HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie


Rozumiem, że fb chce ustrzec się przez spamem w recenzjach, ale ich system jest zwyczajnie zły i słaby. Tak jak pisałem wcześniej, lepiej założyć swojego bloga z recenzjami filmowymi, uaktualniać go regularnie oraz promować, wtedy znajdziesz czytelników nawet lepszych niż na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:53, Mroczny_Joga napisał:

Siema. Właśnie obejrzałem Incepcje (wiem, wiem wstyd że dopiero teraz....
niego wrócę. Mam do was pytanie, czy znacie jakieś filmy z równie wciągającą i pokręconą
fabułą ?

Na Incepcję nigdy za późno.....
swego czasu Ci doradzałem tak jak ManweKallahan "12 Małp" i przytoczyłem pewien ciekawy cytat z tego filmu. Pisałeś, że się zabierzesz za tą pozycję bezzwłocznie wręcz... oj oj oj oj :D nie ładnie kłamać xD. Widzę jednak albo zapomniałeś, bądź zlałeś albo Ci się nie chciało. Film naprawdę warto obejrzeć, nie raz i nie dwa :).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 15:12, Perry_Cox napisał:

Czyżby najgorszy film polskiej kinematografii ostatnich lat?
http://www.filmweb.pl/film/Kac+Wawa-2012-629035

Widział to ktoś z obecnych tutaj?

Ten film to totalny "porażkiewicz", nieporozumienie wręcz [Kolejny przykład zapaści jaką przeszła nasza Polska kinematografia]. Polazłem nań z nudów bo szukałem właśnie czegoś w tym stylu tyle, że naszego polskiego. (Typowe poświęcenie czasu na odmóżdżanie) Idę do Multikina płacę za bilet. Kupuję Popcorn + Dużą Colę.. dojadam popcorn i dopijam Colę. Może jakieś 25 min i.... wychodzę z kina na zażenowanie i pełnym wku****u [nie ja jeden]. Pierwszy film na którym nie wytrzymałem do końca seansu choć mogłem wykorzystać ten czas i się dosłownie tam zdrzemnąć =.=. Bo mimo iż w kinach głośno to usnąć można. Film jest tak tragiczny, że aż za. Wolałbym już obejrzeć 5 odcinków mody na sukces XD aniżeli ten crap. Omijaj to łukiem. Tam nawet nie ma ułudy fabuły... dosłowne wymiociny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra masz mnie! Czasami pytam a później ich nie obejrzę wybacz ;p ale skoro tak mi polecasz 12 małp to chętnie dzisiejszy wieczór spędzę przy nim, a później znad relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie jestem geniuszem, ale mimo wszystko ni chuchu nie rozumiem o co chodziło w zakończeniu "To nie jest kraj dla starych ludzi". O co biega z tym snem tego policjanta? Chyba będzie trzeba wreszcie po książkę sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 06:13, HumanGhost napisał:

Może ja nie jestem geniuszem, ale mimo wszystko ni chuchu nie rozumiem o co chodziło
w zakończeniu "To nie jest kraj dla starych ludzi". O co biega z tym snem tego policjanta?
Chyba będzie trzeba wreszcie po książkę sięgnąć.

Nie Ty jeden miałeś z tym problemy. :D. Za pierwszym razem ten film się odrobinę odbiera na zasadzie: "WTF o co chodzi". Skoro film obejrzałeś możesz jasno poczytać kilka recenzji na nacie odnośnie filmu.
Może to pomoże :)
http://www.film.org.pl/prace/to_nie_jest_kraj_dla_starych_ludzi_3.html
albo może to:
http://www.movieforum.pl/temat/6801/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze stwierdzam, że jednak głupi nie jestem. ;]
Trafnie domyślałem się niektórych rzeczy. Mimo wszystko film jest naprawdę fajny i wart obejrzenia. Wykracza poza utarte schematy. Pewnie dlatego wiele osób czuje niedosyt po jego zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś w miarę dobry film o superbohaterze ? Ostatnio obejrzałem Zieloną Latarnię i muszę powiedzieć, że to jest totalna porażka. Klapa bez dwóch zdań IMO. Co powiecie o Kapitanie Ameryce np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To miałeś pecha, bo Zielona Latarnia jest jednym z najsłabszych filmów o superbohaterach. Kapitan Ameryka jest już lepszy, dużo lepszy, ale to nadal nic wybitnego. Z ostatnich premier najbardziej spodobał mi się X-Men Pierwsza Klasa, bodaj najlepsza część serii, bądź przynajmniej równie dobra co jedynka. Jednak najbardziej polecam Batmany Nolana, ich naprawdę nic nie przebije. Warto też obejrzeć m. in. Spider-many, Iron Man 1&2, Punisher (2004%2008)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z filmów o superbohaterach, które widziałem najlepsze są zdecydowanie Batmany Nolana i X-Men: Pierwsza klasa. Niewiele poziomem odstają też pierwsze dwie części X-Men. Spider-Many to też bardzo dobre kino, ale już czysto rozrywkowe. Za nimi filmy o Avengerach, czyli: Thor, Kpt. Ameryka, Incredible Hulk - Iron Many zapewne też trzymają co najmniej ten poziom. Jeszcze nie widziałem, ale spodziewam się samych dobrych rzeczy po Watchmenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeszcze nie widziałem, ale spodziewam się samych dobrych rzeczy po Watchmenach.
Reżysera "300" pewnie kojarzysz. To ten sam osobnik co zrobił właśnie "Watchemnów"
Oglądaj śmiało. Tylko przygotuj się na dłuższe posiedzenie bo film trwa prawie 3h a i kiepski nie jest.
Fajny ma klimat nie powinieneś się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watchmen, Spider-Man 1 i 2, X-Men Origins: Wolverine, Batman: Początek, Mroczny rycerz, wcześniejsze Batmany Burtona, Kapitan Ameryka, Ghost Rider.

EDIT: A, no i Punisher.
EDIT2: Oraz "pierwszy" Hulk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 18:58, ManweKallahan napisał:

Jeszcze nie widziałem, ale spodziewam się samych dobrych rzeczy po Watchmenach.


Wartoooo! Według mnie świetny film. Daje do myślenia. Klimat aż się wylewa z ekranu. A dla fana starych dobrych melodii po prostu cud, miód i orzeszki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Johnny+Depp+na+pierwszym+zdjęciu+z+%22Lone+Ranger%22-83110

:D
Indiańska wersja Kapitana Jacka Sparrowa xD
Normalnie można wysnuć zapytanie "Co tam robi Sparrow ?. Przeniosło go z Karaibów?"
Nawet na zdjęciu pióro podobnie wygląda to tego czegoś długiego białego co zawsze miał Jack na bandanie:
http://i2.pinger.pl/pgr332/39eafa1300224eff4e5e4158/Johnny-Depp-Jack-Sparrow-Pirates-of-the-Caribbean_1920x1200.jpg
Ciekaw jestem produkcji :) i nowej postaci w jaką wcieli się Depp :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się