HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 08:38, kerkas napisał:

Ja głównie dlatego iż to western a po drugie dla aktorów:

Ale to chyba będzie dosyć nietypowy western? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:29, iqorinho napisał:

Ktoś czeka na Tron?

Parę osób na pewno. ;) Trzymam kciuki za ten tytuł, to może być całkiem niezłe kino rozrywkowe, o ile oczywiście nie okaże się to kolejną papką dla mas. Jak twórcy nie zdołają niczego spieprzyć to może nawet film zdoła mnie przekonać do całego tego kina w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:50, A-cis napisał:

> Ja głównie dlatego iż to western a po drugie dla aktorów:
Ale to chyba będzie dosyć nietypowy western? :-)


Zgadza się ,a ponieważ westernów nie ma prawie wcale w kinach jestem ciekaw jak publiczność przyjmie film w Stanach bo to zadecyduje o być albo nie być filmu.
Jonah Hex mimo dobrej obsady (Aidan Quinn , Will Arnett , John Malkovich) poległ w USA.
Zresztą oceny na IMBD mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 21:25, kerkas napisał:

Jonah Hex mimo dobrej obsady (Aidan Quinn , Will Arnett , John Malkovich) poległ w USA.
Zresztą oceny na IMBD mówią same za siebie.

Skoro mówimy o "dobrej obsadzie" wg Hamburgerów, na pierwszym miejscu powinieneś wspomnieć o Megan F. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 21:27, szypek26 napisał:

Skoro mówimy o "dobrej obsadzie" wg Hamburgerów, na pierwszym miejscu powinieneś wspomnieć
o Megan F. :P


Dobre :)
Z drugiej strony to się zastanawiam kto położył film reżyser ? czy Megan F. ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Poległ, bo film był bardzo słaby. Chyba dopasowali poziom do Megan Fox. Dlatego do Cowboys & Aliens jestem sceptycznie nastawiony, choć po cichu liczę na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2010 o 21:36, kerkas napisał:

Z drugiej strony to się zastanawiam kto położył film reżyser ? czy Megan F. ?.


Jak dla mnie to ten przepiękny angielski akcent Meganki.

I tak jeszcze się podpytam. Jakiś czas temu (ze 2 tygodnie, moze więcej) na HBO leciało Metro Strachu. To już leciało "któryś raz", czy to była premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:44, Markush napisał:

I tak jeszcze się podpytam. Jakiś czas temu (ze 2 tygodnie, moze więcej) na HBO leciało
Metro Strachu. To już leciało "któryś raz", czy to była premiera?


Premiera to raczej nie była, widziałem ten tytuł wcześniej - swoją drogą przyzwoity film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze i tutaj :) Jakiś dobry film dokumentalny, biograficzny |basketowy| :) Może być o teamie, może być o kimś czy to MJ czy to Bird czy Magic. Obojętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być o MJ to polecam Michael Jackson This Is It. Jest to film dokumentalny przedstawiający próby Michaela do trasy koncertowej This Is It, która nie odbyła się z powodu jego śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 17:38, Killinginno napisał:

Jeśli może być o MJ to polecam Michael Jackson This Is It. Jest to film dokumentalny
przedstawiający próby Michaela do trasy koncertowej This Is It, która nie odbyła się
z powodu jego śmierci.

Chodziło o Jordana xD

I takie pytanie: czy coś wiadomo o jakichkolwiek planach wydania w Polsce filmu Scott Pilgrim vs. The World? Bo jeśli by wyszedł, to kupiłbym 3 kopie. Chyba najlepszy film, jaki w życiu widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 17:38, Killinginno napisał:

Jeśli może być o MJ to polecam Michael Jackson This Is It.


Przypuszczam iż koledze wyżej chodziło raczej o Micheala Jordana a nie Jacksona.

A tak swoją drogą widział już ktoś Buried/Pogrzebanego?Bo się zastanawiam czy nie pójść na to czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 17:29, Infes napisał:

Napisze i tutaj :) Jakiś dobry film dokumentalny, biograficzny |basketowy| :) Może być o teamie, może być o kimś czy to MJ czy to Bird czy Magic. Obojętnie :)


Generalnie tak średnio się w temacie odnajduję, ale kiedyś przy obiedzie :P obejrzałem sobie Trenera (Coach Carter) - jest kosz, jest prawdziwy bohater i okoliczności, jest naprawdę fajny film, chociaż bardziej "dramat" niż "sportowy".
Tylko postaraj się poprawnie zinterpretować ostatnie zdanie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dużo lepszy od wersji z zeszłego roku? Ta bowiem mnie nieco rozczarowała. Mimo dobrej obsady (Denzel Washington, John Travolta), to jednak czegoś mi tam zabrakło. Całość nie była zła, ale drugi raz tego bym nie obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się