HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 20:02, Perry_Cox napisał:


Dużo lepszy od wersji z zeszłego roku? Ta bowiem mnie nieco rozczarowała.


Moim skromnym zdaniem tak.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że umiesz kopiować do tego tematu wszystko co związane z filmami, zauważyłem i nie tylko ja. Super, naprawdę ale ja napisałem kogoś kto widział i poleci coś. Oglądał i uważa że ktoś inny oglądając nie zmarnuje na pewno czasu i że naprawdę dobry basket jest tam ukazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na filmie "Harry Potter i Insygnia Śmierci - część I".
No i przyznaję, całkiem niezły film. Oczywiście nie jest to dzieło wybitne, ale i tak to najlepszy film z tych z bandą Harry''ego łażącą w dresach (bo najlepszą pozostaje jak dla mnie część pierwsza, było czuć ten klimat z książki ;)
Chociaż zdarzają się dłużyzny, czy poronione pomysły

Spoiler

taniec Harry''ego i Hermiony, zapinanie sukni Ginny

, to całość ogląda się całkiem nieźle.
Moja ocena: 7-/10
Jak chcecie wiedzieć więcej, to piszcie, a ja odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystkie wymienione filmy widziałem i jeśli chodzi o grę w kosza to się nie zawiedziesz.
Na marginesie filmów o grze w kosza dokumentalnych , biograficznych , fabularnych jest ponad sto.
Zawsze staram się polecać filmy które widziałem oczywiście są wyjątki np. :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23414&u=974
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&u=447

gdzie wymieniam wszystkie filmy z danego gatunku które mają emisję w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd CP odblokował mi Kino Polska (zrobił to wcześniej na krótki moment, niewdzięcznik, żebym nabrał apetytu) jest wreszcie po co siedzieć przed TV :]
Do rzeczy: miałem okazję obejrzeć Przepraszam czy tu biją. Niby nie lubię filmów sensacyjnych ale ten? Dialogi, obsada (młody Cugowski czy bokserzy) a sam film tak nakręcony, że mimo śpiocha opadającego na oczy (ale tylko dlatego, że to była późna pora) oglądało mi się go bardzo przyjemnie. Tylko od razu na początku było wiadomo co i jak a nie, jak w innych filmach, gdzie wyjaśnienia pojawiały się pod koniec.

Jako że skala ocen 1-10 jest do chrzanu (co można zobaczyć na gramie ale i nie tylko) to daję filmowi taaaką okejkę i polecam na przyszłość :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro masz Kino Polska to polecam:
SPORTOWIEC MIMO WOLI , NIEBIESKIE JAK MORZE CZARNE , JARZĘBINA CZERWONA , BAZA LUDZI UMARŁYCH ,
PRZYGODY PANA MICHAŁA , ORZEŁ.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:58, kerkas napisał:

SPORTOWIEC MIMO WOLI , NIEBIESKIE JAK MORZE CZARNE , JARZĘBINA CZERWONA , BAZA LUDZI
UMARŁYCH , PRZYGODY PANA MICHAŁA , ORZEŁ.

Wszystkie powyższe filmy widziałem, ale przy okazji takich polecanek niezmiennie nie mogę się otrząsnąć z osłupienia jakiż to ja mam pokręcony gust. ;-)
Bo ja np. w takich filmach jak wymienione NIEBIESKIE JAK MORZE CZARNE i BAZA LUDZI UMARŁYCH nie potrafiłem dostrzec nic dobrego i nigdy bym się nie ośmielił ich komukolwiek polecić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Filmy, które musisz obejrzeć przed śmiercią" - Scarface: Człowiek z Blizną o 23:25 na TVP1. Chyba nie ma nikogo, kto by tego filmu nie widział, ale warto obejrzeć go nawet kilka razy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem ... to znaczy nie w całości chociaż generalnie o co kaman to wiem. Ale że pora sroga [ poniedziałek? gratz dla pomysłodawcy ] to odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie widziałem go raz, a i tak należy do grona moich ulubionych filmów. W zeszłym roku był pokazywany w sobotę, w tym roku faktycznie dali ciała, ale chyba i tak zarwę nockę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 06.12.2010 o 19:48, A-cis napisał:

Wszystkie powyższe filmy widziałem, ale przy okazji takich polecanek niezmiennie nie
mogę się otrząsnąć z osłupienia jakiż to ja mam pokręcony gust. ;-)
Bo ja np. w takich filmach jak wymienione NIEBIESKIE JAK MORZE CZARNE i BAZA LUDZI UMARŁYCH
nie potrafiłem dostrzec nic dobrego i nigdy bym się nie ośmielił ich komukolwiek polecić
:-)


Dziwne Niezniszczalnych oceniłeś dobrze a Baza ludzi umarłych nie zyskała twojej aprobaty.
Natomiast jeśli chodzi o Niebieskie... Maklakiewicza i Kargula nie lubisz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:36, kerkas napisał:

Dziwne Niezniszczalnych oceniłeś dobrze a Baza ludzi umarłych nie zyskała twojej aprobaty.

Niezniszczalnych?! Nie rozumiem.

Dnia 06.12.2010 o 21:36, kerkas napisał:

Natomiast jeśli chodzi o Niebieskie... Maklakiewicza i Kargula nie lubisz ?.

Maklakiewicza i Kowalskiego bardzo lubię. Do obsady i gry aktorów nic nie mam. Była bardzo dobra. Ale scenariusz IMHO był słaby i po obejrzeniu chciałem o tym filmie jak najszybciej zapomnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:57, Gumisiek2 napisał:

Z cyklu "Filmy, które musisz obejrzeć przed śmiercią" - Scarface: Człowiek z Blizną o
23:25 na TVP1. Chyba nie ma nikogo, kto by tego filmu nie widział, ale warto obejrzeć
go nawet kilka razy ;]

Z tego rodzaju filmami puszczanymi na TVP byłbym ostrożny. TVP już od kilku ładnych lat puszcza Człowieka z blizną w wersji ocenzurowanej, czyli z wyciętymi wszystkimi najbrutalniejszymi scenami. Nie inaczej było wczoraj. Ja osobiście dziękuje bardzo za takie oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? o_O OMG, człowiek odpowiedzialny za takie decyzje ma chyba nierówno pod sufitem. Mógłbyś napisać, jakie konkretnie sceny wycięto? Domyślam się, że nie zobaczymy słynnej sceny w łazience, być może także

Spoiler

wisielca z helikoptera

. Filmu wczoraj nie oglądałem, zamiast tego nagrałem go na dekoder, ale skoro to wersja ocenzurowana, to jednak go usunę i zostanę przy swojej nieocenzurowanej wersji na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem tylko króciutki fragment, w całości tą ocenzurowaną wersję widziałem ze 2 lata temu i nie pamiętam dokładnie które sceny i w jakiej ilości zostały wycięte, ale na pewno trochę tego było. Najbardziej zapadła mi w pamięć właśnie ta pamiętna scena w łazience, która została bestialsko obdarta ze swojej finezji. W ogóle cały film przez tą cenzurę traci tak wiele, że nie ma najmniejszego sensu tego oglądać. Pozostaje tylko DVD, bo na TVP nie ma co już liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nowego harryego i musze przyznac, ze to jak do tej pory najlepsza odslona. Jednak ja tak mowilem po premierze kolejnej czesci ;P. A po drugie to trzeba dopelnic tradycji i obejrzec wszystkie czesci w kinie ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 14:14, Diddle napisał:

Widziałem nowego harryego i musze przyznac, ze to jak do tej pory najlepsza odslona.

A tam, nic nie przebije trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się