HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 20:24, .Darnok napisał:

Dzisiaj się odmóżdżamy! :)

Nie jesteś poprawny politycznie xD dzisiaj mówi się na to, klasyczne kino akcji ;-D

Dnia 22.01.2007 o 20:24, .Darnok napisał:

Polsat, godzina 21:00 -> Komando
Klasyka z Arnoldem :)
Kiedyś to się robiło nawalanki :]

Szkoda, że nie zrobili filmu z Arnoldem, Norrisem i Stallone, ciekawe który by wygrał,
w końcu wszyscy są niezniszczalni (to pewnie bracia)xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 10:56, sodolis napisał:

Szkoda, że nie zrobili filmu z Arnoldem, Norrisem i Stallone, ciekawe który by wygrał,
w końcu wszyscy są niezniszczalni (to pewnie bracia)xD


heh - skojarzyło mi się to z komiksami, w którymi walczą ze sobą na przykład Batman, Terminator i Predator... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postanowiłem, nie tyle co odmóżdżyć się, ile popaść w niejaką sichzofrenię. Mianowisię obejrzałem "The Wall", a później "Lot nad kukułczym gniazdem". Pomimo faktu, że oba filmy oglądałem po raz n-ty to i tak robią niewyobrażlne wrażenie, w szczególności motyw w lobotomię w locie i "Comfortably nimb" w "Murze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje waszej pomocy miłośnicy filmów. Poszukuje filmów Riazanowa i to na bardzo szybko! Potrzebuje to do pracy:/ i jak nie załatwie to krucho ze mną.

Jeśli ktoś ma takie filmy na DVD lub CD to proszę o kontakt na maila jack.kaszewski@gmail.com albo proszę podać numer GG to się odezwę. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Najbardziej zależy mi na filmach "Szczęśliwego Nowego Roku", "Dworzec dla dwojga" i "Romans służbowy". Zależy mi na 2-3 tytułach TEGO reżysera.

Dziękuje z góry za szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:58, Azrathel napisał:

heh - skojarzyło mi się to z komiksami, w którymi walczą ze sobą na przykład Batman, Terminator
i Predator... xD


Jak już jesteśmy przy komiksach, szykuje się coś ciekawego, a mianowicie "Transformers", nie widziałem jeszcze nic oprócz trailera tytułu, ale chyba po raz pierwszy przy ekranizacji komiksu widzę takie wielkie nazwiska jak (reżyser) Michael Bay ("Bad Boys", "Twierdza", "Armageddon") no i plotka, że palce maczał sam S.Spielberg (mam nadzieję, że nie tylko w produkcji ale i scenariuszu). Swoją drogą mam do tego komiksu sentyment mam całą serię wydaną w Polsce, eh pierwszy numer z 1991 roku, pewnie część z was w pieluchach jeszcze wtedy chodziła ;-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:42, spider88 napisał:

Mam pytanko, czy ktoś oglądał film "9.Kompania" oryg."9-YA ROTA" ??

Wczoraj wieczorem sobie zapuściłem, muszę powiedzieć, że po rosyjskim filmie spodziewałem się czegoś lepszego, ale widać, że również w Rosji zaczyna się szerzyć magdonaldyzacjia. Film sam w sobie nie jest może zły, pokazuje realia służby wojskowej, (mam nadzieję, że do dzisiaj się coś zmieniło, chociaż po tym co się działo/dzieje w Czeczeni, niestety wątpię) męską przyjaźń i degradacje emocjonalną, jednak wszystko na standardowym Hollywoodzkim poziomie. Niezłe efekty specjalne, "plus" za fakty historyczne, a jeśli chodzi o grę aktorów to w sumie
nikt nie był na ekranie na tyle długo żeby się wykazać-( jeśli nie wiesz co mam na myśli to zobaczysz w trakcie oglądania ;-) ). Nie pamiętam czy już pisałem ale film "Bestia" jest o niebo lepszy i bardziej klimatyczny.
>W końcu nie jest to kino made in Hollywood ;))
Może nie z Hollywood, ale ten film nakręcono tak jak wiele amerykańskich o Wietnamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:50, sodolis napisał:

Może nie z Hollywood, ale ten film nakręcono tak jak wiele amerykańskich o Wietnamie ;-)

Ehh to szkoda .Zwłaszcza jak sobie przypomnę film z Melem Gibsonem ,jeśli dobrze pamiętam "Byliśmy Żołnierzami" czy jakoś tak .Film o Vietnamie kręcony w jakimś zagajniku gdzie w kółko latały dwa te same helikoptery .Wyłączyłem po 20 min choć jestem miłośnikiem filmów wojennych o Vietnamie zwłaszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić film "Prestiż" Christopher Nolan''a -i to powinno już coś mówić.Nie jest tak zagmatwane i tak dobre jak Memento ,ale również potrafi zamieszać w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja każdemu polecam na zabicie nudy w ferie udać się na film "Noc w muzeum". Całkiem ciekawa fabuła, wiele zabawnych momentów, ogólnie mówiąć film podobał mi się i jestem zadowolony że się na niego skusiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy obejrzałem film "Gerry" - ktoś widział? dziwny film - wywołuje u mnie skrajne uczucia... ale ciekawa atmosfera (podoba mi się) bo lubię "wędrówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na TV 4 będzie można obejrzeć świetny film Tytus Andronikus. Adaptacja dramatu Szekspira z Hopkinsem i Lange na najwyższym poziomie. A tv daję nam tą przyjemność jak zwykle o "kapitalnej" porze - 23.10 xD Jak ja lubię na nich narzekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za chwilkę na TVN będa lecieli "Inni"-fajne wrażenie robi za pierwszym razem,choć sam w sobie jest słaby.
Piszę o tym bo to niezła wprawka przed nastepnym filmem "COŚ" jak dla mnie klasyczny horror-SF z niezłą akcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:25, tosz napisał:

co myślicie o nowej wersji filmu Mgła ?


nieee... tylko nie remake "Mgły"!
ten film jest tak denny, że to przechodzi ludzkie pojęcie.. nawet nie chce mi się go porządnie zjechać - nie jest wart mojego czasu...
nie dałem rady go całego oglądnąć - wysiadłem po godzinie..

porównując go do pierwotnej wersji - mającej chyba z dwadzieścia lat - nowa "Mgła" jest idiotycznym pseudo-horrorem, który doskonale ogląda się w charakterze komedii. dodam tylko, że pierwsza "Mgła" nadal jest (pomimo swojego wieku) naprawdę STRASZNA...

tak więc jeśli masz do wyboru remake i pierwotną wersję - wybierz starą "Mgłę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Inni" oglądałem już chyba ze 3 razy, ale film fajny. Wolałbym pooglądać "Coś" ale chyba się już zaczął i nic z tego, nie będę oglądał filmu od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się