HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Więc zmarł, nie zginął...
Nie odbiegając od tematu - oglądał ktoś z Was "Gamonia" z Louis de Funès? Świetny film, nie wspominając o aktorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podobał, pewnie przez to, że nie lubię takich filmów.
Dziś o 16.15 na TVN jest film ,,kosmiczny mecz", polecam go wszystkim, oglądałem go 3 razy ;). Ale dziś obejrzę sobie czwarty raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 09:44, Baluk25 napisał:

Dziś o 16.15 na TVN jest film ,,kosmiczny mecz", polecam go wszystkim, oglądałem go 3
razy ;). Ale dziś obejrzę sobie czwarty raz.

Znowu !? No ile można...
Ja dla odmiany nie polecam tego filmu , widziałem go już chyba z 10 razy i może z początku był trochę fajny , ale po tylu razach widzę , że nudne to jest straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:39, xbit71 napisał:

oglądał ktoś z Was "Gamonia" z Louis de Funès? Świetny film, nie wspominając o aktorze. :)

Ja oglądałem kiedyś ... dawno. Pamiętam, że mi się b. podobał. Dziś byśmy na to powiedzieli : komedia sensacyjna :-)
A mówiąc o aktorach nie zapominaj o Bourvilu, który idealnie pasował do swojej roli i bez którego ten film nie byłby taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 11:34, Sebat1 napisał:


> Dziś o 16.15 na TVN jest film ,,kosmiczny mecz", polecam go wszystkim, oglądałem
go 3
> razy ;). Ale dziś obejrzę sobie czwarty raz.
Znowu !? No ile można...
Ja dla odmiany nie polecam tego filmu , widziałem go już chyba z 10 razy i może z początku
był trochę fajny , ale po tylu razach widzę , że nudne to jest straszliwie.


I ja się z tym zgodzę, powoli staje się to jak świąteczne powtórki Kevina :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 12:05, audioslave2000 napisał:

I ja się z tym zgodzę, powoli staje się to jak świąteczne powtórki Kevina :/.


Obawiam się , że niestety już to się stało... ;/ ''''Kosmiczny mecz'''' leciał już chyba na każdym możliwym kanale , widziałem ten film na TVP , Polsacie , TVN i HBO chyba. O ile Kevin to nie jest w sumie zła komedia , to już nie powiedział bym tego o ''''Kosmicznym meczu'''' , ale oba te filmy pewnie widzom już uszami wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:39, Sebat1 napisał:


> I ja się z tym zgodzę, powoli staje się to jak świąteczne powtórki Kevina :/.

Obawiam się , że niestety już to się stało... ;/ ''''Kosmiczny mecz'''' leciał już
chyba na każdym możliwym kanale , widziałem ten film na TVP , Polsacie , TVN i HBO chyba.
O ile Kevin to nie jest w sumie zła komedia , to już nie powiedział bym tego o ''''Kosmicznym
meczu'''' , ale oba te filmy pewnie widzom już uszami wychodzą...


Właśnie, a powoli coś takiego chcą zrobić z "Asterixami". Na TVP zdaje się. Szkoda, bo mogliby puścić w końcu coś innego. Chociażby Good Morning Vietnam znowu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:04, Revar napisał:

W Poniedziałek jedziemy na nowego Bonda,a mianowicie "Quantum of Solace",fajny jest to
film?


Taki średni, nudny trochę , poprzednia część była o niebo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 12:46, audioslave2000 napisał:

Szkoda, bo mogliby puścić w końcu coś innego. Chociażby Good Morning Vietnam znowu :).

Właśnie , dobre filmy jakoś są niechętnie puszczane przez stacje telewizyjne , a takie Asterix-y , czy inne Keviny są puszczane bez przerwy... Bardzo chętnie obejrzał bym sobie raz jeszcze ''''Good Morning, Vietnam'''' , bo bardzo miło wspominam ten film , ale nie w TV wolą puszczać jakieś głupoty , zamiast za porządne kino się wziąć... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 13:30, Sebat1 napisał:

Właśnie , dobre filmy jakoś są niechętnie puszczane przez stacje telewizyjne , a takie
Asterix-y , czy inne Keviny są puszczane bez przerwy... Bardzo chętnie obejrzał bym sobie
raz jeszcze ''''Good Morning, Vietnam'''' , bo bardzo miło wspominam ten film , ale nie
w TV wolą puszczać jakieś głupoty , zamiast za porządne kino się wziąć... ;/


Nic dziwnego to przecież telewizja rozrywkowa. Dobre filmy masz na ale kino!, cinemax albo tvp kultura. No i w nocy na TVP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 13:42, Grizzly. napisał:

Nic dziwnego to przecież telewizja rozrywkowa.

Telewizja śmietnikowa lepiej by tu pasowało.

Dnia 22.11.2008 o 13:42, Grizzly. napisał:

Dobre filmy masz na ale kino!, cinemax albo tvp kultura.

A co takiego ciekawego ostatnio tam leciało ?

Dnia 22.11.2008 o 13:42, Grizzly. napisał:

No i w nocy na TVP :)

To już nie te czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam co płakać że w TV lecą filmy które leciały już 38463 razy bo ogóle nie oglądam telewizji a jak juz to programy rozrywkowe a nie filmy :) Filmy oglądam na DVD lub video (wiem że to dziwne ale wiele filmów mam tylko na video) wypożyczone lub kupione:P Do kina chodze rzadko ostatni raz byłem na Mrocznym Rycerzu (genialny film!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. :P Uwielbiam te stare komedie... Mają naprawdę świetny klimat, nie wspominając o tym, że śmieszą mnie bardziej niż te z dzisiejszych czasów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko też mają się filmy wojenne - non-stop Szeregowiec Ryan na TVNie :/ Wszystkie pozostałe filmy albo lecą o nienormalnych porach albo są słabo rozreklamowane.

TVN ma środy z horrorami, TVP1 poniedziałek z Bondem, więc ktoś mógłbym w końcu zrobić dzień z dobrym kinem wojennym, bo tych filmów jest po prostu masa i każdy ściągnąłby niemałą widownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:24, xbit71 napisał:

Wiem, wiem. :P Uwielbiam te stare komedie... Mają naprawdę świetny klimat, nie wspominając
o tym, że śmieszą mnie bardziej niż te z dzisiejszych czasów. ;]

Jedna z najlepszych komedii to wg mnie "Sami Swoi".Oglądałem ten film z 6 razy i mi się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 15:24, xbit71 napisał:

Wiem, wiem. :P Uwielbiam te stare komedie... Mają naprawdę świetny klimat, nie wspominając
o tym, że śmieszą mnie bardziej niż te z dzisiejszych czasów. ;]

Co najlepsze, że jest to francuski humor który i mnie zawsze kładł na łopatki ;-)
Z Louisem to jeszcze "Żandarm w Nowym Jorku", chyba jeden z bardziej znanych, mnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się