nic ciekawego, kolejna papka dla
amerykańskiego widza.


To ty się łudziłeś, że w filmie, gdzie Batman i Superman mają się naparzać będą w ogóle próbować napisać dobrą fabułę? Ja do tego filmu mam takie samo podejście jak do MoS, idę, by zobaczyć zajebistą akcję. Wszystko inne mam gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2015 o 14:54, Ecko09 napisał:


To ty się łudziłeś, że w filmie, gdzie Batman i Superman mają się naparzać będą w ogóle
próbować napisać dobrą fabułę? Ja do tego filmu mam takie samo podejście jak do MoS,
idę, by zobaczyć zajebistą akcję. Wszystko inne mam gdzieś.


Ja do kina idę żeby zobaczyć w akcji nowego Batmana i sprawdzić, czy jest to lepszy / gorszy Gacek niż u Nolana.
Mam też nadzieję, że film będzie lepszy niż TDKR - mniej gadaniny i nudów, więcej akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 14:54, Ecko09 napisał:

To ty się łudziłeś, że w filmie, gdzie Batman i Superman mają się naparzać będą w ogóle
próbować napisać dobrą fabułę? Ja do tego filmu mam takie samo podejście jak do MoS,
idę, by zobaczyć zajebistą akcję. Wszystko inne mam gdzieś.

Batman: The Dark Knight Returns ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 18:08, Daronn_Darker napisał:

> To ty się łudziłeś, że w filmie, gdzie Batman i Superman mają się naparzać będą
w ogóle
> próbować napisać dobrą fabułę? Ja do tego filmu mam takie samo podejście jak do
MoS,
> idę, by zobaczyć zajebistą akcję. Wszystko inne mam gdzieś.
Batman: The Dark Knight Returns ?


To jest bajka nie mająca nic wspólnego z Hollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 14:59, lis_23 napisał:

Ja do kina idę żeby zobaczyć w akcji nowego Batmana i sprawdzić, czy jest to lepszy /
gorszy Gacek niż u Nolana.
Mam też nadzieję, że film będzie lepszy niż TDKR - mniej gadaniny i nudów, więcej akcji
;)

Przeca będzie Wonder Woman :D :D Więc będzie więcej akcji bauhauahuahuah :P
Fani komiksów dostaną tylko szkielecik reszta będzie jako tako zbudowana na potrzeby filmu.
W trailerze widać że Gacek "Aflekowski" to zupełnie co innego niż Keaton czy Bale. I dobrze. Kolejny Gacek kolejne wcielenie czy będzie dobry, średni czy też szpetny do bólu <--- który i tak znajdzie fanów wystawiających go na piedestał. To się okażę. Czy tylko mi się wydaje że jakby postawić takiego TDK i Świt Sprawiedliwości. To mamy tam zupełnie inną kolorystykę. eeee "Klimat koloru" Jakby to było kręcone bóg wie jakimi kamerami albo przepuszczane przez nie wiadomo jakie filtry na potrzeby filmu, fabuły. By oddać to czy to w filmie.
Do producerki nic nie mam. Film będzie blockbusterem i miliard zielonych pęknie lekkim .... ekheeem ;-)
Dostaniemy patos na bank. On mnie też jakoś nie razi [a może nawet lubię ? :>]. Raził to mnie ten w Star Wars E: II i III ;/
Bo był bardzo słaby. Demolki będzie w brud. Ciekawe czy Diana będzie robić duel z Człowiekiem ze stali czy z nowym zagrożeniem, które może wywołać sam Luthor. Przy którym konflikt Gacka i Supermana pójdzie na bok bo trzeba będzie ratować miasto albo i całą ziemię ;]
Jeszcze żeby nie było tak, że dostaniemy Dooma z ciała ZODa na ciężkich sterydach z kryptonitu czy ładewa wie czego. Bo cielsko ZODa na bank leci do badań, chociażby DNA [ale to już moje rozkminki w domowym zaciszu. Czy to się potwierdzi, zobaczyły]

@Ecko

Dnia 03.12.2015 o 14:59, lis_23 napisał:

Nie wiem jak was, ale mnie trailer Batman v Superman zupełnie nie ruszył, bez emocji kompletnie

O który mówisz ? o tym

https://www.youtube.com/watch?v=uehhs1vrRXE

Nie powiem, stary ale się szybko obudziłeś z oceną. Ten trailer już wisi w sieci dość konkretny czas....
Czy bez emocji.... no nie wiem. Już tak nie dramatyzuj. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 20:06, Ecko09 napisał:

To jest bajka nie mająca nic wspólnego z Hollywood.

I co z tego, że bajka? Ma niezłą fabułę, a w Hollywood i tak wszystko kradną, więc i fabułę mogliby podpieprzyć choć raz w dobrej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 21:34, Ecko09 napisał:

Now trailer wyszedł, ładnie streszcza nam fabułe filmu przy okazji.

https://www.youtube.com/watch?v=Wbyajik0WwA

The fak what ? :O [zaskoczyłeś mnie, przepraszam]

Hmm dziwne. Opublikowane 2 grudnia i i jak na skalę światową tylko niecałe 500 baniek wyświetleń ??? Nie za mało coś ?? :>
Ehhh zajawka Czasu Ultrona porównując do tego rosła szybciej niż grzyby po deszczu.

Aleeeeee :P aleeeeee co do emocji to masz jako tako rację. Aż takich ochów i achów nie ma. Ale przynajmniej teraz wiemy skąd te wielkie bum. Jest "laska" ;-) jest impreza. Pokaz fajerwerków to my dostaniemy i to gruby.

BTW:

Spoiler

Doom.... dlaczego mnie to nie dziwi. I knew it, i knew it i knew it ^^
Że będą jakieś eksperymenty na Zodzie?? I kenw it. Czułem to wręcz w gnatach.

Dać za wroga kogoś kto miał uderzenie równe Supermanowi, mało tewgo również walił laserami z oczu. "Podlewając" go takimi "sterydami" że w pojedynkę raczej nie ma szans aby go pokonał sam Człowiek ze Stali.
Tak więc przyda się: siła i moc + technologia czytaj zabawki Batmana oraz "kobieca ręka" ;-) czytaj jeszcze jedna potężna siła i moc i mamy piękny trójkącik. Dziecko się buntuje. Robi borutę na imprezie. . Ojciec okazuje się być przybrany i trzeba focha strzelić i dokonać zemsty na wszystkich. :P
Wynik ? minimum 1,5 mld $ <--- wszystko się zgadza.



PS: Gal Gadot może jakiś mega osiągnięć aktorskich na koncie nie ma, ale jako Dianę do bycia Wonder IMO trafili w dziesiątkę. Urodę to ona ma bez dwóch zdań. Może jakoś rozwinie skrzydła aktorskie who knows. [Choć przeczuwam w Świcie Sprawiedliwości aktorstwa jako takiego w jej wykonaniu za dużo nie dostaniemy. Tajemnicza kobieta itp itd wyskakująca nagle jak "Filipa" z konopi z mieczem i tarczą mająca ogromną parę w dłoni. Więcej jej dostaniemy w osobnym filmie na który przyjdzie nam jeszcze poczekać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 13:38, Nikson napisał:

Oglądałem kilka dni temu Labirynt (2013) z Jackmanem i Gyllenhaalem. Świetna mieszanka
thrillera oraz kryminału. Gyllenhaal kojarzył mi się z rolami taki frywolnych chłoptasiów,
a tutaj zagrał bardzo dojrzałą rolę.


Oj jeśli Gyllenhaal tak Ci się kojarzył to chyba nie oglądałeś filmu Wolny Strzelec (Nightcrawler) - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Doom... co ja wypisuję :-D

Doomsday tak...

Czas się chyba wyspać dłużej niż 5 godzin na krzyż bo człowiekowi się już wszystko w głowie..... pieeeeee

Spoiler

rogi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2015 o 10:15, Kraju napisał:

Źródło jak zawsze Filmweb, z zastrzeżeniem, że mam świadomość ich częstych pomyłek i
słabej aktualizacji (wciąż u nich wisi Creed w premierach na styczeń).

Styczeń:

Luty:


Na tej liście za mało jest tytułów abym wykupił tę kartę.
Poza tym po 9 miesiącach z kartą Multikino Unlimited zniechęciłem się do współczesnego kina.
Ale jeśli komuś podpasywał repertuar to karta jak najbardziej się opłaca.

Mój rekord w oglądaniu filmów miesięcznie w kinie to;

Styczeń 2015

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii (2014)
Paddington (2014)
Fotograf (2014)
Dzikie historie (2014)
Wielkie oczy (2014)
Gra tajemnic (2014)
Uprowadzona 3 (2014)
Pingwiny z Madagaskaru (2014)
Annie (2014)
Bezwstydny Mortdecai (2015)
Carte Blanche (2015)
Birdman (2014)
Hiszpanka (2014)

luty 2015

Ziarno prawdy (2015)
Polskie gówno (2014)
Kingsman: Tajne służby (2014)
Warsaw by Night (2014)
Snajper (2014)
Teoria wszystkiego (2014)
Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015)
Baranek Shaun (2015)

kwiecień 2015

To właśnie seks (2014)
Disco Polo (2015)
Chappie (2015)
Szybcy i wściekli 7 (2015)
Seks, miłość i terapia (2014)
Ex Machina (2015)
THE DUFF [#ta brzydka i gruba] (2015)
Zaginiona dziewczyna (2014)
Selma (2014)
Dom (2015)
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów (2014)
Zabójcy bażantów (2014)
Nocny pościg (2015)

maj 2015

Ze wszystkich sił (2013)
System (Child 44) (2015)
Avengers: Czas Ultrona (2015)
Ups! Arka odpłynęła (2015)
Karski i władcy ludzkości (2015)
Miasteczko Cut Bank (2014)
Złota dama (2015)

czerwiec 2015

Rozumiemy się bez słów (2014)
Kraina jutra (2015)
Apartament (2015)
Jurassic World (2015)

lipiec 2015

Terminator: Genisys 3D (2015)
Mad Max: Na drodze gniewu (2015)
Ant-Man (2015)
Agentka (2015)
Dziewczyna warta grzechu (2014)
Randka z królową (2015)
Z dala od zgiełku (2015)
Klucz do wieczności (2015)
Piksele (2015)

sierpień 2015

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
Dar (2015)
Imperium robotów. Bunt człowieka (2014)
Czego dusza zapragnie (2015)
Kryptonim U.N.C.L.E. (2015)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie Ocean''s Eleven dzisiaj i coś mnie zastanowiło. Scena kiedy targują się o cenę wana i o jakiś olejkach gadają. To ma jakieś znaczenie, że koleś spuścił z ceny, czy o ten uścisk dłoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.batcave.com.pl/batman-v-superman/artykuly/analiza-trailera-2/

http://naekranie.pl/artykuly/pelna-analiza-trzeciego-zwiastuna-batman-v-superman

Czyżby po "Świcie" w kolejnych filmach o przygodach batka i supka przyszedł Darkseid ? ;>
Nie powiem z tym megalomanem i maniakiem rozróbę bym obejrzał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2015 o 09:47, zerohunter napisał:

Są jeszcze jakieś "tanie dni", tak jak środy w CC?


Jest karta http://www.filmweb.pl/news/Rewolucja+w+sieci+kin+Cinema+City%21-114690
a poza tym nic.

Generalnie gdybyś podał miasto to mógłbym poskrobać za promocjami najbliższa to ta

https://multikino.pl/pl/news/oglaszamy-swieto-kina-w-sieci-multikino-3131?task=101.1262.58423192.bda20bb1&utm_source=isender&utm_medium=email&utm_campaign=email_oglaszamy-swieto-kina-w-sieci-multikino-3131#

Już 12 grudnia odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina. Do akcji przyłączają się kina w całej Polsce. Wśród nich nie zabraknie również sieci Multikino.

W najbliższą sobotę, 12 grudnia 2015 ceny biletów na filmy 2D wyniosą 11 zł, a na filmy 3D – 14 zł.

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus dopłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji.

Zaprosiliśmy również twórców kina, aktorów, reżyserów, aby przyłączyli się do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia.

Akcji towarzyszy spot z przesłaniem o Święcie Kina, zrealizowany przez Platige Image. Szczegóły akcji oraz lista kin uczestniczących dostępne są na stronie www.swietokina.com

Kampania współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2015 o 09:47, zerohunter napisał:

Są jeszcze jakieś "tanie dni", tak jak środy w CC?


Jest tani wtorek w Heliosie - 12 zł filmy 2D i 14 zł filmy 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się