HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Ech,ten rekrut to przecietniak. Już na samym początku po kolei zgadywałem co się zdarzy.Bez przerwy trafiałem.Strasznie przewidywalny.Czułem się jakbym go wcześniej obejrzał ze trzy razy.A ja nie lubie takich filmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:52, Dante Dy`nei napisał:

Wczoraj na TVP2 oglądałem "Święci z Bostonu" i przyznam, że film jest świetny.


Fajna scena z klozetem zrzuconym na łeb tego kolesia. Oglądałem kiedyś juz ten film i przyznaje rację - bardzo fajny.
Właśnie wyłączyłem "D&D". Nagrałem sobie wczoraj i chciałem teraz obejrzeć. Zrezygnowałem z kontynuowania seansu po scenie z zabiciem tego "skery mówi". ;-) Tragiczny ten film jest. Mialem wrażenie, że to nie D&D a jakaś parodia. Beznadziejna gra aktorów, tragiczne rekwizyty - widzieliście topór tego krasnoluda? Ja bym lepszy z tektury zrobił w jeden dzień. Efekty wizualne jeszcze do przetrawienia, ale reszta kaszanka zone. No.. moze prócz tej magiczki.. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie on byl z tektury :) a napewno byl z plastiku i to nie wypelnionego :P widac bylo jak sie odbija od plecow i jak latwo on lata wrecz jak ze styropianu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 17:17, mistrzgry napisał:

.....wszyscy powinni zobaczyc Moulin Rougue...to jest dopiero musical na full detal


jeden z moich ulubionych filmow.. ozywil musicale :) to dzieki nie mu potem byl nastepny film chicago ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 16:57, Darkstar181 napisał:

Ech,ten rekrut to przecietniak. Już na samym początku po kolei zgadywałem co się zdarzy.Bez
przerwy trafiałem.Strasznie przewidywalny.Czułem się jakbym go wcześniej obejrzał ze trzy razy.A
ja nie lubie takich filmow.



Ale nikt nie może powiedzieć że koncówka była przewidywalna.

Według hasła wszystko jest testem myślałem, zę w końcówce też z kolesia sobie żartują, ale jednak nie, jego szef zdradzi naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 17:50, Maker3 napisał:

Według hasła wszystko jest testem myślałem, zę w końcówce też z kolesia sobie żartują, ale
jednak nie, jego szef zdradzi naprawdę.

W tym momencie zepsułeś zabawę wszystkim, którzy nie oglądali jeszcze tego filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie wyporzyczył film najnowszy ten z Evanem McGregorem, który grał jakiegoś klona w jakimś tajnym kinomaniaku.

Ostatnio widziałem przesłankę w "Kinomaniaku" jednak tytuł wyleciał mi z głowy.

Czy ktoś kojarzy tytuł ? ? ? tego mniej więcej opisanego filmu to niech mi napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:55, paweusz napisał:

W tym momencie zepsułeś zabawę wszystkim, którzy nie oglądali jeszcze tego filmu :)


Na przykład mi... ARGhhhg...

Harmegidon -> "Wyspa" ?

Dr. Strangelove - naprawdę świetny film. Co prawda dość stary, jednak myślę, że nadal jest aktualny. Mnie rozbawił do łez =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 22:11, bruli napisał:

Dr. Strangelove - naprawdę świetny film. Co prawda dość stary, jednak myślę, że nadal jest
aktualny. Mnie rozbawił do łez =]


Mi też się podobał ;) A jeśli mówimy już o Sellersie to także (m.in.) podobał mi się z nim film ''Wystarczy Być''. Do przemyślenia, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama czyni cuda, ale ja się nie dam ! :D Teraz w telewizji szuminie są zapowiadane takie filmy jak: "Tylko mnie kochaj" czy "Czerwony Kapturek". Ten pierwszy z miejsca sobie opuściłem ;], a ten drugi? Warto się wybrać do kina czy może poczekać aż wyjdzie w DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o VAN HELSING ? Bo myślę, czy go nie wypożyczyć w wypożyczalni płyt DVD .

P.S. : Te wypożyczalnie to świetny sposób na piractwo . Zamiast ściągać z neta film o słabej jakości CD, za 5-10 zł masz film na DVD, i to na 3 dni, a i tak po ściągnięciu filmu większość piratów jak go obejrzy to kasuje. No naprawdę, świetne rozwiązanie . Legalnie i tanio mam rozrywkę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 08:51, WorldWar3PL napisał:

Co myślicie o VAN HELSING ? Bo myślę, czy go nie wypożyczyć w wypożyczalni płyt DVD.

Taka w sumie bajka fantasy. Można obejrzeć, ale za wybitny film go uznać nie można. Dość fajne efekty i mroczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem sobie film "25 Godzina". IMO film bardzo dobry. W filmie przedstawione są ostatnie godziny dealera narkotykowego przed pójściem do więzienia. Film dosyć pesymistyczny ale dobrze się go oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem ten film i dziś zamierzam obejrzeć. Jeśli dobry to czeka mnie ciekawy seans. :-) Lubie Nortona i jestem ciekaw jak się spisał w tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 08:51, WorldWar3PL napisał:

Co myślicie o VAN HELSING ? Bo myślę, czy go nie wypożyczyć w wypożyczalni płyt DVD .

P.S. : Te wypożyczalnie to świetny sposób na piractwo . Zamiast ściągać z neta film o słabej
jakości CD, za 5-10 zł masz film na DVD, i to na 3 dni, a i tak po ściągnięciu filmu większość
piratów jak go obejrzy to kasuje. No naprawdę, świetne rozwiązanie . Legalnie i tanio mam rozrywkę
;-D

Nie wiem czy taki świetny pomysł. Po jakimś czasie większość płyt DVD w wypożyczalniach jest tak "zjechna", ze sie zacinają podczas oglądania. A czasami się zdarza, że odtwarzacz nie chce takich płyt czytać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 09:10, bombel1981 napisał:

Ja ostatnio obejrzałem sobie film "25 Godzina". IMO film bardzo dobry. W filmie przedstawione
są ostatnie godziny dealera narkotykowego przed pójściem do więzienia. Film dosyć pesymistyczny
ale dobrze się go oglądało.

O co chodziło na końcu filmu ? Pytam bo oglądałem kątem oka (konkurs koszyczkowy był) - czy on w końcu wyjechał czy poszedł do paki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 09:10, bombel1981 napisał:

Ja ostatnio obejrzałem sobie film "25 Godzina". IMO film bardzo dobry. W filmie przedstawione
są ostatnie godziny dealera narkotykowego przed pójściem do więzienia. Film dosyć pesymistyczny
ale dobrze się go oglądało.


Swietny film, daje do myslenia. Czy ten diler byl rzeczywiscie gorszy od chocby maklera gieldowego? Albo od nauczyciela lubiacego male dziewczynki? Wreszcie od owej uczennicy cynicznie wykorzystujacej innych? Od ojca, ktory nie mial nic przeciwko braniu "narokotykowych" pieniedzy od syna? Spoleczenstwo pietnuje i zsyla do wiezienia, ale samo ma na sumieniu sporo grzechow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 10:49, Evil Khan napisał:

O co chodziło na końcu filmu ? Pytam bo oglądałem kątem oka (konkurs koszyczkowy był) - czy
on w końcu wyjechał czy poszedł do paki ?


No właśnie oglądałem go pierwszy raz i do końca nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 22:02, Harmegidon napisał:

Chętnie bym sobie wyporzyczył film najnowszy ten z Evanem McGregorem, który grał jakiegoś klona
w jakimś tajnym kinomaniaku.

Ostatnio widziałem przesłankę w "Kinomaniaku" jednak tytuł wyleciał mi z głowy.

Czy ktoś kojarzy tytuł ? ? ? tego mniej więcej opisanego filmu to niech mi napisze.


Chodzi ci o "Wyspa" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się