HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2013 o 19:35, Tyler_D napisał:

Jutro Drogówka w Wyborczej. Jak ktoś lubi filmy Smarzowskiego powinien kupić.


O, dzięki za info. Kupuję na 100%.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 19:35, Tyler_D napisał:

Jutro Drogówka w Wyborczej. Jak ktoś lubi filmy Smarzowskiego powinien kupić.

To już w gazetach...?! O.o kurde szybko coś, albo czas mi tak szybko minął od premiery.. hmmmm.. nieee chyba nie mógł tak szybko minąć ;-). Nie mniej jednak dzięki za info bo w planach miałem to obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, tylko, że w takiej gazecie Drogówka, ale muszą z czegoś żyć, jak im sprzedaż leci :P

W Vivie za 30 zł Nędznicy. Jak ktoś chce zobaczyć jeden z hitów ostatniej gali Oscarów, to jak znalazł.

Obie pozycje wyżej to filmy z książką. Nowa moda sie przyjęła i może to fajne, ale czasem żałuję, że nie ma normalnych wydań DVD.

No i ostatni numer miesięcznika "Film" (w cenie 10 zł) z dwiema pozycjami:

"Wpadka" (z Andie Macdowell)
"Czarny balonik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 23:33, Heartbreaker napisał:

Obie pozycje wyżej to filmy z książką. Nowa moda sie przyjęła i może to fajne, ale czasem
żałuję, że nie ma normalnych wydań DVD.


Tam zaraz moda. VAT na książki to 7%, na DVD 22%. Sprzedają parę karteczek jako książkę z dołączoną płytą i cena jest niższa, niż gdyby sprzedawali samą płytę. Jak ktoś tworzy głupie przepisy, myśląc że wystarczy opodatkować ludzi, żeby pieniądze same płynęły, to takie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Star Treku i faktycznie, lipny, tzn. biorą widza za totalnego durnia, czy to z tym jeżem nie wiem miało budować napięcie?

Spoiler

Bones po zbadaniu mówi, że krew Khana ma właściwości leczące, a potem siedzą i opłakują Kirka, nagle zapala się żaróweczka i go ratują...

nom po prostu czekałem chyba z 15 minut aż ich olśni, w między czasie była długa walka
Spoiler

Spocka z Khanem

no słaby scenariusz. Ładne efekty specjalne, ale nic poza tym. Poziom powiem nawet trochę niższy jak z pierwszym Star Trekiem, który też d*py nie urywał, tam było chociaż śmieszniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 11:22, Paoro napisał:

Byłem na Star Treku i faktycznie, lipny,


Ostrzegałem, wtopiłeś pieniądze w seans 3D czy w zwykły ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaki tytuł nosi ten film? Historia jest mniej więcej taka: Jacyś kolesie kradną ciężarówkę z viagrą (xD). Specyfik znajdujący się w ciężarówce wart jest kilkadziesiąt milionów dolarów (?). Kolesi szuka policja. Wypadają na genialny pomysł: chowają pojemniki z viagrą do jakiejś studni. Wkrótce woda w jakiejś tam wiosce jest zmieszana z viagrą. W efekcie każdy mieszkaniec tej wioski nabiera ochotę na seks.
Z góry dzięki za pomoc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 23:52, Szczep_NML napisał:

Ktoś wie jaki tytuł nosi ten film? Historia jest mniej więcej taka: Jacyś kolesie kradną
ciężarówkę z viagrą (xD). Specyfik znajdujący się w ciężarówce wart jest kilkadziesiąt
milionów dolarów (?). Kolesi szuka policja. Wypadają na genialny pomysł: chowają pojemniki
z viagrą do jakiejś studni. Wkrótce woda w jakiejś tam wiosce jest zmieszana z viagrą.
W efekcie każdy mieszkaniec tej wioski nabiera ochotę na seks.
Z góry dzięki za pomoc xD

Święta woda?
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4%99ta+woda-2009-497864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 22:20, kerkas napisał:

> Byłem na Star Treku i faktycznie, lipny,

Ostrzegałem, wtopiłeś pieniądze w seans 3D czy w zwykły ?.

A jak 3D ofc :D co ciekawe mało z tej całej akcji i efektów specjalnych widziałem, bo to 3D było jakieś lipne, nie tak dobra jak w Avatarze, ale nie rozpatruje tego w kwestii wtopy, była chociaż okazja się odmóżdżyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 11:58, Paoro napisał:

Avatarze, ale nie rozpatruje tego w kwestii

Bo Avatarowe 3D to zupełnie inna sprawa :) niż te jaki teraz wciskają nam na siłę w filmach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2013 o 11:58, Paoro napisał:

A jak 3D ofc :D co ciekawe mało z tej całej akcji i efektów specjalnych widziałem, bo
to 3D było jakieś lipne, nie tak dobra jak w Avatarze


Bo Avatar był kręcony stricte pod 3d a większość filmów w dzisiejszych czasach jest kręconych tradycyjnie a 3d dorabia się potem "po kosztach" bo taka teraz "moda" i można orżnąć ludzi na dodatkowe 30-50% ceny biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ratunku!

Oglądałem kiedyś pewien film ale nie pamiętam tytułu, ani nawet kto w nim grał.

Chodziło o to, że koleś był sfrustrowany amerykańskim stylem życia, głupotą ludzi, rekalmami i ogólnym chłamem w telewizji. Nie pamiętam jak do tego doszło, ale zaczął zabijać czasami przypadkowych ludzi - zaczęło się od jakiejś nastolatki w szkole. Koleżanka tej nastolatki widziała to zdarzenie i się do faceta dołączyła. W każdym razie skończyło się to tak, że zginęli przed kamerami na planie amerykańskiego X-Factora czy innego Idola.

Kojarzycie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 12:01, Braveheart napisał:

> Avatarze, ale nie rozpatruje tego w kwestii
Bo Avatarowe 3D to zupełnie inna sprawa :) niż te jaki teraz wciskają nam na siłę w filmach..


Wiem, Avatar był kręcony dwoma kamerami i takie tam, a te dzisiejsze to normalne filmy 2D do których się efekty dorabia. Widziałem, że nawet Supermana chcą w 3D puścic, ale ja chyba na 2D pójde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się