HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie


Tak dla przykładu N podałem, byle telewizja HD. A jak będę zakładał taką, to wtedy będę szukał najkorzystniejszej i najpewniej trafi właśnie na N :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Dystrykcie 9 i wiecie co?
Zajedwabiście! Jak dla mnie film roku, ogląda się go z zapartym tchem, rewelacyjna gra aktorów, ciekawe ujęcie tematu, kręcenie w formie dokumentu ... Mega pozytywne wrażenie, naprawdę daaawno nie widziałem tak dobrego filmu. To po prostu trzeba obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:07, Outlander-pro napisał:

Byłem wczoraj na Dystrykcie 9 i wiecie co?
Zajedwabiście! Jak dla mnie film roku, ogląda się go z zapartym tchem, rewelacyjna gra
aktorów, ciekawe ujęcie tematu, kręcenie w formie dokumentu ... Mega pozytywne wrażenie,
naprawdę daaawno nie widziałem tak dobrego filmu. To po prostu trzeba obejrzeć.


Jak wspomniałem na poprzedniej stronie, Moon bije Dystrykt 9 na głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:50, A-cis napisał:

"TV Okey" nie znam. Nie wiem jaki tam mają przekrój stacji telewizyjnych, ale w "Tele
tygodniu" to przecież (jeżeli dobrze pamiętam) zbyt wielu stacji nie ma, więc wiele propozycji
musi Ci umykać?


"TV Okey"

http://amercom.com.pl/strony.php?kod=tv

"Tele tydzień" z kilku powodów

a) Kiedy nagrywałem filmy na video z tv , krótkie omówienia programów z boku każdej stacji były idealne aby je wyciąć i nakleić na pudełko z kasetą video

b) cena 1zł90gr

c) czytelny rozkład programów

d) rubryka o nowościach książkowych

e) rozkład programów jest jak dla mnie źle zrobiony w To&owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:22, SpecShadow napisał:

> Tak z ciekawości dlaczego akurat telewizja N ?.

Bo jest to lepsza opcja niż Cyfrowy Polsat. Bierzesz tani pakiet i masz to co w lepszym
pakiecie CP + parę kanałów HD.


Wszystko zależny czego oczekujesz od telewizji ja mam Cyfrę dla:
Canal+ cykl Cineklub
TCM - ogólnie stare filmy
Ale kino - przekrój filmowy , w tym klasyka filmowa
Kino Polska - ogólnie
TVP KULTURA - teatr tv o ludzkiej porze
AXN SCI - Fi dla m.i.n starych horrorów http://www.cyfraplus.pl/program/abo/?full/opowiesci-niesamowite_8958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:46, MaccCry napisał:

Tak dla przykładu N podałem, byle telewizja HD. A jak będę zakładał taką, to wtedy będę
szukał najkorzystniejszej i najpewniej trafi właśnie na N :)


Aha , ja wybrałem Cyfrę+ powód podany post wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:20, Nagaroth napisał:

Jak wspomniałem na poprzedniej stronie, Moon bije Dystrykt 9 na głowę :D


W kinie to widziałeś czy na DVD czy jak? Bo kompletnie nie mogę informacji na temat tego filmu znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:31, Fumiko napisał:

W kinie to widziałeś czy na DVD czy jak? Bo kompletnie nie mogę informacji na temat tego
filmu znaleźć...


hmm , w kinie tego nie grają przynajmniej w Polsce , na dvd też nie wyszło w Polsce , przyjmijmy że sprowadził dvd z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:37, kerkas napisał:

hmm , w kinie tego nie grają przynajmniej w Polsce

w końcu Polska to kraj na peryferiach i wszystkie filmy to nie docierają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:37, kerkas napisał:

hmm , w kinie tego nie grają przynajmniej w Polsce , na dvd też nie wyszło w Polsce ,
przyjmijmy że sprowadził dvd z zagranicy.


W Polsce grano na Warszawskim Festiwalu Filmowym :P

Tak czy siak. Film jest genialny, fabuła trzyma się kupy w każdym aspekcie, trzyma w napięciu od początku do końca, Sam Rockwell gra świetnie i zakończenie jest zaskakujące ;) Film jest po prostu najlepszym s-f jakie pojawiło się przynajmniej od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 23:04, Nagaroth napisał:

W Polsce grano na Warszawskim Festiwalu Filmowym :P

a byłem w pobliżu i nie słyszałem o tym :( szkoda bo miałem ostatnio trochę wolnego czasu to mogłem wpaść.
swoją drogą mam nadzieję że film "Droga" nie ominie polskich kin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Odlot", jest przewspaniały. Ale ostrzegam aby nie zabierać dzieci ze sobą, to ni jest film dla nich, nic nie zrozumieją, zero przekazu a się wynudzą, bo ile mozna patrzeć na Ptaszysko i Asa które wystepują jako dodatek. To jest zabawne dla osób conajmniej 13+ Szczerze polecam - ja to oglądałem w zwykłej wersji, darowałem sobie 3D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:16, kerkas napisał:

e) rozkład programów jest jak dla mnie źle zrobiony w To&owo

Ja na rozkład programów zwracam najmniejszą uwagę. Dla mnie najistotniejsze jest żeby były wydrukowane programy w tych kanałach które oglądam. A przynajmniej oglądam często :-)
I chyba jednak "To i owo" zapewnia tu najwięcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Dzieci Ireny Sendlerowej i postanowiłem podzielić się moimi odczuciami. Mimo przydługiej i mega odkrywczej przedmowy, w czasie której dowiedziałem się, że żydom w getcie było ciężko i głodno, nie mogłem się nudzić. W filmie brak efektów specjalnych, opowiada o czymś co każdy wie, kiedyś już oglądał itp., a jednak jest na tyle wciągający i poruszający, że chce się go oglądać. Mimo woli podziwia się tych, którzy żydów ratowali i współczuje wszystkim zamkniętym w getcie. Słowem, film polecam każdemu kto chce sobie przypomnieć, że zawsze znajdą się ludzie szlachetni, a także każdemu kto rzuca hasłami typu „Legia żydy”, niech sobie obejrzy i się zreflektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:10, rob006 napisał:

Nic nie wspomniałeś o dubbingu - czyżbyś trafił na wersję bez niego?


Niestety nie ma wersji oryginalnej do wyboru :/ Też chętni bym zobaczył, ale poczekam na DVD albo przeczytam książkę.

Sam natomiast wybieram się na 2012. Mam nadzieję, że zwiastuny nie mydlą oczu, jak miało to miejsce w przypadku Surogatów, którzy okazali się kaszanką, przynajmniej w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się