HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 19:40, A-cis napisał:

Przypominam, że dziś w nocy mamy galę Oscarową. Ktoś ma zamiar to oglądać na żywo?

Sięwię więsię tak z francuska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Ghost Rider i polecam:D Nie jest to film najwyższych lotów ale jako tako trzyma komiksowy klimat, czasem jest zabawny, czasem prawie straszny. Fajne efekty specjalne, ale jest ich trochę za dużo. Polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:38, Vaxinar napisał:

hehe czy to przez naszą konserwację :P i poszukałeś nowego Asterixa? Fajnie że będzie tylko ten Beckham pewnie będą grać w piłkę z Zidanem a potem Zizou będzie walił z basi Van Damme''owi :) Ale co tam ważne że będzie następna gorąca babiczka :P Adriana Karembeu. Ciekawe tylko czy podołają zadaniu i czy będzie równie dobry (lepszy) niż "Kleopatra" bo pierwsza część jakoś mi nie podeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:40, A-cis napisał:

Przypominam, że dziś w nocy mamy galę Oscarową. Ktoś ma zamiar to oglądać na żywo?


W sumie przyznaję szczerze, ze nie ma zadnych ciekawych tytułów w tym roku, którym mogłbym "kibicować". Podobnie jest z aktorami itd. Pod względem kinematografii, to jakos ten rok 2006 niezbyt interesujący był for me.
Babel, Infiltracja, jakiś nastepny musical z kosmosu (Dreamgirls), "Królowa" itd. To zupełnie nie moje filmy (a części z nich nawet w ogóle na oczy nie widziałem). W sumie chyba nie chce mi się tyle czekać do 2.30, szczególnie ze nie wiem nawet kto prowadzi galę w tym roku :-?

A teraz chwila refleksji :-P. Nigdy nie zapomnę rozdania oskarów z roku bodajmy 2003 (kiedy to Powrót Króla zgarnał prawie wszystko, a galę prowadził kapitalny i niezastąpiony jak zwykle Billy Crystal ;-DD). I nigdy nie zapomnę początkowej sekwencji : duża widownia w kinie, a Billy siedzi sobie wygodnie rozłożony, obok kamerka z wciśnietym REC ;-), czeka na jakiś film i nagle w chipsach znajduje pierścień :-DD. Reszty nie bede opowiadał ;-D). Ehh ... pewnych rzeczy się nie zapomina ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:09, Dann napisał:

A teraz chwila refleksji :-P. Nigdy nie zapomnę rozdania oskarów z roku bodajmy 2003 (kiedy
to Powrót Króla zgarnał prawie wszystko, a galę prowadził kapitalny i niezastąpiony jak zwykle
Billy Crystal ;-DD). I nigdy nie zapomnę początkowej sekwencji : duża widownia w kinie, a Billy
siedzi sobie wygodnie rozłożony, obok kamerka z wciśnietym REC ;-), czeka na jakiś film i nagle
w chipsach znajduje pierścień :-DD. Reszty nie bede opowiadał ;-D). Ehh ... pewnych rzeczy
się nie zapomina ;-D.

To było boskie hahaha i Jack Nicholson na koniu oops czyżbym za dużo zdradził :P ale te wstawki są extra tylko dla nich się czasem opłaca czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:09, Dann napisał:

W sumie chyba nie chce mi się tyle czekać do 2.30, szczególnie ze nie wiem nawet kto prowadzi galę w tym roku

Ba, żeby to do 2.30. Oscar za najlepszy film przyznano o godz. 6.14 naszego czasu :-D
Prowadziła galę Ellen DeGeneres. Podobno ma własny show w USA. Umiarkowanie śmieszna.
Podaję najważniejsze Oscary:
Najlepszy film: "Infiltracja"
Najlepszy aktor: Forest Whitaker - "Ostatni król Szkocji"
Najlepszy aktor drugoplanowy: Alan Arkin - "Mała Miss"
Najlepsza aktorka: Helen Mirren - "Królowa"
Najlepsza aktorka drugoplanowa: Jennifer Hudson - "Dreamgirls"
Najlepsza reżyseria: Martin Scorsese - "Infiltracja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ellen Degeneres była IMHO denna...
zreszta oscary z roku na rok coraz mniej mi sie podobają... 2 statuetki dla Inflirtacji to śmiechu warte
najlepsze w calych oscarach było tłumaczenie symultaniczne
Bold & Beautiful - Łysi i piękni
Pan''s Labyrinth - Labirynt Elfa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 12:12, StroggMan napisał:

A wie ktoś może kiedy bedzie jakies sprawozdanie z rozdania Oscarów bo nie udało mi sie obejrzeć
na żywo?


Jeśli chcesz poczytać to sprawozdanie w skrócie pokolei z całej gali jest na www.wp.pl w dziale filmowym.

Jeśli chodzi o powtórkę w TV to nic nie widziałem w programie w najbliższym czasie na polskich kanałach. Może coś zagranicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 12:12, StroggMan napisał:

A wie ktoś może kiedy bedzie jakies sprawozdanie z rozdania Oscarów bo nie udało mi sie obejrzeć
na żywo?

Jutro we Wtorek TVP1 22:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 10:39, A-cis napisał:

Ba, żeby to do 2.30. Oscar za najlepszy film przyznano o godz. 6.14 naszego czasu :-D
Prowadziła galę Ellen DeGeneres. Podobno ma własny show w USA. Umiarkowanie śmieszna.
Podaję najważniejsze Oscary:
...


Czyli ze generalnie niewiele straciłem ;-P
Może kiedyś obejrzę jakiś skrót ;-) (w Teleekspresie ;-)), ale jak narazie to jak dla mnie kolejne gale rozdania oskarów z roku na rok stają się coraz mniej interesujące (ten rok to potwierdza). Zobaczymy jak bedzie w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:19, Dann napisał:

Może kiedyś obejrzę jakiś skrót ;-)

Tak jak napisał wyżej deecom, możesz sobie obejrzeć jutro wieczorem ponad 1,5 godzinny skrót na TVP1.
Co do stracenia, to w skrótach na ogół pomijane są dowcipy i żarty osoby prowadzącej. Dlatego wolę transmisje pełną :-D
Zobaczę co w jutrzejszym skrócie zostanie pominięte. Jeśli tylko wtrącenia polskich prowadzących, to audycji wyjdzie akurat na dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio (w ferie) byłem w kinie na Deja Vu.
Film jest poprostu zarąbisty, najlepszy jaki widziałem.
Chciałem sie jeszcze wybrać na Świadka Koronnego, ale sie nie wybrałem i żałuję.
Polecam ten film Deja Vu z Denzelem Washingtonem w roli głównej.
Polecam coś ze staarszych czyli:
Step Up - git film...
You Got Served - kolejny git film...
Honey - jeszcze jeden git film... :D
4 moje ulubione filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 18:04, A-cis napisał:

Tak jak napisał wyżej deecom, możesz sobie obejrzeć jutro wieczorem ponad 1,5 godzinny skrót
na TVP1.


Wiem, widziałem to. Ale szczerze mówiąc, jakoś się na to zbytnio nie napalam. Dlaczego ? Patrz moj poprzedni post ;-)

Dnia 26.02.2007 o 18:04, A-cis napisał:

Co do stracenia, to w skrótach na ogół pomijane są dowcipy i żarty osoby prowadzącej. Dlatego
wolę transmisje pełną :-D


Przecież sam pisałeś, ze Pani DeGeneres była ... cytuję "Umiarkowanie śmieszna". ;-). Przyznaję, ze gdybym wiedział, iż galę prowadził bedzie ktos bardziej mi znany (np. ... wiadomo kto ;-D), to niech tam stracę, ale poczekałbym i te kilka godzin do 6.14 ;-P. A tak to jest jak jest.

Dnia 26.02.2007 o 18:04, A-cis napisał:

Zobaczę co w jutrzejszym skrócie zostanie pominięte. Jeśli tylko wtrącenia polskich prowadzących,
to audycji wyjdzie akurat na dobre :-D


Jak to co zostanie wyciętę ? Moja znajoma oglądała do pewnego momentu );-P) i podobno co chwilę skubańce reklamy sadzili jedna za drugą ... albo tak chociaz słyszałem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się