HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 13:49, hunter22 napisał:

Czy ja wiem, widziałem te filmy w kinie (ty też), 2 była ciemna? Może zależy od tego w jakim
kinie byłeś? Ja byłem w Multikinie. Ja mam takie zdanie, a ty takie :P


Ja byłem w Heliosie we Wrocławiu. Tam film był dosyć ciemny w wielu miejscach, wielu sczegółów nie da rady było uchwycić.

Dnia 04.02.2006 o 13:49, hunter22 napisał:

Soba był (chyba) ten pierwszy nieśmiertelny, którego zabił Markus


Alexander pojawił się na zbyt krótki czas, aby mozna było w pełni ocenić jego grę. Ale tak po części, to zagrał przeciętnie, był obojętny.

Dnia 04.02.2006 o 13:49, hunter22 napisał:

Ja widziałem go dokładnie, szkoda, że tylko przy końcówce filmu go pokazali


Był też pokazany na samym początku, ale tez nie wyraźnie. Na końcówce był taki jeden doskonały moment, gdzie by można się przyjrzeć, gdyby się film zatrzymało. Tak to za mocno machał łapami :)

Dnia 04.02.2006 o 13:49, hunter22 napisał:

No, wampirzyca była mhmh, dobrze wygladała ;P


Właśnie dlatego ją polubiłem :) Ale dość tego, to nie miejsce na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym usłyszeć wasze zdanie:czy podobał weam sie film ''''Osaczony'''' z Brucem Willisem w roli głównej?Jeśli nie oglądaliście to warto obejrzeć ale chce wiedzieć jakie jest wasze zdanie na jego temat :) Ale odpowiedzi odczytam dopiero jutro, ide spać bo coś mnie zmęczenie materiału łapie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z "Dumy i uprzedzenia".
I powiem szczerze, że film mi się podobał, nawet bardziej niż się spodziewałem. A dodam, że moja wrażliwość kształtuje się na poziomie młota pneumatycznego ;D
Dobre (IMHO) aktorstwo, świetne kostiumy, piękna panna Knightley... Czego chcieć więcej.
Powiedziałbym, że na końcu zakręciła mi się łezka w oku, ale bym skłamał :)))
Ci, którzy nie wymagają od filmu hektolitrów krwi na ekranie, lub po prostu potrzebują odmiany, szczerze zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 21:42, matizek12 napisał:

Chciałbym usłyszeć wasze zdanie:czy podobał weam sie film ''''Osaczony'''' z Brucem Willisem w roli głównej?


jak na film z Bucem Willisem to jest to całkiem dobry film, podobał mi się, choć oglądałem już lepsze filmy z jego udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wszyscy znają klasyk westernu "7 wspaniałych".
A ile osób wie, że 6 lat później została nakręcona jego kontynuacja pt. "Powrót 7 wspaniałych"?
Ja nie wiedziałem. Ale właśnie na TVP2 obejrzałem. Ci co nie widzieli nie mają jednak specjalnie czego żałować. Jeśli ktoś nie widział pierwszej części, to druga by mogła ujść w tłoku. Ale dla znawców wszystko było przewidywalne, jak to się mówi - "aż do bólu" :)
Julkowi Brynnerowi musiało strasznie brakować gotówki, że zgodził się w nim ponownie zagrać Chrisa. Steve McQueen już taki głupi nie był i Vina zagrał inny aktor (podobnie jak Chica).
Jedynym plusem jest ta sama melodia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z kina, z Czary Ognia i sądze to samo co inni : Film fajny, ale nie warto dać 12 zł, żeby na to iść . Lepiej poczekać aż film znajdzie sie w wypozyczalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu na Polsacie leciał Wielki Błękit(z Jean''em Reno). Szczerze powiedziawszy mam mieszane odczucia, co to tego filmu, ale moje ogólne wrażenia są pozytywne. Oglądaliście? Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:20, WorldWar3PL napisał:

Wróciłem z kina, z Czary Ognia i sądze to samo co inni : Film fajny, ale nie warto dać 12 zł,
żeby na to iść .

ja tam uwazam ze warto isc, i jednak jest pare scen ktore powinno sie obejrzec w kinie. tak samo nie polecalbym King-Konga ogladac na video lub dvd na zwyklym telewizorze.
moje zdaniem moze nie byc do konca obiektywne (w zasadzie nie jest) ale z pewnoscia jest to najlepsza czesc z wszystkich czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:40, scooby01 napisał:

> Wróciłem z kina, z Czary Ognia i sądze to samo co inni : Film fajny, ale nie warto dać
12 zł,
> żeby na to iść .
ja tam uwazam ze warto isc, i jednak jest pare scen ktore powinno sie obejrzec w kinie. tak
samo nie polecalbym King-Konga ogladac na video lub dvd na zwyklym telewizorze.
moje zdaniem moze nie byc do konca obiektywne (w zasadzie nie jest) ale z pewnoscia jest to
najlepsza czesc z wszystkich czterech.


Zgadzam się harry potter, king kong czy tez kroniki z narnii to zdecydowanie najlepsze pozycje w kinie i na dvd straci sie co namniej 50% zabawy. No w harrym poterze troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie anime to polecam APPLESEED bardzo dynamiczny z wielkim rozmachem wyprodukowane anime ;] podobno narazie najlepsze jake powstało dotej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie przegapiłem ten film w kinach. Muszę obejrzeć na CD. Zastanawiam się czy nie zakupić tego w Empiku. Jest po 20zł bodajże, oczywiście VCD a nie DVD. Mam pytanie: czy jakość VCD jest równie dobra jak DVD? Różnica między takimi wydaniami to tylko dodatki do filmu czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest spora. Filmy na VCD korzystaja z kompresji MPEG-1, czyli rozdzielczosci 352x240 i 30 FPS, podczas gdy DVD to MPEG-2, 720x480 (zazwyczaj, czasem nawet wyzsza) i 60 FPS. VCD ma jakosc mniej wiecej odpowiadajaca kasecie wideo. Ja tam bym sie chyba targnal na DVD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał polskiej produkcji film pt. "Tolek Banan". Mówię wam forumowicze tak się z tego filmu śmiałem że
normalnie mi gardło wyschło, ale nie z tego że horeografia(bo wcale nie jest) jest głupia tylko z tego że jest tam ukazana mentalność komunistycznego młodego Polaka. heh hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 10:24, graczomaniak napisał:

Oglądał ktoś Monachium?? Podobno bardzo dobry film??:)

Zajrzałem do wątku żeby zobaczyć czy ktoś coś pisze o "Monachium" a tu na samym wierzchu pytanie? :)
No więc ja byłem. I nie żałuję.
To nie jest film, który się obejrzy i po tygodniu nie tylko nie pamiętasz o czym on był, ale nawet czy na nim byłeś.
Zmusza do zastanowienia się nad niektórymi zjawiskami istniejącymi we współczesnym świecie.
Nie chcę za bardzo spoilerować skoro są osoby które go jeszcze nie widziały ale uważam że film należy obejrzeć.
Ciekaw jestem czy złapie jakiegoś Oscara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 23:48, A-cis napisał:

Ciekaw jestem czy złapie jakiegoś Oscara.


Chyba nie.
Oglądałem dziś jakiś program w TV właśnie o filmach i o oskarach i mówili, że nowy wytwór Pana Spielberga ma maaaaałe szanse, ponieważ jedynym plusem filmu jest tutaj nazwisko, Steven się nie popisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się