HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 21:15, Kafar napisał:

Powtórzą się też kill bille (to dobrze bo mam jedną część tylko:) i inne.


Jak masz pierwszą część i Ci się podobała to lepiej nie oglądaj drugiej, obejrzałem vol. 1 i strasznie mi się podobała, a vol. 2 krótko mówiąc tragedia, żałowałem że ją kupiłem: nudna, bzdurna i bez piękna destrukcji poprzedniczki, totalne przeciwięństwo świetnej i dynamicznej jedynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:51, Xanten napisał:

polecam film KLĄTWA

Oglądałem u kumpla jakiś czas temu ale nie preferuje ten gatunek filmu.
Ja osobiście polecam Katyń.....

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś z was na filmie "Katyń"? Ja byłem na nim w kinie dwa dni temu.W środku filmu strasznie wieje nudą.Pod koniec coś zaczęło się dziać.Ale to za mało.Mi sie za bardzo nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:11, Długi18 napisał:

a oglądał już ktoś " Gwiezdny Pył " ? jakie wrażenia ? wciąga jak książka ?


Ja byłam ostatnio w kinie, książki nie czytałam ale film mi się bardzo podobał, jest naprawdę wciągający, trzyma w napięciu, świetne efekty specjalne a dżwięk po prostu zajefajny, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:30, cedricek napisał:

W każdym razie można sie na nim pośmiać, a przy okazji jest..hmm.. romantyczny.


romantyczny - dobre słowo :) Szczególnie w niektórych scenach typu "wyobrażam sobie, że dźgam nim dziecko w głowę!!!" <--- scena zabójcza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

- Transformers

Ja niestety nie polecam tego filmu - zrobili z niego komedie...

Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

- 300

Fajnie zrobiony film - również go polecam.

Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

- American Pie (wszystkie części)

Nie cierpię filmów tego typu, więc nie będę się wypowiadał!

Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

Nie polecam Filmów :
- Katyń

A dlaczegóż to? Bo nie mam w nim akcji, efektów specjalnych itp;itd?
Film został zrobiony po to by ukazać prawdę o Zbrodni Katyńskiej,
zrozum to!

Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

- Osada

Mi z kolei podoba się ten film - fajny pomysł i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:40, balduran2 napisał:

> - Transformers
Ja niestety nie polecam tego filmu - zrobili z niego komedie...
> - 300
Fajnie zrobiony film - również go polecam.
> - American Pie (wszystkie części)
Nie cierpię filmów tego typu, więc nie będę się wypowiadał!
> Nie polecam Filmów :
> - Katyń
A dlaczegóż to? Bo nie mam w nim akcji, efektów specjalnych itp;itd?
Film został zrobiony po to by ukazać prawdę o Zbrodni Katyńskiej,
zrozum to!
> - Osada
Mi z kolei podoba się ten film - fajny pomysł i wykonanie.

Mamy odmienne poglądy na temat filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:22, wip_01 napisał:

Oglądałem wczoraj na TVN7 "Mecz ostatniej szansy" poraz drugi lub trzeci ale nadal bardzo mi
się podoba ^^
Zna ktoś może jakieś klimatopodobne filmy? Nie chodzi mi o więzienie tylko o piłkę nożna.
Ogladałem "Gool" i to jest chyba jedyny prócz wymienionego powyżej w tych klimatach.
Są jescze jakies propozycje? ;)


"Podkręć jak Beckham". Podobał mi się. Ale dlaczego, to już sam nie wiem::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

Polecam Filmy :

>(...)

Dnia 19.10.2007 o 22:17, radek9 napisał:

- American Pie (wszystkie części)


Co jak co, ale ostatnia część tego cyklu wygląda blado raczej, moim zdaniem najlepsze są 3 pierwsze części. Były one dość zabawne, ale starały się też sporo przekazać(trzeba było tylko to wychwycić!), poza tym grali tam charakterystyczni aktorzy, których bardzo brakuje w dwóch następnych częściach. Także od siebie polecam właśnie te odsłony.
PS - co do "transformersów" to na filmie byłem i również mogę go polecić, ale głównie osobom, które nie mają pojęcia o komiksach i innych "rzeczach" z ich świata(jak ja:) ) oraz tym ,którzy lubią efekty specjalne. Jeżeli liczysz na ciekawą fabułę, nic szczególnego nie zobaczysz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:29, Sebat1 napisał:

> Powtórzą się też kill bille (to dobrze bo mam jedną część tylko:) i inne.

Jak masz pierwszą część i Ci się podobała to lepiej nie oglądaj drugiej, obejrzałem vol. 1
i strasznie mi się podobała, a vol. 2 krótko mówiąc tragedia, żałowałem że ją kupiłem: nudna,
bzdurna i bez piękna destrukcji poprzedniczki, totalne przeciwięństwo świetnej i dynamicznej
jedynki...


Byłem na tym w kinie i wiem że 2 jest słaba i to nie tylko moje zdanie :/ ale w kolekcji trzeba mieć.. jest już sin city :P następne też chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:30, Kafar napisał:

Byłem na tym w kinie i wiem że 2 jest słaba i to nie tylko moje zdanie :/ ale w kolekcji trzeba
mieć.. jest już sin city :P następne też chce :P


To jest jeden film tylko podzielony na dwoje ze względów rynkowych - KB trzeba oglądać jednego za drugim. Ja właśnie tak oglądałem podczas Tarantinocy we wrocławskim Heliosie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:55, Kuboo PL napisał:

Był ktoś z was na filmie "Katyń"? Ja byłem na nim w kinie dwa dni temu.W środku filmu strasznie
wieje nudą.Pod koniec coś zaczęło się dziać.Ale to za mało.Mi sie za bardzo nie podobał.


Czyli znow mamy TPF. Czyli Tradycyjny Polski Film. Wieje nuda na kilometr, ale i tak dobrze sie sprzeda, bo ma prawde pokazywac jak to sie polakow mordowalo. Osobiscie na Katyn nie zamierzam sie wybierac do kina, na DVD tez nie zamierzam tracic pieniedzy.

Wczoraj w Dzienniku byl dodany film Sin City. Gdy ten film ogladalem w kinie obiecalem sobie, ze jak wyjdzie na DVD to kupie. Jednak jakos szkoda mi bylo wydac prawie 70 PLN na plyte, poczekalem troche i... warto bylo kupic Dziennik. Sin City obejrzalem z prawdziwa przyjemnoscia, i serdecznie polecam nieco starszym widzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:30, Kafar napisał:

Byłem na tym w kinie i wiem że 2 jest słaba i to nie tylko moje zdanie :/ ale w kolekcji trzeba
mieć.. jest już sin city :P następne też chce :P


Moim zdaniem to wlasnie Kill Bill vol. 2 jest lepszy od vol. 1. Ale te filmy warto obejrzec jeden po drugim, bo historia w nich opowiedziana jest wciagajaca i warto poznac poszczegolne watki. Swoja droga jak ktos juz zauwazyl Kill Bill jak i Pulp Fiction w Dzienniku juz byly, a niedlugo beda powtorki. Kto juz wczesniej kupil ten ma, a kto nie to ma okazje nadrobic zaleglosci. O Sin City juz przed chwila mowilem. :) Co do pozostalych fimow Tarantino z kolekcji Dziennika - bede musial kupic i zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 22:30, Kafar napisał:

Byłem na tym w kinie i wiem że 2 jest słaba i to nie tylko moje zdanie :/ ale w kolekcji trzeba
mieć.. jest już sin city :P następne też chce :P


Też chce mieć całą kolekcje, nawet jeśli słabo kojarze następny lilm ,,Jackie Brown'''' samo nazwisko Tarantino mi wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się