HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 17:00, MaccCry napisał:

Zawsze można zmyślić, albo kogoś innego podać (matki, ojca, dziadka, babci, brata, siostry,
kumpla, etc., oczywiście za ich zgodą).


A pewny jesteś że nie sprawdzają ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie sprawdzali, a mam tam konto (czynne) od kilku lat. A w danych mam stary numer wpisany, nawet nie chciało mi się go uaktualniać, bo na ponad 150 transakcji tylko jeden koleś próbował do mnie zadzwonić (bo był z mojego miasta). Tak więc ten numer z numerem (^^) jest naciągany i, imho, służy jako wymówka, aby nie robić interesów na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Brzydkiej Prawdzie :P(odrazu dodam że moje ulubione gatunki to: Komedie romantyczne, komedie, dramat i fantasy), nieźle się uśmiałem, film jest pełen ironicznych żartów na tematy między ludzkie.
tak dla jasności jest to komedia romantyczna, ciekawa fabuła, znakomita muzyka, świetny montaż, gra aktorów.
Po filmie nie miałem wrażenia że "nic się nie działo".W filmie zagrali min. urocza Katherine Heiql i przystojny Gerard Butler. oceniam film na 9/10.

W sobotę idę do Cinema City na koncert 3D Jonas Brothers, jak obejrzę to napiszę jak wrażenia, koncert będzie emitowany w niektórych kinach tylko w soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 17:00, MaccCry napisał:

Zawsze można zmyślić, albo kogoś innego podać (matki, ojca, dziadka, babci, brata, siostry,
kumpla, etc., oczywiście za ich zgodą).

Oczywiście wszystko to można, ale nie każdy ma naturę krętacza. Chciałem z nimi uczciwie i po dobroci. Napisałem, że nie mam telefonu. A oni furt... podaj telefon, i podaj telefon.
To sobie pomyślałem: a kij wam w oko. 20 lat emu, kiedy 80% Polaków nie miało żadnego telefonu, to wystarczyło podać tylko adres domowy i można było wszystko kupić. Teraz podaję 2. Adres domowy i mailowy (w końcu dla firmy internetowej) i jeszcze wam mało!
Przecież (tak jak napisałeś) ten telefon nie jest w końcu do niczego potrzebny! Po prostu jakiś idiota wymyślił taki przepis.
Chciałem u nich wydać moje pieniądze a jak im na tym nie zależy, to ja się nie będę płaszczył.

PS. Przepraszam wszystkich za OT, ale przykład funkcjonowania bzdurnych przepisów zawsze wart jest opisania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię i nawet nie umiem kręcić, ale co w tym złego, że wpiszesz telefon kogoś, z kim masz kontakt. Wiesz, widziałem większe absurdy, niż ta konieczność wpisania numeru telefonu, więc można czasami się dostosować. Zakładaj konto na allegro! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:18, MaccCry napisał:

Zakładaj konto na allegro! :P

Nie dam dziadom zarobić na mnie. Niech kto inny sobie zarobi. :-)
Chyba że zmądrzeją i zaczną patrzeć na to wszystko od strony klienta, a nie od strony własnej biurokracji.
A tak, żeby nie było całkiem OT, to widzę, że jest nowy film 3D - "Oszukać przeznaczenie". Dobrze zrobiony? Ktoś wie?

Edit. Sorry już znalazłem wypowiedzi, że to śmieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:31, A-cis napisał:

Nie dam dziadom zarobić na mnie. Niech kto inny sobie zarobi. :-)


Jeżeli masz zamiar tylko kupować to nikt nie będzie na Tobie zarabiał na Allegro. Prowizje płaci wyłącznie sprzedający. A naprawdę czasami można znaleźć świetne okazje, w tym filmy na DVD i VHS za symboliczne pieniądze.

No, ale faktycznie offtop zrobił się niezły, zaraz jakiś modek zrobi z tym porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat do Ciebie nie dzownią, ale od kąd ja korzystam z allegor, już niejednokrotnie korzystałem z telefonu. Bez tej opcji błoby - delikatnie mówiąc - niewygodnie. Telefon ma się praktycznie zawsze przy sobie, ale już maila się nie sprawdza co 5 sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem ciekawy przypadek benjamina buttona
film bardzo fajnie zrobiony w formie opowiadania. Opisuje historię benjamina człowieka który urodził się starym a umarł młodym... bardzo mi się film spodobał mimo iż wcześniej przed obejrzeniem miałem mieszane uczucia... POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 13:58, mariowsad napisał:

wczoraj oglądałem ciekawy przypadek benjamina buttona
film bardzo fajnie zrobiony w formie opowiadania. Opisuje historię benjamina człowieka
który urodził się starym a umarł młodym... bardzo mi się film spodobał mimo iż wcześniej
przed obejrzeniem miałem mieszane uczucia... POLECAM


a moze uzywalbys spoilerow?! od czegos one w koncu sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 14:01, Zauri napisał:

a moze uzywalbys spoilerow?! od czegos one w koncu sa!


-1 do statusu, od pouczania użytkowników i degradowania Azry jest Wojman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:01, Zauri napisał:

a moze uzywalbys spoilerow?! od czegos one w koncu sa!

Spoiler? Jeżeli chodzi o film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" to informacja, że rodzi się stary i z czasem młodnieje o której się dowiesz w trailerze czy każdym opisie filmu.
To tak jakbyś oskarżyłbyś mnie o spoiler, gdybym napisał że w Mortal Kombat non-stop "się leją".
Wyluzuj. Moim zdaniem, to wiele osób nadużywa opcji Spoiler - a część nawet nie wie czemu to służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:12, Transylvanian_Hunger napisał:

Spoiler? Jeżeli chodzi o film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" to informacja, że
rodzi się stary i z czasem młodnieje o której się dowiesz w trailerze czy każdym opisie
filmu.


Wyglądało by to mniej więcej tak.

------------------------------------------------------------------------------------- -

wczoraj oglądałem ciekawy przypadek benjamina buttona

Spoiler

film bardzo fajnie zrobiony w formie opowiadania. Opisuje historię benjamina człowieka który urodził się starym a umarł młodym... bardzo mi się film spodobał mimo iż wcześniej przed obejrzeniem miałem mieszane uczucia... POLECAM



------------------------------------------------------------------------------------- -----

Proponuję więc od razu przykleić następujący post.Posty w tym temacie mają wyglądać następująco.

Tytuł filmu : ...........

Spojler [ treść jaką chcemy przekazać innym forumowiczom ]

Ciekawie by to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie boli to, ze wlasnie tak jak powiedziales, polowa uzytkownikow tego forum nie zna znaczenia slowa spoiler i albo wcale nie uzywa, albo uzywa np. do zasloniecia nr gg :O .. a to ze wiadomo to z trailera to co? w koncu to tez spoiler, nie wszyscy ogladaja trailery moj drogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:19, Zauri napisał:

nie wszyscy ogladaja trailery moj drogi..

Nie każdy ogląda film nic o nim nie wiedząc. "Kochanie, a może dziś Głębokie gardło? - Czemu nie, brzmi ekscytująco". Rzadko oglądam trailery, ale krótkie opisy czytam - muszę wiedzieć o czym jest film zamiast walić w ciemno - tym bardziej, że nie jest mi wszystko jedno co oglądam. Nieważne. Dla mnie to nie był spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:46, Transylvanian_Hunger napisał:

Kochanie, a może dziś Głębokie gardło? [...] muszę wiedzieć o czym jest film zamiast walić w ciemno


To Ci się stary udało :D Naprawdę się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:03, Azra napisał:

-1 do statusu, od pouczania użytkowników i degradowania Azry jest Wojman.


Jak nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to lepiej nic nie mow. Degrad -2 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się