HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 18:05, A-cis napisał:

> Jeździec znikąd(2013)
Czy to ma coś wspólnego z westernem o tym tytule (jakiś remake), czy czysty zbieg okoliczności?


Oryginał to była audycja radiowa później serial a następnie były filmy

The Lone Ranger (1956 fi)
The Lone Ranger and the Lost City of Gold
The Legend of the Lone Ranger
The Lone Ranger (2003)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:41, Ecko09 napisał:

Warto iść na Pacific Rim i Jeźdźca Znikąd?


Byłem wczoraj na Pacific Rim i to dla mnie mocna "siódemka". Świetne widowisko, walki mechów z potworami wyglądają spektakularnie, jest trochę humoru, ale raczej niewymuszonego. Nie jest też zbytnio schematyczny (oczywiście trochę dobrze znanych motywów się znajdzie, ale jak już są to raczej umiejętnie poukrywane). W fabule jest trochę idiotyzmów, ale da się to przeżyć. W końcu ten film to z założenia czysta akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 22:41, Ecko09 napisał:

Warto iść na Pacific Rim i Jeźdźca Znikąd?


Bylem kilka dni temu na Pacific Rim (wersja 2D, bo malo ktory film w 3D mi sie podoba) i jesli szukasz filmu akcji, troche podobnego do Transformersow, to sie nie zawiedziesz. Efekty i walki sa zrealizowane przyzwoicie, ale jesli szukasz czegos wiecej to sobie odpusc, bo to nie ten gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:04, kuba9876543210 napisał:

> Warto iść na Pacific Rim i Jeźdźca Znikąd?

Bylem kilka dni temu na Pacific Rim (wersja 2D, bo malo ktory film w 3D mi sie podoba)
i jesli szukasz filmu akcji, troche podobnego do Transformersow, to sie nie zawiedziesz.
Efekty i walki sa zrealizowane przyzwoicie, ale jesli szukasz czegos wiecej to sobie
odpusc, bo to nie ten gatunek.


Szczerze/, podobieństw do " Transformersów " nie uświadczyłem, gdyż tamta seria operuje poronionym humorem i słabymi bohaterami i tylko efekty i roboty dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:12, lis_23 napisał:

Szczerze/, podobieństw do " Transformersów " nie uświadczyłem, gdyż tamta seria operuje
poronionym humorem i słabymi bohaterami i tylko efekty i roboty dają radę.


Tu i tu sa ''duze maszyny i duzi przeciwnicy'' :P
walki i rozwalanie siebie nawzajem
efekty efekty efekty
zlo vs dobro
efekty efekty
dobro zwycieza zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:12, lis_23 napisał:

Szczerze/, podobieństw do " Transformersów " nie uświadczyłem, gdyż tamta seria operuje
poronionym humorem i słabymi bohaterami i tylko efekty i roboty dają radę.


Zgadzam się, dla mnie Transformers wypada blado przy Pacific Rim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, więc od tak sobie napisze:

Nie polecam filmu: "Człowiek ze stali", wybrałem się do kina i szczerze mówiąc zadowolony nie jestem, film po prostu nudny, na końcu jest trochę akcji, a tak to sama gadanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 23:16, mp013 napisał:

Nie jestem w temacie, więc od tak sobie napisze:

Nie polecam filmu: "Człowiek ze stali", wybrałem się do kina i szczerze mówiąc zadowolony
nie jestem, film po prostu nudny, na końcu jest trochę akcji, a tak to sama gadanina.


Lol pierwsze 20 min akcja, potem gadanina, od godziny 20 min. do końca filmu non stop akcja. Rzeczywiście trochę akcji na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 23:03, Ecko09 napisał:


Ciekawe, czy Nolan również będzie producentem jak przy Człowieku ze Stali. Ciekawe też, czy zaangażują Gordona-Levitta, czy zupełnie odetną się od trylogii Nolana.
A jak to jest z Green Lantern z 2011 roku, tym z Reynoldsem? To inna wytwórnia niż ta od Man of Steel, czy ta sama i będą mogli połączyć uniwersa? Latarni nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 23:03, Ecko09 napisał:

Batman/Superman ogłoszony. Więc nie będzie rebootu Batmana ani solowego filmu Supermana.


http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=83754


Z tego co piszą różne serwisy to ma to być po prostu " Człowiek ze Stali 2 " w którym dojdzie do pierwszego spotkania obu bohaterów - chyba, że po tym filmie powstanie obraz " Superman / Batman ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 20:52, Ecko09 napisał:


Byłem swego czasu w kinie i lubię ten film, jak wiele filmów Costnera - lubię " Tańczącego z Wilkami ", " Waterworld " ( gdzie Costner dokończył film sam jako reżyser ) , " Postmana " ( a nie Wysłannika Przyszłości ) czy " Open Range ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się