HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Feel The Force!! Again!

http://www.youtube.com/watch?v=gC6w15OwK08

Trailer do ''''Mrocznego Widma'''' conajmniej w 720p robi wrażenie. No i ten tekst w trailerze:

"The greatest saga of all time"... <--- Dobrze gada :)

Stronie od 3D i dla mnie to zbędny gadżet ale dla tego filmu zrobię jednak wyjątek. To już 10 lutego 2012!
Zawsze chciałem zobaczyć Star Wars na wielkim ekranie. Epizody IV, V, VI w kinach gościły jak mnie nie było na świecie a epizod I i II premiere miały za to wtedy gdy przebywało się całymi dniami na boisku. Jedynce co w kinach widziałem to ofc III.
Niektórzy z naszych rodziców po części dorastali na SW gdy te regularnie gościły na ekranach kin. Treaz czas przyjdzie na nowe pokolenia. Samo SW tyle co już zabiegów remasterujących przeszło, że powoli tracę rachubę :D. Pamiętam, że nigdy nie lubiłem wyglądu Mistrza Yody z "Mrocznego widma" wyglądał tak zj*****e. [Bo to była w sumie lalka] W niczym nie przypominał tego ze starszych części a w szczególności daleko mu było do wyglądu tego z epizodu II i III [CGI]. Jednak technika to technika :P
Yoda vs Yoda: [Ci co widzieli cały film śmiało te krótkie porównanie moga oglądać a ci co nie widzieli i ich to ciekawi też mogą xD ]
http://www.youtube.com/watch?v=eOqzHTWK8B4&feature=related

Kto by przypuszczał, że SW wróci na ekrany kin.[George Lucas już drugi raz na swej "filmowej rodzince" zarobi To się nazywa biznes!] Niech niektóre dzieciaki i ludzie się przekonają, że efekciarski film Si-Fi nie musi być z 2k9 roku + Bo teraz to masy na widok efektów robią wielkie "wow" "ah" oh". Korzenie pany, korzenie :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:39, Braveheart napisał:

Niech niektóre dzieciaki i ludzie się przekonają, że
efekciarski film Si-Fi nie musi być z 2k9 roku + Bo teraz to masy na widok efektów robią
wielkie "wow" "ah" oh". Korzenie pany, korzenie :D


Trochę dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę fakt, że film wraca na ekrany kin głownie dlatego, aby można było go zobaczyć w 3D... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:46, rob006 napisał:

Trochę dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę fakt, że film wraca na ekrany kin głownie dlatego,
aby można było go zobaczyć w 3D... ;]

No tak :D
Ale standardowa opcja 2D też jest ]:-> Mamy 2 w 1 Mimo iż tak to wszystko już powyłaziło w Blu-Ray ale kino to kino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:39, Braveheart napisał:

Stronie od 3D i dla mnie to zbędny gadżet ale dla tego filmu zrobię jednak wyjątek. To
już 10 lutego 2012!
Zawsze chciałem zobaczyć Star Wars na wielkim ekranie. Epizody IV, V, VI w kinach gościły
jak mnie nie było na świecie


W 1997* r. już byłeś na świecie.

Dnia 17.01.2012 o 16:39, Braveheart napisał:

Kto by przypuszczał, że SW wróci na ekrany kin.


Szczególnie mnie to nie dziwi patrz akapit wyżej.

Dnia 17.01.2012 o 16:39, Braveheart napisał:

Pozdrawiam.


* W 1997 r. wypuszczono na ekrany kin (nie tylko w Polsce) epizod IV, V, i VI. Z okazji 20-lecia powstania filmu.

Ps. Epizody obejrzałem w nieistniejącym już kinie Relax w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 08:14, Braveheart napisał:

Predator w zeszłym roku był na Polsacie puszczany aż 4 razy ? :S coś mi się wierzyć nie
chce.


Liczę wszystkie ogólnodostępne kanały czyli:
TVP1 , TVP2 , TVN , POLSAT , TV4 , TELE5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 10:14, ManweKallahan napisał:

Liczysz tylko otwarty i ogólnodostępny Polsat, czy razem z innymi kanałami? Bo ja mówiłem
wyłącznie o Polsacie.


Patrz post wyżej.

Dnia 17.01.2012 o 10:14, ManweKallahan napisał:

Z puszczaniem chłamu związane jest też ogłupianie ludności, ale to już jest inny temat
:|


Dlatego boleję że Telewizja publiczna ma w głębokim poważaniu swoją misję , za co ja płacę ten abonament ?.
Oczywiście jest pewna alternatywa TVP KULTURA tyle że jest to kanał prywatny dostępny jedynie w telewizjach cyfrowych a więc dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 17:55, kerkas napisał:

Dlatego boleję że Telewizja publiczna ma w głębokim poważaniu swoją misję , za co ja
płacę ten abonament ?.

A kto cię zmusza do płacenia ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 17:39, kerkas napisał:

W 1997* r. już byłeś na świecie.

Głównie na myśli miałem tu premiery światowe. A mając 7 lat raczej się do kin nie chodzi na takie filmy. Podejrzewam, że się wtedy nie myśli o takiej opcji :P

Dnia 17.01.2012 o 17:39, kerkas napisał:

* W 1997 r. wypuszczono na ekrany kin (nie tylko w Polsce) epizod IV, V, i
VI. Z okazji 20-lecia powstania filmu.

Kurde w sumie zapomniałem o tym, że w okrągłe daty kina mogły puszczać SW. Co najlepsze w 2007 było 30 lecie całej sagi :P, [mogłem bardziej prześledzić tedy kina by się upewnić czy puszczają EPki] a niedługo stuknie okrągłe 35 lat od premiery IV epizodu :P

Dnia 17.01.2012 o 17:39, kerkas napisał:

Ps. Epizody obejrzałem w nieistniejącym już kinie Relax w Warszawie.

Fajnie miałeś ;-) rly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2012 o 17:57, Tyler_D napisał:

A kto cię zmusza do płacenia ...?


Polskie prawo (ale ustawy mi się szukać nie chce, niemniej taki jest ustawowy obowiązek posiadacza odbiornika rtv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło. Jak ktoś narzeka na tv i na to co tam puszczają to po co płaci abonament? Nie prościej, łatwiej i szybciej pozbyć się tego dziadostwa i nie wiem ... kasę przeznaczyć na filmy na dvd, wypożyczalnie czy jakieś oglądanie w sieci? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 18:37, Tyler_D napisał:

Nie o to mi chodziło. Jak ktoś narzeka na tv i na to co tam puszczają to po co płaci
abonament? Nie prościej, łatwiej i szybciej pozbyć się tego dziadostwa i nie wiem ...
kasę przeznaczyć na filmy na dvd, wypożyczalnie czy jakieś oglądanie w sieci? No właśnie.


Z tego co wiem, to jeśli masz w domu odbiornik TV, to musisz płacić bez względu na to czy oglądasz, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - można się pozbyć odbiornika bo co komu on skoro nie ma nic dla niego w tv? A secundo - jeśli komuś jest on nadal potrzebny nie wiem ... czy do kina domowego czy do konsoli np ... to co z tego? To z tego co zauważyłem kolejny martwy przepis [ a przy okazji bubel prawny i logiczny zarazem ] więc dla mnie nie ma co się bać gróźb czy innych pierdołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Primo - można się pozbyć odbiornika bo co komu on skoro nie ma nic dla niego w tv? A
secundo - jeśli komuś jest on nadal potrzebny nie wiem ... czy do kina domowego czy do
konsoli np ... to co z tego?

No właśnie to że ma się telewizor.

Dnia 17.01.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

nie ma co się bać gróźb czy innych pierdołów.

Taaa... Jak rozumiem w razie czego można będzie się na ciebie powołać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 18:55, rob006 napisał:

No właśnie to że ma się telewizor.

Martwy przepis - słyszałeś o czymś takim że ktoś nie płacił i nagle mu komornik na chatę wjechał? Ja nie.

Dnia 17.01.2012 o 18:55, rob006 napisał:

> nie ma co się bać gróźb czy innych pierdołów.
Taaa... Jak rozumiem w razie czego można będzie się na ciebie powołać? :D

A rób co chcesz - ja tv nie ma więc mi to lotto. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 18:58, Tyler_D napisał:

Martwy przepis - słyszałeś o czymś takim że ktoś nie płacił i nagle mu komornik na chatę
wjechał? Ja nie.

No i jaki z tego wniosek? Że nie słyszałeś. Kontrolę może przeprowadzić Poczta Polska, a jak już dostaniesz karę, to do komornika droga niedaleka. ;]

Dnia 17.01.2012 o 18:58, Tyler_D napisał:

A rób co chcesz - ja tv nie ma więc mi to lotto. ;]

Ja też, ale nie pierdzielę głupot że nie trzeba płacić, bo i tak nikt nie złapie. Pewnie że da się wykręcić, bo kontroli nawet nie trzeba do domu wpuszczać, ale nie zmienia to faktu że jest to nielegalne i równie dobrze mógłbyś powiedzieć że można sobie spokojnie filmy i gry ściągnąć z neta, bo i tak nikt cię na tym nie złapie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 17:57, Tyler_D napisał:

> Dlatego boleję że Telewizja publiczna ma w głębokim poważaniu swoją misję , za co
ja
> płacę ten abonament ?.
A kto cię zmusza do płacenia ...?


Po pierwsze mam cyfrę+ i tv więc płacę za odbiornik tv pomimo że teoretycznie TVP1 ani TVP2 nie oglądam.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=14442
Po drugie wciąż wierzę że telewizja polska TVP1 i TVP2 powróci do swoich korzeni i do misji lub upodobni się do TVP KULTURA.
Po trzecie od czasu do czasu coś tam z TVP1 albo TVP2 a nie opcji płacenia za wybrany program lub Vod w TVP1 lub TVP2. To się oczywiście może zmienić
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33635&pid=21
Po czwarte skoro od czasu do czasu korzystam z oferty TVP1 i TVP2 a nie mogę zapłacić za tylko i wyłącznie obejrzane programy to chyba uczciwiej zapłacić abonament za cały rok niż nie płacić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 19:11, rob006 napisał:

No i jaki z tego wniosek? Że nie słyszałeś.

Możliwe ale to nadal niczego w sumie nie zmienia.
>Kontrolę może przeprowadzić Poczta Polska,

Dnia 17.01.2012 o 19:11, rob006 napisał:

a jak już dostaniesz karę, to do komornika droga niedaleka. ;]

Jasne ale najpierw muszą ci to udowodnić a to w praktyce jest niemal niemożliwe. Poza tym - znam jeden przypadek rzekomego ''udowodnienia'', kara za niezapłacony abonament została wystawiona i co? A g...uzik. Tyle w temacie.

Dnia 17.01.2012 o 19:11, rob006 napisał:

Ja też, ale nie pierdzielę głupot że nie trzeba płacić, bo i tak nikt nie złapie.

Nie twierdzę tego ale sam przyznasz że odetek takich złapanych jest raczej znikomy.
>Pewnie

Dnia 17.01.2012 o 19:11, rob006 napisał:

że da się wykręcić, bo kontroli nawet nie trzeba do domu wpuszczać, ale nie zmienia to
faktu że jest to nielegalne i równie dobrze mógłbyś powiedzieć że można sobie spokojnie
filmy i gry ściągnąć z neta, bo i tak nikt cię na tym nie złapie. ;]

Nielegalność - owszem - jest nielegalne, tak samo milion innych bubli i pomysłów naszych i nie tylko naszych posłów. Płacić abonament bo ma się odbiornik, mam nadzieję że ktoś w końcu zajmie się tym debilizmem. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 19:21, Tyler_D napisał:

Jasne ale najpierw muszą ci to udowodnić a to w praktyce jest niemal niemożliwe.


No popatrz, dla ciebie to niemożliwe, a mi wystarczyłby aparat fotograficzny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się