HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 22:24, Budo napisał:

> Eeee, Transformers to lipa i tandeta.

Bluźnisz dziadu ;[


Sam jesteś dziad, spieprzaj ;P

Dnia 09.11.2006 o 22:24, Budo napisał:

Widac od razu, żeś cham i kiep, radzę obejrzeć oryginał, a potem sie wypowiadać ;]
Z żalem jednocześnie musze stwierdzić, że transformery które obecnie można obejrzeć czasem
w tv nie mają wcale starego klimatu.... :(


W porównaniu do Daimosa to jest to nic :P Daimos do boju!!!

Ale fakt faktem - te dzisiejsze wersje Transformerów w ogóle nie nadają się do oglądania... a może jesteśmy już aż tak starzy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:46, Budo napisał:

> czy słyszał ktoś o pełnometrazowym fabularnym filmie Transformers ( na podstawie komiksu
)
> podobno juz niedługo ma wejśc do kin a nigdzie żadnych informacji o nim

Tak. Ma wejść w 2007 roku i ma być oparty na klimacie i fabule anime Transformers The Movie
z 1986 roku (pooooooooolecam!!!). Czekam czekam czekam czekam i czekam, pierwowzór to dla mnie
jedna z najlepszych pełnometrażowych bajek :)

a może wiesz gdzie jakąś zapowiedź obejrzeć ? bo podobno jest w sieci ale ja jakoś nic nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 09.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

W porównaniu do Daimosa to jest to nic :P Daimos do boju!!!


Żeby nie było Daimosa też sie oglądało i Yatamana i Królestwo Kalendarza też... ale obawiam że ekranizacji tychże bajek mógłbym nie przeżyć xD

Dnia 09.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Ale fakt faktem - te dzisiejsze wersje Transformerów w ogóle nie nadają się do oglądania...
a może jesteśmy już aż tak starzy? ;P


No może :/
Kiedyś to był limat eh i ta muzyka... (soundtrack z filmu do kupienia za grosze w necie fajny rock :))

tosz----> spróbuj znaleźć oficjalną stronę filmu, o ile takowa isntnieje, ja może poszukam dzisiaj jak na coś natrafie to zamieszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ha, ostatnio oglądałem film z 1924 roku - Nibelungi, to dopiero staroć (ale jaki urokliwy).

Dnia 09.11.2006 o 21:34, bruli napisał:

Co do Fahrenheit 451 - owszem warto obejrzeć.

Bez dziwięku i z napisami nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto oj, zdecydowanie warto obejrzeć "Infiltracje" Scorsese!!!
za***isty film! mega szokujące, genialne zakończenie i świetni aktorzy. poza tym dobre zdjęcia i trzyma w napięciu przez cały czas. super. najlepsza rola życiowa DiCaprio!
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:04, cybekziom napisał:

Dziś na TVN leci "Władca Pierścieni:Powrót Krula" o 20 coś.Zachęcam wszystkich do oglądania.


o wyreczyłeś mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem traiiler Transformersów. Bardzo poważnie to wygladało, sonda została wysłana na jakąs planetę i napis: Dostaliśmy ostrzeżenie! oto ostatni zapis naszej kamery" i pokazany jakis cień jak uderza w tą kamerę. Myślę sobie to bedzie dobry film, ale za chwile wyskoczył napis Transformers i chciało mi sie śmiać, bo Transformerzy kojarzą mi sie z bajka w TV która wg. mnie była śmieszna, a film bedzie raczej powarzny i leprzy od bajek. Czekam, aż wejdzie do kin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:28, .Darnok napisał:

Ale fakt faktem - te dzisiejsze wersje Transformerów w ogóle nie nadają się do oglądania...


A co przez to rozumiesz ? "Dzisjesze wersje" ? Inne anime, puszczane dziś, czy przerobione tamto puszczane dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 19:23, Vaxinar napisał:

A co przez to rozumiesz ? "Dzisjesze wersje" ? Inne anime, puszczane dziś, czy przerobione
tamto puszczane dzisiaj ?


Nowe serie. Chodzi o to, że Transformery im starsze, tym lepsze, a najlepszy oryginał 1986 movie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą obejrzałem trailer Transformerów. i muszę przyznać, że ... nic z niego nie wynika... mamy niby sondę wysłaną na Marsa i jakiś Cień, który ją niszczy - tak wiele, a tak niewiele. nie wiadomo, o co w tym wszystkim będzie chodzić (fabuła może przecież nie być kalką komiksu itp.)
ale liczę na ten film - to będzie taki powrót do przeszłości :)

chociaż i tak wolę 300 albo niskomplikowane Beast Wars:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:04, cybekziom napisał:

Dziś na TVN leci "Władca Pierścieni:Powrót Krula" o 20 coś.Zachęcam wszystkich do oglądania.


Widzieliście może reżyserskie wersje LoTR.
Polecam zwłaszcza tym, którzy nie czytali książki - jakoś tak bardziej trzymają się kupy (przepraszam za to kolokwialne wyrażenie) wszystkie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem - i również polecam
jest więcej, ciekawiej, logiczniej - jeszcze raz polecam.

szczególnie tym, co nie czytali książki. w tym również mnie :)
z dzieł Tolkiena preferuję jakoś Silmarillion czy Niedokończone Opowieści - Powrotu Króla nie przeczytałem nawet w połowie... może wstyd, ale mnie to jakoś nie przeszkadza - w historii Silmarili jestem bowiem ekspertem :)

swoją drogą liczę na jakąś kolejną ekranizację którejś książki Tolkiena - może Hobbit? a już szczytem marzeń byłaby historia Turina Turambara albo Tuora z Godnolinu... ech, marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:04, Jarys napisał:

> Dziś na TVN leci "Władca Pierścieni:Powrót Krula" o 20 coś.Zachęcam wszystkich do oglądania.


Widzieliście może reżyserskie wersje LoTR.
Polecam zwłaszcza tym, którzy nie czytali książki - jakoś tak bardziej trzymają się kupy (przepraszam
za to kolokwialne wyrażenie) wszystkie wątki.


No właśnie miałem napisać o nim lecz mnie wyprzedziłeś ;].Ja osobiście będę oglądał ten Film. Moim zdaniem Władca Pierścieni: Powrót Króla najlepszym z wszystkich trzech części Trylogii Tolkiena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe to ja dziś powrócę do porzuconeg wątku kina klasy "B" (czyt. bubel). ;-)
Dziś na Polsacie o 21.30 będzie "Yonggary pogromca", czyli straszliwy dinozaur atakuje Azje. Chyab się skusze i obejrzę. Przynajmniej poczatek. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, błagam, tylko nie amerykańskie kino klasy "ź"... :)
oglądałem to kiedyś - tak z nudów. bogowie, ale to było denne... mogę cie zapewnić, że takiego crapu to ty w życiu nie widziałeś...

no to o 21.30 mnie nie ma na forum - bo będę to oglądać :)

PS. uwielbiam sie katować złymi filmami. ot, takie zboczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie filmy - zwłaszcza w dobrym (czyt. z jajem) towarzystwie. Pamiętaj jak dziś wieczór z moimi przyjaciółmi, kiedy oglądaliśmy przy piwku chiński film karate gdzie mistrz kung-fu zabijał swoich przeciwników pantoflem, oczywiście film klasy B wiec pantofel na grubej linie fruwał - ale przy piwku z doborowym towarzystwem to nie był ten sam film ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się