HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 23:44, .Darnok napisał:

Jak informuje filmweb, wyborcza szykuje nam kolekcję "30 najlepszych filmów wszechczasów".
Poniższe filmy będzie można już niedługo kupić wraz z gazetą.

A mnie ten link nie działa. Czy te filmy mają być na DVD czy na kasetach video?
Odyseja i Rio Bravo by mnie ew. zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 11:56, HumanGhost napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=24344 - buahahahahahahabuahahaha, nie mogę zaraz padnę
ze smiechu! Musze obejrzeć ten film. ;-D


Też zaliczyłem atak śmiechu jak zobaczyłem te fotki :). Jeśli nie jest to sponatniczna produkcja WoWmaniaków lecz "budżetowa" produkcja - współczuje Blizzard''owi. Prawdziwa antyreklama. Btw. Uwe Bollowi wyrastają konkurenci czy też dorobił się licznego grona wyznawców? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:51, Buzzard napisał:

> Ja chcę drugą część Zagumionych!!!!!!!!!!!!:->
Czyzby to o ludziach uzaleznionych od... gumisiow? the horror, the horror!

Hahaha Teraz się zoriętowałam, że napisałam ZAGUMIONYch, a nie Zagubionych! :-) Sorki Danrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 11:56, HumanGhost napisał:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=24344 - buahahahahahahabuahahaha, nie mogę zaraz padnę
ze smiechu! Musze obejrzeć ten film. ;-D



Beznadziejnie - czemu blizzard nie zrobi całego filmu tylko daje innym do stworzenia, czuje że biędzie splugawione pojęcie WoW, oj oj będzie kostiumowa klapa klapa i jeszcze raz klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 00:56, A-cis napisał:

> Jak informuje filmweb, wyborcza szykuje nam kolekcję "30 najlepszych filmów wszechczasów".

> Poniższe filmy będzie można już niedługo kupić wraz z gazetą.
A mnie ten link nie działa. Czy te filmy mają być na DVD czy na kasetach video?
Odyseja i Rio Bravo by mnie ew. zainteresowało.


Nawet po skopiowaniu całości łacznie z linijką niżej? No nic, ostatecznie możesz wejść na filmweb.pl i sprawdzić newsy z 1 lutego.
Filmy mają być na DVD, do tego książka na temat filmu. "Imię róży" ma mieć wartość 2,50 plus cena gazety, następne tytuły będą w sumie kosztować 30 złotych. Zastanawia mnie tylko czy będą to normalne edycje DVD czy też pospolite "gazetówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film "Pan życia i smierci" z glówną rolą Nicolasa Cage''a. Nie wybrałem się na niego ze względu na reklamy w telewizji czy prasie. Nie dla, jak się okazało potem, świetnego aktorstwa Cage''a czy Hawk''a. Wybrałem sie na ten film z rekomendacji pewnego pacyfisty. Tak, dobrze przeczytaliście. Pacyfista polecił mi obejrzenie filmu o handlarzu bronią. Przez cały film nie wiedziałem dlaczego tak gorąco zachwalał ten film. Świetne aktorstwo? Genialne zdjęcia i plenery? A może wspaniała fabuła? Te elementy to zalety, niewątpliwe zalety tego filmu. Lecz nie dlatego. Polecił mi go ze względu na jego zakończenie, które podkreśla cały przekaz "Władcy..". Nie dość, że fabuła jest świetnie skonstruowana to nie załamuje się na końcu filmu, jak to ma miejsce w większości produkcji. Wtedy kiedy wpatrujemy się w ekran przez dwie godziny a na końcu mówimy - ale kicha. Tego tutaj nie ma. Zakończenie filmu zmusza do myślenia. Powoduje, że człowiek wychodząc z kina cały czas myśli o tym filmie.
Nie zdradzę zakończenia. Sami przekonajcie się czemu pacyfista polecił film o handlu bronią. Warto, naprawdę warto. Polecam film nie tylko pacyfistom. Polecam go kazdemu myślącemu człowiekowi. Ten film warto obejrzeć.
Moja ocena: 5/5 + rekomendacja dla pacyfistów i miłośników broni (a co!? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 01:34, Kafar napisał:

Niezły motyw pokazujący proces powstawania kuli :) od poczatku az po wbicie się w kolesia :)


Fakt, początek fajny. Tyle, że ta kula nie wbiła sie w kolesia tylko w dziecko trzymające AK-47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 07:11, HumanGhost napisał:

> Niezły motyw pokazujący proces powstawania kuli :) od poczatku az po wbicie się w kolesia
:)

Fakt, początek fajny. Tyle, że ta kula nie wbiła sie w kolesia tylko w dziecko trzymające AK-47.


no mozliwe.. nie pamietalem kto to byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Underworld: Evolution. Film dobry, chociaż znacznie bardziej ciemny niż pierwsza część. Klimat jest również bardziej mroczny. Większość tych, którzy mieli istotny wpływ na fabułę pierwszej części odeszło, pozostały raptem 3 osoby. Jedna z nich ginie już na samym początku. Linia fabularna została rozwikłana, wszystkie problemy, zagadki, powiązania zostały rozwikłane. Jednak mimo to, pierwsza częśc bardziej mi przypadła do gustu. Była lepiej poskładana. Druga część to typowa nawalanka. Teoretycznie coś sie dzieje, jednak nie jest to film najlepszy. Widywałem lepsze produkcje. Gra aktorów dobra, jednak dosyć ciężko to stwierdzić, gdyż prawie nikt tam nie jest normalny :) Efektów specjalnych za wiele nie ma, nie licząc wampirów/wilkołaków. Ale takie efekt były już w wielu filmach. Ich jakość jest dobra, ale uważam że wilkołaki mogłyby lepiej wyglądać.

P.S. Nie lubię Michela, bo walczył z wilkołakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:10, PolishWerewolf napisał:

Wczoraj obejrzałem Underworld: Evolution. Film dobry, chociaż znacznie bardziej ciemny niż
pierwsza część.


Widziałem film, nawet dobry. Mówisz "bardziej ciemny...", chyba o to chodzi w tego typu filmach, nie?
Mam dobre odczucia po tym filmie, może przez to, że ogladałem dwie części pod rząd (1 potem 2).

Dnia 04.02.2006 o 13:10, PolishWerewolf napisał:

Gra aktorów dobra, jednak dosyć ciężko to stwierdzić,
gdyż prawie nikt tam nie jest normalny :)


Dobry tekst ;)

>Efektów specjalnych za wiele nie ma, nie licząc wampirów/wilkołaków.

Dnia 04.02.2006 o 13:10, PolishWerewolf napisał:

Ale takie efekt były już w wielu filmach. Ich jakość jest dobra, ale uważam że wilkołaki mogłyby
lepiej wyglądać.


Tu ci przyznam rację, wilkołaki mogłby byc lepsze, ale nie były najgorsze. Wiliam - ten najbardziej futrzasty wilkołak wyglądał dość dobrze.

Dnia 04.02.2006 o 13:10, PolishWerewolf napisał:

P.S. Nie lubię Michela, bo walczył z wilkołakami :P


Dla mnie to była najlepsza postać (bez urazy), nie tylko on zabijał futrzaków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:28, hunter22 napisał:

Widziałem film, nawet dobry. Mówisz "bardziej ciemny...", chyba o to chodzi w tego typu filmach,
nie?
Mam dobre odczucia po tym filmie, może przez to, że ogladałem dwie części pod rząd (1 potem
2).


Teoretycznie o to chodzi, ale 1 część jest utrzymana w podobnym klimacie, ale i tak widać znacznie więcej niż w części 2. Jest po prostu ciut lepsza gra świateł.

Dnia 04.02.2006 o 13:28, hunter22 napisał:

Dobry tekst ;)


Starałem się to jakoś podsmuwać, bo jak można stwierdzić grę aktorów, gdy nikt tam nie jest sobą?? :)

Dnia 04.02.2006 o 13:28, hunter22 napisał:

Tu ci przyznam rację, wilkołaki mogłby byc lepsze, ale nie były najgorsze. Wiliam - ten najbardziej
futrzasty wilkołak wyglądał dość dobrze.


Tego ostatniego to za wiele nie było widać, cały czas pozostawał w cieniu, a gdy się już pokazał, to nie na długo. A filmu w kinie nie da rady zastopować, aby mu się przyjrzeć :/

Dnia 04.02.2006 o 13:28, hunter22 napisał:

Dla mnie to była najlepsza postać (bez urazy), nie tylko on zabijał futrzaków ;P


Wiem, że nie tylko on ich zabijał, ale i tak uraz lekki mam do niego :P Przynajmnie wampirzyca wyglądała całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 13:39, PolishWerewolf napisał:

> Widziałem film, nawet dobry. Mówisz "bardziej ciemny...", chyba o to chodzi w tego typu
filmach,
> nie?
> Mam dobre odczucia po tym filmie, może przez to, że ogladałem dwie części pod rząd (1
potem
> 2).
Teoretycznie o to chodzi, ale 1 część jest utrzymana w podobnym klimacie, ale i tak widać znacznie
więcej niż w części 2. Jest po prostu ciut lepsza gra świateł.


Czy ja wiem, widziałem te filmy w kinie (ty też), 2 była ciemna? Może zależy od tego w jakim kinie byłeś? Ja byłem w Multikinie. Ja mam takie zdanie, a ty takie :P

Dnia 04.02.2006 o 13:39, PolishWerewolf napisał:

> Dobry tekst ;)

Starałem się to jakoś podsmuwać, bo jak można stwierdzić grę aktorów, gdy nikt tam nie jest
sobą?? :)


Soba był (chyba) ten pierwszy nieśmiertelny, którego zabił Markus

Dnia 04.02.2006 o 13:39, PolishWerewolf napisał:

> Tu ci przyznam rację, wilkołaki mogłby byc lepsze, ale nie były najgorsze. Wiliam - ten
najbardziej
> futrzasty wilkołak wyglądał dość dobrze.

Tego ostatniego to za wiele nie było widać, cały czas pozostawał w cieniu, a gdy się już pokazał,
to nie na długo. A filmu w kinie nie da rady zastopować, aby mu się przyjrzeć :/


Ja widziałem go dokładnie, szkoda, że tylko przy końcówce filmu go pokazali i dość szybko został zabity przez Majkiela.

Dnia 04.02.2006 o 13:39, PolishWerewolf napisał:

> Dla mnie to była najlepsza postać (bez urazy), nie tylko on zabijał futrzaków ;P

Wiem, że nie tylko on ich zabijał, ale i tak uraz lekki mam do niego :P Przynajmnie wampirzyca
wyglądała całkiem całkiem :)


No, wampirzyca była mhmh, dobrze wygladała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się