HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2011 o 23:01, Braveheart napisał:

> Wczoraj obejrzałem sobie w końcu Drive... mój ulubiony film tego roku. <3
A coś więcej na temat tego filmu mógłbyś napisać?? ;>. Czy to taka ogólna informacja
dla wszystkich forumowiczów?
[z zamysłem: ''Co mi tam. Napiszę, niech wiedzą. Niech się cieszą'']

[Wybacz. Nie mogłem się powstrzymać]

Sądzę, że już wszystko zostało na jego temat powiedziane. ;) A ja nic specjalnie nowego nie dodam... może poza tym, że pewnie nieraz jeszcze obejrzę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 14:03, Braveheart napisał:

Super 8 ? :3 Czy ten film rzeczywiście jest godzien polecenia ?. Bo jakoś mi się to nie
widzi.

Pozdrawiam.

Uważam, że tak.
Ma klimat starych filmów Spielberga jak "Bliskie spotkania 3. stopnia" cz "E.T.", a do tego "Stalowego Giganta"(reżysera "Ratatuja" czy "Iniemamocnych"). Bardzo dobrze wyreżyserowany i choć akcja mogłaby iść trochę szybciej to stworzona aura tajemniczości wszystko wynagradza.
Teraz jak tak o "Stalowym Gigancie" wspomniałem, to faktycznie, bardzo blisko temu filmowi klimatem do tego. Gdzie uwielbiam tę animację i jest to z mojej strony komplement :)

Jeśli lubisz filmy SF w starym, już zapomnianym stylu, to to jest odpowiedni tytuł.

Pozdrawiam i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 21:01, A-cis napisał:

Ale zwróć uwagę, że to jest tylko założenie. Nikt nie wie czy, i jakie skutki może przynieść
podróż w czasie.


Generalnie w większości powieści skutki są złe np. paradoks dziadka , paradoks bliźniąt nawet Lem nie był optymistą w tej dziedzinie.
Oczywiście są utwory humorystyczne:
Wehikuł czasu Wellsa
wspominany przez Ciebie "Powrót do przyszłości"
"Opowieść wigilijna" Dickensa
"Jankes na dworze króla" Artura Marka Twaina
i inne
http://pl.wikipedia.org/wiki/Podr%C3%B3%C5%BCe_w_czasie_jako_motyw_literacki_i_filmowy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Podr%C3%B3%C5%BCowanie_w_czasie

>Jeden pisarz/reżyser zakłada sobie /.../

Niektórzy z nich te założenia opierają na danych naukowych np. Lem.

Dnia 06.12.2011 o 21:01, A-cis napisał:

> Ps. Odnośnie ekranizacji książki Inwazja porywaczy ciał to z Tobą o tym rozmawiałem
czy dopadła mnie skleroza ?.
Mnie nie pytaj, bo ja pełną sklerozę mam już od dawna :-)
Niewykluczone, że rozmawialiśmy, bo na takie tematy rozmawiam często i z wieloma osobami
ale czy, i o czym była ta rozmowa - naprawdę nie pamiętam.


Z tego co pamiętam mówiłeś że widziałeś wersję z 1978 r. i chciałbyś zobaczyć wersję z 1956 r.
link w poście w temacie książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 23:01, Braveheart napisał:

> Wczoraj obejrzałem sobie w końcu Drive... mój ulubiony film tego roku. <3
A coś więcej na temat tego filmu mógłbyś napisać?? ;>. Czy to taka ogólna informacja
dla wszystkich forumowiczów?
[z zamysłem: ''Co mi tam. Napiszę, niech wiedzą. Niech się cieszą'']

[Wybacz. Nie mogłem się powstrzymać]


Toczyłem dyskusję na temat tego filmu na innym forum ksyka @Bogart
http://forum.cdaction.pl/Drive-2011-Nicolas-Winding-Refn-t158643.html

Ps. Na forum gram jest temat Czarny kryminał - temat ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 08:04, kerkas napisał:

Toczyłem dyskusję na temat tego filmu na innym forum ksyka @Bogart
http://forum.cdaction.pl/Drive-2011-Nicolas-Winding-Refn-t158643.html

Ps. Na forum gram jest temat Czarny kryminał - temat ogólny

Hmm dziękuje za linka. Nie omieszkam zajrzeć... bo jakoś user Pablovy 'najprawdopodwodniej' wyczerpał się doszczętnie jeśli chodzi o ten film xD
Wiem o tym kerkasie, że istnieje taki topic :D.. Opanowany głównie przez Ciebie... Widać, że nie bardzo cieszy się on "popularnością" na forum. Nie wiem jaka tego przyczyna.. może tego że mało ludzi to ogólnie obchodzi ?? hmmm

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 08:10, Braveheart napisał:

Widać, że nie bardzo cieszy się on "popularnością" na forum. Nie wiem jaka tego przyczyna..
może tego że mało ludzi to ogólnie obchodzi ?? hmmm


Od czasu do czasu ktoś się tam trafi @Grizzly. , @Mr. Cin , @Madoxx i inni
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&pid=64
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&pid=77
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&pid=234
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&pid=352
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39473&pid=497

Poza tym od czasu do czasu ktoś wpadnie na gs-a i zostawi komentarz
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=31
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=134

Liczyłem na dyskusję przy przy okazji premiery L.A. Noire ale tak naprawdę gorąca dyskusja rozpętała się z okazji zbliżającej się premiery MP3 i rezygnacji z klimatu noir.
Max Payne 3 - spekulacje
posty od nr. 81

Tekst: Nowości w Max Payne 3. Będzie system osłon

Tekst: Multiplayer w Max Payne 3 będzie zawierał elementy fabularne

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5290&pid=157

Odnośnie popularności gatunku cóż reakcje jakie spotykałem odnośnie tego gatunku to eeee..... te filmy są czarno-białe ? z lat. 40. 50. ? strasznie stare to nie dla mnie.
Chociaż kilka osób się przełamało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bali się powtórki flame''u co się rozpoczął rok temu mniej więcej. ;-D

Na święta walną pewnie powtórkę / drugą część lub ten pseudo remake z innym szczylem. Na święta zapewne też ZNOWU któryś Die Hard, dowolne filmidło ze Stallone''em, Seagalem lub van Dammem, potem Sylwek i Mortal Kombat albo Quest. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 14:52, Braveheart napisał:

!!!POLSKA ANIMACJA Z SZANSĄ NA OSCARA!!!


Będzie powód aby oglądać wręczenie oscarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem sobie film Warrior, czekam aż wejdzie do Polskich kin bo jest to filmidło na które muszę się wybrać bezsprzecznie [mam nadzieje, że wejdzie do kin w naszym kraju i nie zostanie kolejnym filmem który mogę tylko zobaczyć w VOD Premium =.=, nie żebym nie lubił oglądać filmów na swoim kompie ale kino to jednak kino]

Generalnie film dla mnie rewelka.
Dawno nie było porządnego filmu o mieszanych sztukach walki, na dobra sprawę ostatni naprawdę niezły film w tej tematyce to Never Back Down ! [jedynka, dwójkę omijać z daleka!]

Osobisty dramat rodziny z dosyć poważnymi problemami na tle turnieju w formule MMA typu Grand Prix w federacji UFC. Bardzo dobre sceny walki w oktagonie, co prawda trochę fantazja poniosła twórców i zobaczymy kilka dosyć widowiskowych jak na film stawiający na realizm, akcji [trochę za dużo "latających dźwigni" i innych akrobacji, ale da się na to przymknąć oko, z reszta ten film i tak jest najbliższy realizmu tego sportu ze wszystkiego co do tej pory się ukazało].

Hardy wypadła bardzo porządnie, wiarygodnie, do tego można go zobaczyć w pełnej krasie - niejako gratka dla czekających na TDKR [można samemu ocenić jak się facet napompował do roli Banea no i zobaczyć, że potrafi gość grac wiarygodnego fightera]
Polecam bardzo - kto lubi filmy z nieco głębsza fabuła niż tylko bezsensowne klepanie paszczy i dodatkowo lubi ciekawe stawiające na duży realizm sceny walki i formułę starć w klatkach - atakować śmiało, dla mnie 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 08:01, kerkas napisał:

Generalnie w większości powieści skutki są złe np. paradoks dziadka , paradoks bliźniąt
nawet Lem nie był optymistą w tej dziedzinie.

Ale też w wielu powieściach (poczynając od wspomnianego "Wehikułu czasu") pomija się te skutki i podróżuje w czasie bez konsekwencji.
Wielu pisarzy uznaje też, że po ingerencji powstaje świat równoległy, gdzie również nie ma żadnych negatywnych konsekwencji tyko po prostu świat rozwija się inaczej.
Tak więc nie można a priori stwierdzać, że założenia są bzdurne. Inaczej nie można by tworzyć filmów/powieści o takiej tematyce. A jest ona przecież często interesująca.

Dnia 07.12.2011 o 08:01, kerkas napisał:

Niektórzy z nich te założenia opierają na danych naukowych np. Lem.

Raczej pseudonaukowych. Bo skoro podróżować wstecz w czasie nie można ...

Dnia 07.12.2011 o 08:01, kerkas napisał:

Z tego co pamiętam mówiłeś że widziałeś wersję z 1978 r. i chciałbyś zobaczyć wersję
z 1956 r. link w poście w temacie książki.

Ja już próbowałem na ten link wejść ale tam (mimo, że piszą, że rejestracja jest darmowa), to trzeba wysyłać smsy aktywujące.
A do takich portali ja zbytniego zaufania nie mam (kiedyś słono przepłaciłem).
Nie spieszy mi się i doczekam się na którymś z moich licznych telewizyjnych kanałów powtórki :-)
Ale dzięki za chęć pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2011 o 18:04, A-cis napisał:

Nie spieszy mi się i doczekam się na którymś z moich licznych telewizyjnych kanałów powtórki
:-)
Ale dzięki za chęć pomocy.



Jestem posiadaczem tegoż filmu, mogę ci go odegrać jeśli chcesz, wszystko za friko ewentualny koszt to tylko kilka zł za puszczenie listu priorytetem z poczty [już kilku osobom z forum odgrywałem różniste starocie - np jedyne kopie macgyvera z lektorem które sam posiadam odegrane z wersji telewizyjnej od znajomego - byłego montażysty Polsatu a wcześniej operatora w tvp, jeśli dobrze się orientuję to są to jedyne dostępne odcinki tegoż serialu z lektorem bo oficjalne wydanie dvd ma tylko napisy - no i mam cała masę podobnych ciężkich do zdobycia lub zupełnie niemożliwych do kupienia filmów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler


Ten film to ma status public domain o ile się nie mylę ale na przyszłość to radzę w tego typu sprawach korzystać z prywatnych wiadomości bo można być posądzonym o piractwo.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, w ogóle dzięki za info - generalnie myślałem, że tu żadnej krzywdy nie było by, bo jednak z tego co się orientuję to jest to film dosłownie z tych nie do kupienia a ja go mam zwyczajnie w wersji nagranej z mojej hdtv, tyle dobrego, że z któregoś z kanałów nie nadających reklam [nie chce mi się go teraz wyciągać bo akurat stoi na tylnych półkach zastawiony resztą filmoteki, ale bodajże nagrałem go jeszcze na starym TCMie tym nadawanym po końcówce emisji Cartoon Network]

W sumie to prawnie nie mam pojęcia jak wygląda sprawa odegrania komuś własnej nagrywki ze swojej tv cyfrowej, mam takich filmów nie mało bo nagrywam rodzicom, którzy już są starszej nieco daty i filmy z napisami to nie dla nich, wszystkie co ciekawsze czy kultowe filmy z lektorem jak tylko trafie w tv.

Podobnie z tym macgyverem, fakt faktem to jest z kolei kopia odegrana prosto z cyfrowej kopii studyjnej do telewizji która załatwił mi wspomniany kolega, z tego co wiem takiej wersji tego serialu nigdzie nie można kupić, nie wiem nawet czy gdziekolwiek jest on w internecie w takiej wersji [może być gdzieś w necie jako jakiś tez nagrywany z hdtv], śmiał bym zaryzykować stwierdzenie, że takiej wersji nie ma nigdzie oprócz zbiorów telewizyjnych, prawnie też nie mam pojęcia jak to wygląda.

Tak więc nie miałem tu w najmniejszym stopniu na myśli propagowania świadomego piractwa czy cokolwiek w ten deseń, ot zwyczajnie wydaje mi się, że skoro są to akurat filmy których nie sposób kupić a można je jedynie ze tak to powiem posiąść [kupić/wypożyczyć/obejrzeć w vod czy ppv] nagrywając je właśnie z tv - to chyba tu nie ma jakiegoś wielkiego nadużycia, jeśli zwyczajnie oszczędził bym komuś czas i zgrał wersję nagrana w tcm na płyte, to tak gwoli 100% jasności =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szklanych Pułapek też pewnie nie będzie, bo leciały w listopadowe niedziel tydzień po tygodniu (od 1 do 3), ta sama trylogia leciała na początku roku bodajże, jakoś w połowie 2011 puścili Die Hard 4. Polsat chyba chce przełamać tradycję :) Może stacje puszczą coś ciekawego i nie oklepanego w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "złego mikołaja" puszcza w ramach odświeżenie.
Świąteczną Gorączkę z Arnoldem mamy jak w banku, Die Hard 1 też na 150%, Kevina pewnie dadzą w tvp1 lub 2.
Pewnie tvn zarzuci którymś filmidłem z serii w krzywym zwierciadle tudzież flinstonami fabularnymi, standardy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ah stary TCM łezka się w oku kręci , nie było reklam w trakcie filmu , stawiano głównie na stare filmy
to se ne wrati.
Z tym piractwem wygląda to tak jeśli nagrałeś film z tv i pożyczasz/dajesz koledze/znajomemu/przyjacielowi nie odnosząc przy tym korzyści finansowej nie jesteś piratem oczywiście tych osób nie może być dużo dokładnej liczby nie znam należałoby się spytać jakiegoś prawnika ile tych osób może być.
Sadzę że jeśli dasz 1 , 2 lub 3 osobom to nie podpada to pod nielegalne rozpowszechnianie.
Kiedyś pisali o tym w Komputer Świat jeśli znajdę ten numer to dam znać.
To ostatnie obostrzenie nie ma zastosowania jeśli film uzyskał status public domain
http://pl.wikipedia.org/wiki/Domena_publiczna
Domena publiczna (ang.: public domain) – w najwęższym znaczeniu jest to twórczość, z której można korzystać bez ograniczeń wynikających z uprawnień jakie mają posiadacze autorskich praw majątkowych, gdyż prawa te wygasły lub twórczość ta nigdy nie była lub nie jest przedmiotem prawa autorskiego.
I znowuż możesz ten film pożyczać , kopiować pod warunkiem że nie uzyskujesz korzyści majątkowej.

Dnia 07.12.2011 o 19:14, Pietro87 napisał:

mam takich filmów nie mało bo nagrywam rodzicom, którzy już są
starszej nieco daty i filmy z napisami to nie dla nich, wszystkie co ciekawsze czy kultowe
filmy z lektorem jak tylko trafie w tv.


Witaj w klubie tyle że ja nagrywam głównie dla Siebie.

Dnia 07.12.2011 o 19:14, Pietro87 napisał:

Tak więc nie miałem tu w najmniejszym stopniu na myśli propagowania świadomego piractwa
czy cokolwiek w ten deseń,


Jasna sprawa sam zresztą zwracałem się z prośbą o na forum o to czy ktoś może nagrał film Tom Jones z kanału Cinemax i czy nie chciałby się wymienić za jakiś inny film.

Dnia 07.12.2011 o 19:14, Pietro87 napisał:

ot zwyczajnie wydaje mi się, że skoro są to akurat filmy których
nie sposób kupić a można je jedynie ze tak to powiem posiąść [kupić/wypożyczyć/obejrzeć
w vod czy ppv] nagrywając je właśnie z tv - to chyba tu nie ma jakiegoś wielkiego nadużycia,
jeśli zwyczajnie oszczędził bym komuś czas i zgrał wersję nagrana w tcm na płyte, to
tak gwoli 100% jasności =)


Tak jak napisałem wyżej jeśli nie podpadasz pod żaden z tych punktów to nie.
Odnośnie filmów nie do zdobycia to się zgadzam są takie których nie sposób dostać inaczej niż nagrać z tv ot choćby Cena strachu reżyseria: Henri-Georges Clouzot czy też
filmu Samuraj z Alain-em Delonem mam fatalne nagranie z polsatu ale lepsze takie niż żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 20:35, Pietro87 napisał:

Ta "złego mikołaja" puszcza w ramach odświeżenie.
Świąteczną Gorączkę z Arnoldem mamy jak w banku,


Może nawet dobrze, bo nie oglądałem, a filmy z Arnoldem to dobre filmy.

Dnia 07.12.2011 o 20:35, Pietro87 napisał:

Die Hard 1 też na 150%,


Szczerze powątpiewam.

Dnia 07.12.2011 o 20:35, Pietro87 napisał:

Kevina pewnie dadzą w tvp1 lub 2.


Raczej nie ma na to szans, przecież musieliby wykupić prawa do tego filmu, a je ma Polsat.


Szczerze powiedziawszy, to wszyscy naokoło narzekają na co roku te same filmy na święta, a ja większości z nich ciągle nie widziałem. Czy w święta pole grawitacyjne telewizora rośnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moja korzyść majątkowa wynosiła by w tym wypadku tyle co bym zapłacił za priorytet pobraniowy czyli chyba między 5 a 9 zł xD
Jako miłośnik kina swoją droga nie miał bym chyba sumienia za zwykłe odegranie jakiegoś nieosiągalnego starocia brać od kogokolwiek kasy, sam kiedyś doświadczyłem uprzejmości innego usera w poszerzaniu wideoteki i dostałem od niego odegraną wersję starego serialu Żar Tropików właśnie z lektorem specjalnie dla mojej mamy która tez jest fanką staroci lat 90 [a i ja owy serial bardzo lubiłem zawsze, co prawda nie przepadam za wersjami lektorskimi filmów, jak mogę to nagrywam i kupuje tylko wydania z napisami, ale pewne odstępstwa czasem mogę zrobić xD]

Tom Jones z Cinemaxa ? Wersja z lektorem ?
Masz farta bo ja ten film mam !
Nie wiem czy z Cinemaxa akurat, zdaje mi się, że z Ale Kino! ale mam na 150%.
Musze tylko się przegrzebać przez filmotekę, bo nie mam czasu od remontu kupić nowej półki na filmy i wszystko trzymam spakowane żeby się nie kurzyło i ni uszkodziło w takich 4 wielkich drewnianych boksach po winie, akurat elegancko mi mieszczą wszystkie pudełka slim i standard [już tak mam, że wszystko co nagram w tv pakuję w pudełka slim i drukuje sobie do tego okładki własne, dzięki temu filmoteka wygląda estetycznie]

Swoją droga, muszę ta cholerna półkę potrójną w końcu kupić, bo już nawet widziałem idealną bodajże w Leroyu tylko moje lenistwo mnie przed tym ciągle hamuje xD


Btw ja z kolei jako kolekcjoner starych animowanych seriali poniekąd z mojego dzieciństwa za chiny ludowe nie mogę znaleźć nigdzie, nawet w czeluściach internetu bo i tam się udawałem w kacie desperacji, pełnej serii bez lektora kreskówki Moto Myszy z Marsa xD
Jest to jedna z niewielu kreskówek jakiej nie udało mi się znaleźć [za to udało mi się prawie całego Batmana TAS skompletować z naszym polskim dubbingiem, głównie dzięki kumplowi który ma prawie wszystkie wydania VHS tej kreskówki, ale gimnastyki ze zgrywaniem tego z VHS na cyfrowa nagrywke nagrywarką dvd tośmy mieli bez liku xP, nie mniej po odpowiedniej obróbce video i audio jakość jest prawie niczym nagrywki z hdtv =)]

Szukam tez już bezskutecznie kilka lat np Filmu My Fair Lady z ''64 i serialu I''ll Take Manhattan w wersji z pełnym dubbingiem lub nawet lektorem [bo to tez serial stricte dla mojej mamy].
Jedyny przełom jaki się ostatnio udało zrobic to nagranie z Ale Kino ! filmu The Taming of the Shrew z ''67 i In Search of the Castaways z 62 tez z Ale Kino !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

Tom Jones z Cinemaxa ? Wersja z lektorem ?
Masz farta bo ja ten film mam !


Spokojnie już dorwałem ten film , po prostu podałem swoje poszukiwania tego filmu jako przykład.

Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

Musze tylko się przegrzebać przez filmotekę, bo nie mam czasu od remontu kupić nowej
półki na filmy i wszystko trzymam spakowane żeby się nie kurzyło i ni uszkodziło w takich


Ja zainwestowałem w
http://www.clements.es/en/marketing-campaigns/151-canada-160-cd.html
pełny wybór jest w firmie

Spoiler

EMIS
ul. Niska 1
05-200 Wołomin
NIP: 125-091-55-40
TEL. (22) 398 75 91 LUB 0 504 058 460
FAX. (22) 398 75 90
e-mail: info@cd-box.pl


na zrzutach ekranu pełna oferta

Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

Btw ja z kolei jako kolekcjoner starych animowanych seriali poniekąd z mojego dzieciństwa
za chiny ludowe nie mogę znaleźć nigdzie, nawet w czeluściach internetu bo i tam się
udawałem w kacie desperacji, pełnej serii bez lektora kreskówki Moto Myszy z Marsa xD


Poszukam , zobaczę , dam znać.

Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

ale gimnastyki ze zgrywaniem tego
z VHS na cyfrowa nagrywke nagrywarką dvd tośmy mieli bez liku xP, nie mniej po odpowiedniej
obróbce video i audio jakość jest prawie niczym nagrywki z hdtv =)]


Wyobrażam sobie ja tylko przegrywałem z VHS na dvd i też było z tym zabawy.

Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

Szukam tez już bezskutecznie kilka lat np Filmu My Fair Lady z ''64 i serialu I''ll Take
Manhattan w wersji z pełnym dubbingiem lub nawet lektorem [bo to tez serial stricte dla
mojej mamy].


My Fair Lady z ''64 z lektorem czy bez ?.

Ten drugi serial leciał że trzy lata temu w telewizji tylko nie pamiętam już której.

Dnia 07.12.2011 o 20:55, Pietro87 napisał:

Jedyny przełom jaki się ostatnio udało zrobic to nagranie z Ale Kino ! filmu The Taming
of the Shrew z ''67 i In Search of the Castaways z 62 tez z Ale Kino !


Kiedy te filmy leciały na Ale kino ?.

20111207212552

20111207212610

20111207212627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się