HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2015 o 23:48, wiojaloja napisał:

Proszę o polecenie serialu, który mogłabym oglądać z nastolatką.


Z racji tego, że nie jesteśmy po kursie jasnowidzenia to poprosimy o więcej wytycznych.
Bo bez określenia się o jaką tematykę chociażby chodzi, to np stare "M jak Miłość" się nadaje do oglądania z nastolatką. Od biedy "Złotopolscy" tudzież inne "Na Wspólnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 23:48, wiojaloja napisał:

Proszę o polecenie serialu, który mogłabym oglądać z nastolatką.

Pierwsza Miłość poszła w tym kierunki najdalej. Ludziki ślinią się na widok tych nowych "lasek" tam występujących i przeplatających się na zmianę.

@Zekzt
Pamiętasz Baranoye.... :D Ten to był w tym mistrz.... Oglądał to praktycznie od początku nie raz waląc takie streszczenia podczas farmy w Diablo III na TSie, że szczena opadała :O
Później sam przyznał że "niezłe pupcie" ;-) Tam teraz grają :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 23:48, wiojaloja napisał:

Proszę o polecenie serialu, który mogłabym oglądać z nastolatką.

Bardziej konkretne podanie wieku też by pomogło, bo "nastolatka" to dość szeroki przedział. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, ze Matthew McConaughey zostanie nowym Normanem Osbornem. Oby to była plotka z tych co się potwierdzą :)
Po Roli Rusta w Detektywie jestem pewny, że zagrał by Normiego perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jessica Jones, nowy serial Netfliksa dziś wyszedł. Na razie obejrzałem 1 odcinek i wam powiem, że to jest jeszcze lepsze niż Daredevil. Choć po 1 odcinku to takich stwierdzeń nie należy brać zbytnio poważnie, zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 17:55, Ecko09 napisał:

Jessica Jones, nowy serial Netfliksa dziś wyszedł. Na razie obejrzałem 1 odcinek i wam
powiem, że to jest jeszcze lepsze niż Daredevil. Choć po 1 odcinku to takich stwierdzeń
nie należy brać zbytnio poważnie, zobaczymy co dalej.


O, dobrze, że powiedziałeś. Do tego trwa już 3 sezon Agentów TARCZY, niedługo 2 sezon Agentki Carter. I parę innych seriali w kolejce. Kiedy to wszystko obejrzeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 18:51, ManweKallahan napisał:

O, dobrze, że powiedziałeś. Do tego trwa już 3 sezon Agentów TARCZY, niedługo 2 sezon
Agentki Carter. I parę innych seriali w kolejce. Kiedy to wszystko obejrzeć :O

No jak kiedy.... W okresie świątecznym ;-)
Godzina czasu na żarcie świąteczne. Reszta na siedzenie przed monitorem ]:-> Później znów godzina na stół i tak do sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 18:51, ManweKallahan napisał:

O, dobrze, że powiedziałeś. Do tego trwa już 3 sezon Agentów TARCZY, niedługo 2 sezon
Agentki Carter. I parę innych seriali w kolejce. Kiedy to wszystko obejrzeć :O


Da się oglądać Agentkę Carter? Z tego co pamiętam trailery zapowiadały straszną nudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 21:42, rob006 napisał:

Da się oglądać Agentkę Carter? Z tego co pamiętam trailery zapowiadały straszną nudę.


Ten serial jest świetny, zakładając że lubisz konwencję nieco kiczowatego kryminału z lat 50 i 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie ostatnio Synów Anarchii i muszę jednoznacznie stwierdzić, że ten serial ma naprawdę genialny soundtrack.
Wszyscy którzy się jarali doborem muzyki mieli absolutną rację, kilka coverów już siedzi na mojej codziennej Rockowej playliście =P

Sam serial - też niczego sobie. W końcu mam trochę czasu nadrobić pewne stare zaległości, "synowie" byli jednym z tych tasiemców które musiałem odpuścić bo zwyczajnie nie starczało życia na wszystko co człowiek by chciał i co musiał robić [praca, dom, hobby i inne przyjemności, obowiązki różne itp bzdury =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn jak ja do maja wytrzymam :/.

Co tam kolejny Pajęczak (komiksy Spider-mana bardzo lubię, jego filmowe dokonania już mniej) ważne, że po raz pierwszy widzimy Czarną Panterę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 13:13, drBlase napisał:

Damn jak ja do maja wytrzymam :/.

Co tam kolejny Pajęczak (komiksy Spider-mana bardzo lubię, jego filmowe dokonania już
mniej) ważne, że po raz pierwszy widzimy Czarną Panterę :).


Ja nadal nie mogę przeboleć, że Sony zniszczyło Niesamowitego Spider Mana, który był świetny. I to dlaczego? Ano dlatego, że nie zarobili miliarda zielonych w kinach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 13:13, drBlase napisał:

Damn jak ja do maja wytrzymam :/.


W ogóle wypuszczanie takiego trailera pół roku przed premierą, kwalifikuje się jako znęcanie się nad ludźmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 08:15, lis_23 napisał:

Obejrzałem aż trzy razy :D Szykuj się niezła zabawa. Te filmy są co raz to lepsze :P
Scarlett ma znów dłuższe włosy niż te z Avengersów ? :P ;-)
Szykuje się ostra jazda. Fajna współpraca Bucka i Kapitana gdy cisną na "biednego" Starka.
Nie wiem jak reszta ale ja już jestem ciekaw scenki po napisach ;]
Tłumaczenie Civil War też trafione eheheheh w "dychę" ;-) Nie ma to jak krzykliwe polskie tłumaczenie aby się ludzie bardziej nakręcili.

rob006 Tym znęcaniem się nad ludźmi trafił w dychę :D
Jestem ciekaw ile czasu przyjdzie nam czekać jeszcze na trailer do trzecich X-Menów :]

Dnia 25.11.2015 o 08:15, lis_23 napisał:

Ja nadal nie mogę przeboleć, że Sony zniszczyło Niesamowitego Spider Mana, który był świetny. I to dlaczego? Ano
dlatego, że nie zarobili miliarda zielonych w kinach ...

Im to chyba wiecznie mało.. a ponad 700 baniek to też góra szmalcu. Ale chyba jednak nie dla Sony :P Mogli zrobić "nową trylogię" i nie było by krzyku i ostatniego "spajdiego" dać takiego co by zgarnął ponad miliard i basta] a oni woleli wywalić to wszystko do kosza ogłaszając światu że będzie "nowy" Spider Man =.= szok.
Zobacz taką Pierwszą Klasę X-menów. Nawet nie było połowy miliarda a jechali dalej.
I ??? zdecydowanie lepiej i z większym przytupem.
Przeszłość Która nadejdzie Ponad 740 baniek i jadą dalej. Obstawiam że ostatnie "iksy" ;-) zgarną grubo ponad miliard.
Czekam na Apocalypsce jak dziecko na nową zabawkę :P To samo tyczy się też trzeciego Kapitana. Trzeciego Thora. Batman vs Supermen a najbardziej na ostatnich Avengersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 13:13, drBlase napisał:

Damn jak ja do maja wytrzymam :/.

Co tam kolejny Pajęczak (komiksy Spider-mana bardzo lubię, jego filmowe dokonania już
mniej) ważne, że po raz pierwszy widzimy Czarną Panterę :).

http://www.filmweb.pl/film/Kapitan+Ameryka%3A+wojna+bohater%C3%B3w-2016-706209/cast/actors Może jednak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się