HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 21:19, Starscream napisał:

> łoł, już dawno nie widziałem tyle gnoju w jednym miejscu ;]
> ale spoko, masz 13 lat, wyrobisz się jeszcze. mam nadzieję.
Sorry ale ja w wieku 13 lat mialem obejrzane duzo dobrych filmow i potrafilem juz wtedy
rozroznic dobre kino od crapu (vide filmy ktore wymienil gosc wyzej), tak wiec on prawdopodobnie
zawsze bedzie preferowal syf


A wiesz że o gustach się nie dyskutuje? Jeżeli chłopak poleca to znaczy że mu się podobały. A to że w wieku 13 lat podobały Ci się inne rzeczy niż Arcizo_7 to nie powód by mówić że to są złe filmy. To czy film jest dobry czy nie, zależy od tego czy się komuś podoba. Więc proszę, nie mąć innym w głowie jaki to Ty byłeś fajny w wieku 13 lat. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem Hellboy 2 i muszę stwierdzić, że film całkiem nieźle zrealizowany. Na ogół nie lubię takich filmów, ale ten jakoś bardzo mnie wciągnął dobrą fabułą, nowymi pomysłami oraz ... nowym przedstawieniem elfów!!! W końcu nie są one piękne i nie mają szpiczastych uszu. Teraz wyglądają nieco jak wampiry ale mnie bardzo się ten image podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 10:09, In_The_End napisał:

Oglądałem wczorajszego dnia i troszeczkę dzisiejszego Anioły i demony:>
Bardzo dobra produkcja poza kilkoma scenami na placu świętego pitra. Chodzi mi o kilkusekundowe
zbliżenia, na rozmawiających w tłumie ludzi. Dyskusje nie na miejscu, tylko rozpraszają...
mogliby je wyciąć. Nie chodzi mi oczywiście o dziennikarzy, chociaż ten z polski wypadł
jak debil;P

O co wam wszystkim chodzi? Pojawił się Polak i fajnie, niech będzie. Połowa się oburza a połowa się cieszy jak debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek na TVP2 o 22:50 niemiecki film "Upadek" opowiadający o ostatnich godzinach Adolfa Hitlera (i chwilę później). Ostrzę sobie zęby już od dawien daaaawna, więc... żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 17:48, Merovingian napisał:

We wtorek na TVP2 o 22:50 niemiecki film "Upadek" opowiadający o ostatnich godzinach
Adolfa Hitlera (i chwilę później). Ostrzę sobie zęby już od dawien daaaawna, więc...
żyć nie umierać!


Napewno obejrzę, też czekam na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film nawet niezły, chyba jedyny niemiecki film, który zdołałem przełknąć. ;) Gość, który zagrał Hitlera jest naprawdę przekonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG STAR TREK is awsome !!!!!!!1111oneoneone

Z punktu widzenia osoby, która uniwersum ST zna, oglądała przynajmniej niektóre filmy i trochę odcinków serialu, ale nie jest zaprzysięgłym fanem:

Dobry film, wychodząc z kina chciałam oglądać dalej (nie tyle jeszcze raz, co dalszy ciąg).
Odmłodzono bohaterów i odmłodzono całość. Właściwie mamy tu alternative timeline, co pozwala na kręcenie historii załogi USS Enterprise od nowa, od wczesnej młodości bohaterów. Mam nadzieję, że twórcy nie będą się krępować.... :]
Historia opowiadana od nowa, ale bez konfliktu ze starą serią, raczej z ładnymi nawiązaniami :-) Uwaga na zaskakujące relacje między bohaterami (S&U) ^_^
Czytałam opinie, że za dużo śmiechu, że film młodzieżowy. Not true. Jest dużo dobrego humoru, ale kiedy ma być serio – jest serio.
Nie miałam wrażenia, że Kirk został wodzem, bo tak miało być - zrobiono to odpowiednio autentycznie.

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:37, TYHE napisał:

OMG STAR TREK is awsome !!!!!!!1111oneoneone

Z punktu widzenia osoby, która uniwersum ST zna, oglądała przynajmniej niektóre filmy

A dla osoby, która uniwersum Star Treka nie zna film też będzie dobry? ;) Czy nic tam nie zrozumiem bez fanowskiej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie powinno być problemu, bo historia jest jasno wytłumaczona w samym filmie, nikt nie musi wiedzieć, co wcześniej zdziałał Spock, bo to co się do filmu odnosi jest opowiedziane a historia reszty jest jak pisałam w ogóle pisana od nowa. Można iść bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje obejrzeć film pod tytułem "Jestem na Tak" z jednym z moich ulubionych aktorówm,Jim Carry.Liczyłem na dobrą i ciekawą komedie. Nie pomyliłem się. Dobra gra Jim''a,dość ciekawa fabuła mając troche prawdy w życiu człowieka no i co tutaj dużo dodawać. Polecam każdemu kto ostatnio nie ma co robić lub też chce obejrzeć dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 17:59, Rick napisał:

Film nawet niezły, chyba jedyny niemiecki film, który zdołałem przełknąć. ;) Gość, który
zagrał Hitlera jest naprawdę przekonujący.

W takim razie koniecznie zobacz "Das boot" - to jest dopiero FILM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mój ulubiony rodzaj komedii, do tego bardzo dobry aktor i niebanalna fabuła. Ostatnio wyszło naprawdę bardzo mało dobrych komedii, ale Yes Man na pewno do nich nie należy. W sumie nie wiem co o nim pisac, nie ma co do czego się doczepic, wszystko zrealizowano bardzo dobrze. Film bawi i w pewnym stopniu uczy, daje do myślenia. Jak dla mnie 8/10, polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to coś,po prostu trza przyznać. Jak i Jim jak i "Jestem na Tak". W ogóle uważam że większość filmów gdzie on się znajduje nie są klapą i przyjemnie się ogląda. I to nie dlatego że jest jednym z moich ulubieńców tylko po prostu dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał może Star Trek''a, jeżeli tak ( a na pewno tacy są) to czy się opłaca wydać te parę złociszy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2009 o 12:08, Muradin_07 napisał:

Czy ktoś oglądał może Star Trek''a, jeżeli tak ( a na pewno tacy są) to czy się opłaca
wydać te parę złociszy... :-)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=15394
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=15519
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=15521
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=15555
A tyle opinii nie wystarczy ?...

BTW. Wybrałbym się na coś do kina, z obejrzeniem Star Treka mi się nie spieszy, a Ostatnie Zlecenie odpada, tak więc mój wybór padł na Anioły i Demony. Oby Tom Hanks nie zawiódł tak jak w Kodzie Da Vinci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 10:09, In_The_End napisał:

Oglądałem wczorajszego dnia i troszeczkę dzisiejszego Anioły i demony:>


Czyżby pirat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:16, Harrolfo napisał:

> Oglądałem wczorajszego dnia i troszeczkę dzisiejszego Anioły i demony:>

Czyżby pirat?!


czyżby seans o 23 trwający do 1.00 w nocy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim "Anioły i Demony".

Film jako film jest po prostu świetny w swym gatunku - kino akcji. Scenariusz jest nieprzewidywalny, zwroty akcji i trzyma w napięciu. Do końca nie wiadomo jak się skończy i ze trzy razy myślałem, że to już koniec filmu. Wiśnią na torcie jest muzyka Hansa Zimmera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się