HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 00:45, Dexter_McAaron napisał:

A-aachaaa... to ja się teraz pytam scenarzysty, skąd Ci Nigeryjczycy w RPA? ;> Przepraszam,
czepiam się...

Wiesz, chętnych do zobaczeni i wzbogacenia się na obcej technologii nie brakuje :)

Dnia 20.09.2009 o 00:45, Dexter_McAaron napisał:

Patrz powyższe ;) Nigerię to pewno jeszcze hAmerykanin kojarzy, bo tam ropa, tam się
biją i w ogóle... jakby podali że to Angolańczycy...albo Zairczycy...uu, tu już by się
zdziwili. :>

Fakt, jest to odległość ciekawa, ale nie do niepokonania XD Jak wyjdzie dvd muszę obejrzeć ponownie to to i rozwiać wszelkie wątpliwości, które zasiałeś tTy i portal filmweb :D

Dnia 20.09.2009 o 00:45, Dexter_McAaron napisał:

A co się ogólnie tyczy mojej niewiary w geograficzną wiedzę mieszkańców USA (kinową zwłaszcza)...
dzisiaj Budo wrzucał w Kwasach link do trailera jednego filmu. O, tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=48181
Obejrzyj sobie, jeśli nie znasz jeszcze, bo on świetnie ujmuje temat ;)

Oh damn, nie chce mi się aż powtarzać, swoje umieściłem w komentarzu pod trailerem. Boże, Polska na parawdętak wygląda XD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 01:05, lydathegreat napisał:

Polecicie jakies filmy w podobne do Never back down / Fighting?


Jeśli nie chodzi o walkę, tylko o problemy młodzieży to np. Coach Carter, Step Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 08:31, Adidas66 napisał:

Jeśli nie chodzi o walkę, tylko o problemy młodzieży to np. Coach Carter, Step Up

Taaak w Step Upie jest pokazany problem młodzieży .... N/C

Problem młodzieży dobrze widać w filmie Młodzi Gniewni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 08:37, mlynar911 napisał:

Taaak w Step Upie jest pokazany problem młodzieży .... N/C


Szczerze mówiąc wachałem się nieco, ale wyjście z własnego środowiska jest sporym problemem, kto nie przeżył, ten nie wie.

PS. Nie kazdy film w którym się tańczy jest płytki, choc ostatnio jest taki tręd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serial fantsy, który ostatnio leci na jedynce. "Miecz prawdy" na prawdę mi przypadł do gustu i myślę, że spodoba się też tym, którzy na codzień nie czytają książek o smokach i rycerzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jakiś dobry film akcji, albo komedia ukazały się ostatnimi czasy w kinach na świecie (chodzi mi o coś co niekoniecznie musiało mieć już premierę w Polsce)?

Edit: Aha pod sformułowaniem "ostatnimi czasy" rozumiem okres obejmujący 2-3 miesiące wstecz od dnia dzisiejszego :) Wiem, że o coś takiego może być trudno, ale może ktoś śledzi nowości z zakresu kina światowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:55, confident napisał:

Orientuje się ktoś czy jakiś dobry film akcji, albo komedia ukazały się ostatnimi czasy
w kinach na świecie (chodzi mi o coś co niekoniecznie musiało mieć już premierę w Polsce)?


Kac Vegas, osobiście nie oglądałem jeszcze, bo moje kino jest zacofane, ale słyszałem, ze to świetna komedia jest. Poza tym to polecam zaglądać tu: http://www.filmweb.pl/ o nowościach dosyć dużo można się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kac Vegas - swietna komedia, na pewno sie nie zawiedziesz.
A takze wczoraj bylem na Bękartach Wojny - jesli lubisz Tarantino to idz w ciemno, jesli nie to i tak idz ;)

Btw, orientuje sie ktos czy dostane w Polsce serial Dextera na dvd? Prosze nie wyskakiwac mi z linkami na allegro z jakimis szwedzkimi czy fińskimi napisami oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:55, confident napisał:

Orientuje się ktoś czy jakiś dobry film akcji, albo komedia ukazały się ostatnimi czasy
w kinach na świecie (chodzi mi o coś co niekoniecznie musiało mieć już premierę w Polsce)?

Edit: Aha pod sformułowaniem "ostatnimi czasy" rozumiem okres obejmujący 2-3 miesiące
wstecz od dnia dzisiejszego :) Wiem, że o coś takiego może być trudno, ale może ktoś
śledzi nowości z zakresu kina światowego :)

Oczywiście "bękarty wojny". Akcja i komedia. Dobry - mimo że mógł być lepszy.
District 9 - dużo akcji, dobrze zrealizowany i mało Hollywoodzki jak na Hollywood tzn. że nawet nie jest totalnie miałką produkcją pokroju Transformersów.
W drodze "Boondok saints 2" - też akcja i komedia w jednym, mam nadzieję, że równie mocny jak poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 14:27, Transylvanian_Hunger napisał:

Skoro dany film powstał 2-3 miesiące temu za granicą i do naszych kin nie trafił (więc
tym bardziej na DVD), to niby jak ktoś miał to obejrzeć, by się podzielić swoimi odczuciami
o filmie? :)

Znalazłem stronę, na której są odnośniki do serwisów typu Google Video, na których można obejrzeć niemalże wszystkie filmy, które ujrzały światło dzienne (nawet najnowsze kinówki). Podałbym linka do tej strony, ale są tam odnośniki do downloadów, a to* już jest piractwo.

*Samo oglądanie filmu nie jest łamaniem prawa... ja niczego nie pobieram, tylko odtwarzam (tak dla jasności).
@ Markush, dzeksondzekson
Na dniach obejrzę :) Aktualnie zrobiłem sobie "maraton American Pie" :PP

@ hans_olo
District 9 - natrafiłem na to wczoraj przy szukaniu 13 dzielnicy: Ultimatum, rzeczywiście dobry film. Jak ktoś nie oglądał to polecam.
Boondok saints 2 - w takim razie najpierw obejrzę "jedynkę" :)

Bękarty wojny - nie omieszkam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 14:37, dzeksondzekson napisał:

Polecam Kac Vegas - swietna komedia, na pewno sie nie zawiedziesz.
A takze wczoraj bylem na Bękartach Wojny - jesli lubisz Tarantino to idz w ciemno, jesli
nie to i tak idz ;)

Btw, orientuje sie ktos czy dostane w Polsce serial Dextera na dvd? Prosze nie wyskakiwac
mi z linkami na allegro z jakimis szwedzkimi czy fińskimi napisami oczywiscie :)

Polska edycja nie istnieje. Zresztą tak jak w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bękarty Wojny? Super film. Obawiam się, że jednak moja opinia jest mało obiektywna, bo jestem fanem filmów Tarantino ;P. Mimo wszystko uważam, że warto obejrzeć.

Jeżeli ktoś lubi ciekawe filmy, to polecam film Memento. Dla zachęty dodam, że reżyserem jest Christopher Nolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:36, d0t napisał:

Jeżeli ktoś lubi ciekawe filmy, to polecam film Memento. Dla zachęty dodam, że reżyserem jest Christopher Nolan.


Warto przy tym dodać, że wypocząć przy tym filmie się nie da. Przez cały czas trzeba być skupionym, żeby załapać większość niuansów, bo fakt faktem scenariusz jest mocno zakręcony (i odwrócony przy okazji ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się