HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Wczoraj byłem na REC 2. Uważam, że niestety nie jest tak dobry jak 1. Najbardziej rozbawił mnie naciągany motyw

Spoiler

z kanałami. Dlaczego zespawali otwór do nich dopiero teraz przecież bohaterowie w 1 części szukali wyjścia i na pewno by nie zapomnieli o tak oczywistej drodze ucieczki. Twórcy widać naciągnęli ten motyw żeby sztucznie przedłużyć film i wprowadzić tych młodych bohaterów do budynku.

Pomysł na wyjaśnienie wirusa dosyć dobry. Zakończenie zwiastuje niestety, że kolejna część będzie
Spoiler

krwawą łaźnią na ulicach miasta

. Jeśli komuś REC 1 podobał się, to 2 pomimo gorszego klimatu i bardzo naciąganych momentów można polecić;) I jednak z zainteresowaniem czekam na 3 część. Mam tylko nadzieje że amerykanie nie zrobią Kwarantanny 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie raz i nie dwa czerwoni się pluli o to? Było powiedziane żeby takowych linków nie dawać a na pewno że nie są one mile widziane - [ poza jednym wątkiem z ogłoszeniami rzecz jasna ] zresztą "Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!" - chyba jest wystarczającym wyjaśnieniem. O resztę info podbijaj do czerwonych jak ci się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złota Kolekcja Hollywood

1. Forrest Gump
2. Piękny umysł
3. American Beauty
4. Śniadanie u Tiffany''ego
5. To nie jest kraj dla starych ludzi
6. Cast Away - Poza światem
7. Rzymskie wakacje
8. Jeździec bez głowy
9. Złap mnie, jeśli potrafisz
10. Top Gun
11. Wojna i pokój
12. Dziecko Rosemary
13. Firma
14. Monachium
15. Mission: Impossible
16. Chinatown
17. Truman Show
18. Polowanie na Czerwony Październik
19. Fatalne zauroczenie
20. Czas patriotów
21. Wielki Gatsby
22. Amistad
23. Maratończyk
24. Uwierz w ducha
25. Bulwar zachodzącego Słońca
26. Love Story
27. Lokator (reż. Roman Polański)
28. Czułe słówka
29. Niemoralna propozycja
30. Wichrowe wzgórza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. Forrest Gump
2. Piękny umysł
3. American Beauty
6. Cast Away - Poza światem
8. Jeździec bez głowy
9. Złap mnie, jeśli potrafisz
13. Firma
14. Monachium
15. Mission: Impossible
16. Chinatown
17. Truman Show
18. Polowanie na Czerwony Październik
20. Czas patriotów
30. Wichrowe wzgórza.
Te filmy ogladałem i są bardzo dobre, polecam.
Szczególnie - Monachium, Chinatown, Piękny Umysł, Forest Gump, American beauty, Polowanie na Czerwony Październik , Mission impossible, truman show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action widziałem na I stronie taką ilustrację gdzie było zniszczone miasto, wielka szczelina w ziemi(spowodowana chyba jakimś super wielkim trzęsieniem ziemi) i na górze pisało "BYLIŚMY OSTRZEGANI"
w kinach od 11 listopada.

Czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest tytuł tego filmu który będzie w kinach od 11 listopada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 20:28, TetraGramaton napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest tytuł tego filmu który będzie w kinach od 11 listopada
??


A nie o 2012 chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 20:29, Fumiko napisał:

> Czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest tytuł tego filmu który będzie w kinach od
11 listopada
> ??

A nie o 2012 chodziło?


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O JEZU! District 9 to najcięższy film jaki widziałem. Odrażający, a jednak dobry. 7+/10 w mojej skali. Jutro czas na Star Treka (09'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:17, dulak napisał:

O JEZU! District 9 to najcięższy film jaki widziałem. Odrażający, a jednak dobry. 7+/10
w mojej skali. Jutro czas na Star Treka (09'')


Ostrzegałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy które podkreśliłem to czarne kryminały (których nawiasem mówiąc jestem fanem) , natomiast filmy które polecasz widziałem wszystkie.

Wszystkie filmy z listy są warte obejrzenia , ciekawe wreszcie jakaś kolekcja wydawana przez gazetę w której wszystkie tytuły są tak samo dobre.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D9 odrażający? Co prawda jeszcze nie oglądałem ale w najbliższym czasie mam zamiar ale mógłbyś mi powiedzieć co w nim odrażającego? Bo po trailerach bym tego nie powiedział ... Tylko bez megaspoilerów proszę. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 22:17, dulak napisał:

O JEZU! District 9 to najcięższy film jaki widziałem. Odrażający, a jednak dobry. 7+/10
w mojej skali. Jutro czas na Star Treka (09'')


Chyba nawet pisałam, że film nie jest przyjemny ale i tak świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:14, Tyler_D napisał:

D9 odrażający? Co prawda jeszcze nie oglądałem ale w najbliższym czasie mam zamiar ale
mógłbyś mi powiedzieć co w nim odrażającego? Bo po trailerach bym tego nie powiedział
... Tylko bez megaspoilerów proszę. ;-P


Jak masz zwierzątko domowe, to spróbuj sobie wyobrazić, że wcinasz jego żarełko :D

Może o prace kamery chodzi albo raczej o... Nie da Ci sie powiedziec nie psujac przy tym zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Jak masz zwierzątko domowe, to spróbuj sobie wyobrazić, że wcinasz jego żarełko :D


Ej, koty to jedzą i żyją, a pod wieloma względami są wybredniejsze od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:13, Tyler_D napisał:

Masz jakieś konkretniejsze info na temat tej kolekcji? Od kiedy, gdzie, za ile itd?


W czwartek 12 listopada ukaże się pierwszy tom "Złotej Kolekcji Hollywood" wydanej przez Axel Springer Polska. Seria zawiera trzydzieści arcydzieł światowej kinematografii, uhonorowanych prestiżowymi nagrodami.
"Złota Kolekcja Hollywood" to 30 książek z filmami na DVD, wydanych w eleganckiej twardej oprawie. Dołączone do filmów książki zawierają unikalne informacje
na temat powstawania filmu, anegdoty o twórcach i aktorach, ciekawostki z planu
, a także starannie dobrane zdjęcia. W kolekcji ukażą się wybitne obrazy
w gwiazdorskiej obsadzie i mistrzowskiej reżyserii, m.in. "Forrest Gump", "Piękny Umysł“, "American Beauty“, "Śniadanie u Tiffany''ego“, "Cast Away" oraz "Top Gun".

Pierwszy tom kolekcji, "Forrest Gump" z oscarową rolą Toma Hanksa, pojawi się na rynku w czwartek 12 listopada w promocyjnej cenie
9,87 zł. Od poniedziałku 16 listopada pierwszy tom będzie można kupić również z Newsweekiem. Kolejne części kolekcji będą się ukazywać co dwa tygodnie w cenie 29,87 zł. Seria dostępna będzie w wybranych punktach sprzedaży
prasy oraz na stronie www.kolekcje.info , na której można nabyć wybrane części lub zaprenumerować całą kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ... dzięki za info ... Cóż, wygląda to dość atrakcyjnie niemniej jednak cena dość wysoka jakby nie patrzeć. No ale może cosik mi się uda kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera 2012. Szkoda tylko, że kina pozamykane. No cóz film musze obejrzeć, bo zwiastuny naprawdę robią wrażenie:)

edit/ Właśnie sie dowiedziałem, że kina dzisiaj otwarte ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się