HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 13:24, sodolis napisał:

> własnie jestem w trakcie oglądania filmu - Martwe Zło 2 - jest zarąbiasty
To jest ta horrorokomedia ;-) w której gości odcina sobie rękę, i montuje tan spalinówkę, a
potem przenosi się do średniowiecza, czy cos takiego ;-D Jeśli to ten film i ta część to świetnie
do browka pasuje ;-D

tak to ta część - ale 3 jest jeszcze lepsza , już w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 15:09, .Darnok napisał:

Na filmweb.pl pokazali właśnie pierwsze zdjęcie z Avp2... cholera, a ja głupi miałem nadzieję,
że ten gniot jednak nie powstanie... dość mam takich profanacji, nie chcę, nie chcę kurna ;[


kurde, kolejny gniot na który będę musiał iść... pomimo rzetelnych ostrzeżeń ze strony otoczenia - BęDę MUSIAł NA TO IŚĆ...
po prostu uwielbiam oglądać złe filmy w kinie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:11, Azrathel napisał:

kurde, kolejny gniot na który będę musiał iść... pomimo rzetelnych ostrzeżeń ze strony otoczenia
- BęDę MUSIAł NA TO IŚĆ...
po prostu uwielbiam oglądać złe filmy w kinie... :]


Ta, jasne... Przyznaj się jak Cie ciągnie do legendy kina... Jak nie możesz nawet pomyśleć żeby zostawić Predatora samego z Obcym... :P Mimo że prawdopodobnie będzie to kolejna profanacja dwóch kultowych filmów - zobaczyć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:15, Luke Shadow napisał:

Ta, jasne... Przyznaj się jak Cie ciągnie do legendy kina... Jak nie możesz nawet pomyśleć
żeby zostawić Predatora samego z Obcym... :P Mimo że prawdopodobnie będzie to kolejna profanacja
dwóch kultowych filmów - zobaczyć trzeba.


nawet nie wiesz, jak polewałem z AvP siedząc w kinie... prawie jak na Doomie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 20:29, Vaxinar napisał:

> Gdzie i kiedy leci film "Lśnienie"?!?

TVN, piątek po 22.00. :)

Szkoda ze TVN....co 10 minut reklama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 15:17, Azrathel napisał:

nawet nie wiesz, jak polewałem z AvP siedząc w kinie... prawie jak na Doomie ;]


I tego właśnie nie lubię :-/. I nie szanuję.
Oglądam sobie w kinie na Matrixa 3, a tu nagle kilku podrostków gdzieś z przodu (a moze to gdzieś z boku ;-), co chwila śmieje się , chyba najgłośniej jak tylko może, z kolejnych scenek ... nawet tam gdzie ja osobiście nie widziałem nic śmiesznego. Plus oczywiście czasami jakieś głupie komentarze, również na głos. Aż sie dziwiłem, dlaczego nikt z ludzi na to nie reaguje, ale widocznie dali sobie spokój .... najwidoczniej pomyśleli, ze powinno się wywiesić przed kinem tabliczkę z napisem "nie dla idiotów" :-P.
Mnie osobiście też AvP kilkukrotnie irytował , ale niech mnie szlak tragi, abym się śmiał z byle czego ... szczególnie, ze film nie komedia.
W kinie to ja się smiałem jak szalony na Ściąganym :-D ... jak zresztą cała sala :-DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłośników "Pulp Fiction" powiadamiam, że dzśs podobno do "Dziennika" ma byc dodawany ten właśnie film.
W dodatku całość ma podobno (aż nie chce mi się wierzyć) ma kosztować 4,99 zł.
Jeśli to prawda, to naprawdę okazja aby sobie uzupełnić filmotekę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 08:52, A-cis napisał:

Miłośników "Pulp Fiction" powiadamiam, że dzśs podobno do "Dziennika" ma byc dodawany ten właśnie
film.
W dodatku całość ma podobno (aż nie chce mi się wierzyć) ma kosztować 4,99 zł.
Jeśli to prawda, to naprawdę okazja aby sobie uzupełnić filmotekę :-)


A orientujesz się co będzie w następnych tygodniach?

Do GW dzisiaj dołączyli Pola Śmierci - kto nie widział to musi koniecznie nadrobić zaległości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 09:13, Wodzasty napisał:

A orientujesz się co będzie w następnych tygodniach?

Niestety nie mam pojęcia. O "Pulp Fiction" dowiedziałem się z reklamy w telewizji, więc to raczej pewna informacja.
A o cenie, z innego forum, więc to może nie być pewne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:28, A-cis napisał:

> A orientujesz się co będzie w następnych tygodniach?
Niestety nie mam pojęcia. O "Pulp Fiction" dowiedziałem się z reklamy w telewizji, więc to
raczej pewna informacja.
A o cenie, z innego forum, więc to może nie być pewne :-)


Taką cenę podają na stronie Dziennika, więc to raczej pewne... Szkoda, że nie wiem co będzie dalej, bo może skusiłbym się na zebranie całej kolekcji (jak to mam we zwyczaju...:)))

Za tydzień w GW Gangi Nowego Jorku, co do którego mam mieszane uczucia bo zasnąłem gdzieś na początku...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 00:59, Dann napisał:

> nawet nie wiesz, jak polewałem z AvP siedząc w kinie... prawie jak na Doomie ;]
I tego właśnie nie lubię :-/. I nie szanuję.


ech, Dann - za kogo ty mnie masz, co? za jakiegoś Ziomka, co to przychodzi do kina z pięcioma puszkami piwa i popcornem, który rzuca "k**wami" co 10 sekund i rozmawia przez ''komórke'' w środku seansu? ech, Dann...
śmiech był kulturalny - a zważywszy na fakt, że:
- w sali praktycznie nikogo nie było (na Doomie może trochę osób za mną i moim kumplem)
- wszyscy polewali razem z nami
... to raczej nikomu nasz śmiech nie przeszkadzał.

oczywiście - jeśli film jest poważny/dobry/itp. - śmiech jest wykluczony. no, chyba że to komedia ;)

aha - na Apocalypto też nie mogłem powstrzymać wybuchów śmiechu - tu przyznaję się bez bicia - ludziom się nie podobało. na szczęście zdarzyło się to tylko dwa razy, i to trwało tylko przez kilka sekund - więc raczej nie wyszedłem na Ziomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo (jeśli wszystko pójdzie dobrze) na ekrany kin wejdą 2 fajne komedie
1.Animowana: Shrek The Third
2.Polska: Ryś ;)
Serdecznie polecam obejrzenie obu filmów...
btw. wczoraj byłem na Apocalypto... film dobry ale czegoś mi brakowało, czułem pewien niedosyt, a ta scena jak kobieta urodziła pod wodą to juz był ewenement ;p... jednakże mam książke o Aztekach i w 87% wszystko było tak jak w książce (szczególnie ofiara na ołtarzu i sprytni kapłani podczas zaćmienia) nie mam wątpliwości że ten film zasłużył na ocene 8/10 w pewnych miejscach widać było kamere amatorki, ale film i tak fajny ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:37, ReWelot napisał:

jednakże mam książke o Aztekach i w 87% wszystko było tak jak w książce


Widzisz, problem polega na tym, że film traktował o Majach...:) Czyli w tym przypadku jakieś 87% filmu było na bakier z historią...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że w kolekcji "... Wyborczej" dadzą któryś z tych filmów ( albo kilka z nich ):

WWII Pacyfic - "Tora Tora Tora", "Imperium Słońca", " Bitwa o Midway",

WWII Europa - "Szeregowiec Ryan" (chociaż wątpię), "O jeden most za daleko", "Bitwa o Anglię", "Ucieczka z Sobiboru"

O odkryciu Ameryki i niewolnictwie - "Amistad", "Kolumb odkrywca",

Coś z historii Rosji np. "Anna Karenina", coś z czasów Katarzyny II

Wietnam będzie raczej na 100%, może "Czas apokalipsy" bo "Pluton" to chyba za ostry na ten cykl,

jeszcze coś z czasów rewolucji francuskiej ale na razie nic nie przychodzi mi do głowy ;-)

Jakby dali przynajmniej 3 z nich byłbym zadowolony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:43, sodolis napisał:

Liczę, że w kolekcji "... Wyborczej" dadzą któryś z tych filmów ( albo kilka z nich ): [...]

"Imperium Słońca"

Tego na pewno nie będzie, bo ten film był już w poprzedniej serii filmów GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:43, sodolis napisał:

Wietnam będzie raczej na 100%, może "Czas apokalipsy" bo "Pluton" to chyba za ostry na ten
cykl,


Czas Apokalipsy będzie za tydzień w Dzienniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się