HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

>> Reasumując taki dobry film fabularny z happy endem, oraz morałem, który został umieszczony

Dnia 08.01.2006 o 15:23, Keroth napisał:

w innym (dla normalnego człowieka) świecie. Naprawdę warto obejrzeć!


Zupełnie się z Tobą zgadzam. Filmy ukazjące się teraz nie za bardzo mi przypadają do gustu m.in. HP, Ja wam pokaże itd. itp., lecz ten mi się spodobał najbardziej ze wszystkich filmów jakie kiedykolwiek oglądałem.Jak bym miał ocenić film "Hooligans", to dostałby ode mnie 10/10.Szkoda tylko, że ten gościu,Pete jak mi się wydaje, ginie pod koniec filmu.Ale tak to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:10, ciaputek napisał:

tylko, że ten gościu,Pete jak mi się wydaje, ginie pod koniec filmu.Ale tak to super.


No cóż - moim zdaniem jego śmierć była poniekąd konieczna, by nadać trochę dramaturgii, która jednak była w tym filmie również ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No cóż - moim zdaniem jego śmierć była poniekąd konieczna, by nadać trochę dramaturgii, która

Dnia 19.02.2006 o 17:20, Keroth napisał:

jednak była w tym filmie również ważna.


W sumie masz rację.Ale tak film jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:22, ciaputek napisał:

W sumie masz rację.Ale tak film jest oki


Zdecydowanie jest b. dobry :). Szkoda tylko, że bardzo mało ludzi na niego poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie obejrzałem Underworld: Evolution. Hehe, niezła rzeźnia. Dawno nie widziałem równie.. krwistego filmu. Nie chce mi się pisać dłuższego wywodu, bo nie ma o czym. Efekty specjalne ciekawe, masakry w wyrafinowanym stylu i to by było na tyle. Gra aktorów jeszcze ujdzie, choć na wyżyny możliwości to się oni nie wspięli. Ale ciekawe dokończenie fabuły z pierwszej części.
Moja ocena: 2+/5, + znak jakości przemysłu mięsnego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TVN 24 w Multikinie był reportaż o tworzeniu filmu na podstawie komiksów "Kajko i Kokosz".
I przyznaję szczerze, że niewiele się po nim spodziewam. Prezentowane fragmenty były zupełnie nieśmieszne i bardzo sztuczne...
Mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenia, bo może dubbing coś uratyje. Widać było Cezarego Żaka i Macieja Sturha. Może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wychodzi (lub już jest w kinach nie orientuję się za bardzo w repertuarach kin) film pt.: "Czerwony Kapturek : Prawdziwa historia".Co o nim sądzicie, jakie są wasze przemyślenia względem tego filmu???Moim zdaniem będzie to jeden z lepszych filmów hm hm animowanych. Troche humoru przeplatane z historią o kapturku.Może wyjść niezła mieszanka, prawda? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:14, walgierz napisał:

Na TVN 24 w Multikinie był reportaż o tworzeniu filmu na podstawie komiksów "Kajko i Kokosz".
I przyznaję szczerze, że niewiele się po nim spodziewam. Prezentowane fragmenty były zupełnie
nieśmieszne i bardzo sztuczne...
Mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenia, bo może dubbing coś uratyje. Widać było Cezarego
Żaka i Macieja Sturha. Może to pomoże :)


Ten kajko i kokosz robiony jest juz chyba kilka lat wiec jesli teraz zobaczyles (ja tego na tvn24 nie widzialem) i bylo kiepskie to mysle ze nie wiele sie to bedzie roznic od koncowej wersji.. ale obym sie mylil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś "Duchy Marsa"? Niedawno leciał tyen film na Polsacie z tego co pamiętam. Film jest w sumie beznadziejny, ale jedno mi się w nim podoba - muzyka. Ciężkie elektryczne brzmienie. Oprawa muzyczna jest wręcz genialna i idealnie pasuje do klimatu filmu - ciężki, ascetyczny. Wie ktoś może kto komponował muzykę do tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 07:38, HumanGhost napisał:

Wie ktoś może kto komponował muzykę do tego filmu?


Zespoły Anthrax i Buckethead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem dziś bilety do kina w Gazecie Wyborczej. Jest to zaproszenie na dowolny film, jednak wraz z moją dziewczyną mamy ZONKA- w kinie nie grają nic ciekwego (nic co bardzo chcielibyśmy obejrzeć). Repertuar predstawia się następująco:

Bambi 2

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Niania

Różowa Pantera

Hostel

Czerwony kapturek - Prawdziwa historia

Jan Paweł II

Wyznania gejszy

Jak myślicie na co z tego zestawu warto iść(Bambi, Czerowny kapturek i JP2 raczej odpada...)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 14:28, HumanGhost napisał:

Akurat z tego repertuaru to bym wybrał "Czerwony kapturek - prawdziwa historia". Podobno fajna
parodia znanej bajki



Ha! A ja myślałem że to ekranizacja bajki dla dzieciów! Parodia mówisz??... no ...pomyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 14:35, Minsc i Boo napisał:

Ha! A ja myślałem że to ekranizacja bajki dla dzieciów! Parodia mówisz??... no ...pomyśle...


Hehe podobno to jakaś historia kryminalna w oparciu o bajkę. Nie wiem jakie są recenzję, ale w sumie chyba warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 14:39, HumanGhost napisał:

Hehe podobno to jakaś historia kryminalna w oparciu o bajkę. Nie wiem jakie są recenzję, ale
w sumie chyba warto zobaczyć.


Właśnie przeczytaliśmy recenzje w GW(4 gwiazdki na 6 mozliwych) no i chyba na to się zdecydujemy. Myślelismy o hostelu... ale wszędzie go recenzenci okrótnie pojechali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy jest już Epoka Lodowcowa 2? A jeśli jest to na co lepiej iść: na nią czy na Czerwonego Kapturka? Bo idę z klasą do kina i na razie wybieramy film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:12, Adham napisał:

Pytanie: czy jest już Epoka Lodowcowa 2? A jeśli jest to na co lepiej iść: na nią czy na Czerwonego
Kapturka? Bo idę z klasą do kina i na razie wybieramy film...

Słyszałem, że jeszcze nie skompletowano aktorów do dubbingu w Epoce lodowcowej, więc raczej jeszcze w Polsce tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się