HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

hmmm.. ostatnio przegrzebywałem Filmłeba i znalazłem taki oto trailerek:
(ten akurat pochodzi z youtube)

http://www.youtube.com/watch?v=Z6rLN6letks&mode=related&search=

film "Wzgórza mają oczy 2"
tak, już słyszę te głosy wrzeszczące pod niebiosa "o Boże! dlaczeego?!". ale nie to jest istotnie.
chodzi mi tylko o tytuł piosenki użytej w trailerze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem "Świadka Koronnego" i muszę powiedzieć, że jestem baaardzo mile zaskoczony. Spodziewałem się naśladującego amerykańskie filmu o wielkiej, strasznej mafii. Tymczasem film jest zupełnie inny i pokazuje, że można nakręcić dobry film o mafii bez hektolitrów krwi w każdej scenie. Naprawdę świetny film, świetna gra aktorów, świetny scenariusz, muzyka też niczego sobie (chociaż ostatnia piosenka jakoś mi nie pasowała do klimatu filmu). Jak dla mnie amerykańce, ze swoimi wypchanymi efektami specjalnymi filmami, pokazującymi gości z włosami na żel, a nie ludzi wypranych z uczuć i moralności, mogliby się z tego flmu wiele nauczyć. Jak dla mnie jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Polecam!

A co do nadchodzących premier, to po obejrzeniu zapowiedzi filmu "Ghost Rider" jestem mocno zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:15, Backside napisał:

Nie Ty jeden wiedziałeś, że tak będzie.


Nie twierdzę, że jestem tym jedynym, wszechwiedzącym ;) Po prostu trochę mnie bawiły te hurra-optymistyczne wypowiedzi innych, więc chciałem ich delikatnie sprowadzić na ziemię.

Dnia 17.02.2007 o 14:15, Backside napisał:

Jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat, High Way, została bezsensowanie zjechana
przez środowicho recenzenckie, a naprawdę prezentuje bardzo wysoki poziom!


No proszę, nawet o tym filmie nie słyszałem. Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 11:20, igorinho napisał:


Włatcy Móch wymiatają, ale Pod Gradobiciem Pytań to tandeta. Już nawet nie jest śmieszne.

Ale zobacz GRUPA trzymająca puszki Albo Grupa operacyjna nie bendzie niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać film "Jestem Sam". Muszę powiedzieć, że jest świetny.
Świetnie zrobiony, najlepsza gra bezapelacyjnie Seana Penna, jednak Michelle Pfeiffer też dobrze zagrała.
Pięknie ukazana miłość rodzicielska, film przebija większość tak bardzo promowanych i beznadziejnych romantyków. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać coś ważnego, eh.
Najgorszym punktem filmu, jest zbyt dojrzała jak na swój wiek córka Sama... ale to mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na maratonie walentynkowym - Step Up, Moja Super Ex-dziewczyna i Holiday
Step Up - można obejrzeć, ładnie tańczą
Moja super... - dno jakiego w życiu nie widziałem, zdecydowanie nie polecam, trzeba by naprawdę ostro sie wysilic zeby cos gorszego wymyslic, nie myslalem ze Uma Thruman bedzie grala w takim kiczu
Holiday - zdecydowanie najmocniejszy z wszystkich trzech, mila romantyczna komedia z świetnymi rolami Cameroon Diaz, Jacka Blacka, Kate Winslet i Eliego Wallacha - Jude Law nie zachwyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:53, Vaxinar napisał:

Czy widział ktoś z was film "Vaterland - Tajemnica III Rzeszy"?
Jeśli tak, to proszę o parę słów opini.

w suemi kilka razy widzialem ten film - w calosci chyba 2, bylem kilka lat mlodszy wiec tak srednio go pamitam, nawet sie go milo ogladalo, a ze wtedy costam mialem w szkole, albo sm sie interesowalem 2 WŚ to jaos historia alternatywna:) mnie zainteresowal, to zalezy od gustu, ale zawsze warto zobaczyc jak wg. autora wygladal yb swiat gdyby 3 rzesza sie nie rozpierdzielila. Z tego co pamietam byl to film w stylu thrilleru, ale jakos szczegolnie mnie nie trzymal w napieciu, jezeli ktos jest fanatykiem historii to patrzac po opiniach takich wlasnie osob- film wogole nie dla niego. Ogolnie film mozna obejrzec, ale rewelacji sie nie nalezy spodziewac:)
Co zabawne w opiniach nt. filmu najczestszyzarzut to bledy historyczne - a przecież tam historia wygladala zupelnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem świetny film - Underground
Chyba jestem jedyny którego drażni muzyka w tym filmie , ale film rewelacja - większość filmu ogląda się jak dobrą komedię , ale to tylko pozory całość to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:21, cedricek napisał:

ja się juz nie moge doczekać, tego co będzie na wiosnę... a bedzie bardzo filmowo!

piraci z karaibów3, shrek3, Spiderman3, Harry potter i zakon feniksa, jeżeli cos jeszcze to
w tej chwili nie pamiętam...



Fantastic 4 2, 300 Spartan, Gohst Rider, Die Hard 4...mmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku bedzie sporo filmow wartych obejrzenia
300, Shrek The Third, Piraci z Karaibów 3, Live free or die hard, spider-man 3, Transformers, Ocean''s Thirteen, Źródło, Zodiak, Sin City 2 i wiele inncyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:08, JaMES` napisał:

w tym roku bedzie sporo filmow wartych obejrzenia
300, Shrek The Third, Piraci z Karaibów 3, Live free or die hard, spider-man 3, Transformers,
Ocean''s Thirteen, Źródło, Zodiak, Sin City 2 i wiele inncyh


Zgadzam się z tobą choć połowa z nich to kontynuacje które wychodzą co roku *]
szkoda =(

Ale dużo na ich temat zamieściłem na moim gramsajcie.
Zachęcam do lektury mojej twórczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z nowych filmów Prestiż. Naprawdę świetne kino...
<kryptoreklama> poza ty zapraszam na swojego gramsajta, gdzie będę umieszczał swoje wrażenia z oglądanych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:34, igorinho napisał:

Co sądzicie o filmie "Hannibal- po drugiej stronie maski" (czy jakoś tak)??

Jeszcze nie oglądałem ale podobał mi się Eragon bardzo fajny (zachęcam też do książki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:45, Azrathel napisał:

chodzi mi tylko o tytuł piosenki użytej w trailerze :]

a tak mi się nudziło i sprawdziłem trailer - fajna nuta i znalazłem :)
trza czytać posty nie tylko na forum :P i zapuścić inne trailery zdecydowanie te gdzie było najwięcej odwiedziających :) tyle z kazania O. Dyrektora

Co do filmu to fakt będzie się można znowu pożalić - też jestem tego pewien
Jak zrobią Gorące Wargi 5 to się kulne razem z Górskim :D

Insect Eyes by Devendra Banhart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 22:03, michas95 napisał:

> Co sądzicie o filmie "Hannibal- po drugiej stronie maski" (czy jakoś tak)??
Jeszcze nie oglądałem ale podobał mi się Eragon bardzo fajny (zachęcam też do książki)


Prawdę mówiąc to film mi się nie podobał, a książka tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:47, balduran2 napisał:

Prawdę mówiąc to film mi się nie podobał, a książka tym bardziej.


A na DivXie ogladales? Bo premiera to chyba jutro jest i sie wybieram do kina ;-P Uwielbiam Lectera i chetnie zobacze ten film... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się