HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2009 o 14:21, Markush napisał:

Samo Życie (sorry, nie mogłem się powstrzymać. )


Tak oglądam Samo Życie! I co z tego?
Nie boję się do tego przyznać i możecie sobie myśleć o mnie co chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 14:37, Starscream napisał:

Po co ze soba na forum gadacie?:P


A nie wiem jakoś tak wyszło, nie chce mi się do niego dzwonić, a na xfire go nie ma. ;P Z resztą publiczne kł...wymiany zdań są o wiele ciekawsze.

jako

Dnia 10.12.2009 o 14:37, Starscream napisał:

I co z tego?

Nic, oglądaj sobie oglądaj. Ale IMO trochę beznadziejny jest ten serial. Mam już swoje przesrane życie, po co mi jeszcze martwić się losem bohaterów jakiegoś serialu.

I jeszcze się zapytam: Co są te serie filmów w kioskach, te takie jak te o superbohaterach itt, to oni to do kiosków dają do ostatniego numeru, czy na jakimś 10 numerze skończą wydawanie tego do kiosków i kolejne numery dostaja tylko ludzie którzy wydali tyle kasy na prenumeratę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoity wieczór piontkowy w tvn.
O 20.00 Batman - Początek, jak dla mnie film wart peanów śpiewanych ku chwale przereklamowanego Mrocznego Rycerza (jednak hype robi swoje, chociaż nie da się powiedzieć że TDK był kiepski, bo nie był).
Dalej o 22.45 wszyscy odkładają popcorn, bo wchodzimy w cięższe klimaty, Siedem. Rekomendacji nie potrzeba, zresztą Gacka i 7 każdy już trzy razy obejrzał, ale warto sobie powtórzyć. Swoją drogą tydzień temu był bodajże Zodiak, teraz Siedem, w sumie tvn mógłby się postarać o licencję na Fight Club, bo na Benjamina Buttona to chyba troszku za wcześnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 20:28, Shlafrok napisał:

Dalej o 22.45 wszyscy odkładają popcorn, bo wchodzimy w cięższe klimaty, Siedem. Rekomendacji
nie potrzeba, zresztą Gacka i 7 każdy już trzy razy obejrzał, ale warto sobie powtórzyć.


moja kontrpropozycja.
NARZECZONA DRAKULI

The Brides of Dracula
Wlk. Brytania, 1960, 82 min

Reżyseria: Terence Fisher
Obsada: Peter Cushing, Martita Hunt, Yvonne Monlaur, Freda Jackson

11 grudnia, godz. 23:15 TVP1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem współczesnego polskiego kina, a jednak znalazł się film, który puścił "światełko nadziei", że jeszcze nie jest aż tak do końca tragicznie. Mowa tu o "Dla Ciebie i Ognia". Film reklamowany jako "polska odpowiedź na "Adwokata diabła" ", i przyznać muszę że w pewnym sensie tak na prawdę jest. Rzecz jasna jest to obraz amatorski, co nie przeszkodziło jednak w świetnej realizacji, zaskakującej fabule i stworzeniu finału, który jest prawdziwym majstersztykiem.

Tylko jedna rada - nie oglądajcie traileru, bo jest stosunkowo słaby i może odstraszyć od obejrzenia filmu(tak jak to było z początku u mnie). Lepiej więc od razu obejrzeć całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 23:22, MrKubu napisał:

/.../

Twój opis tak mnie zaintrygował i zaciekawił, że z pewnością obejrzę ten film. "Polska odpowiedź na "Adwokata diabła"" - powiadasz ? Hmmm, brzmi to trochę surrealistycznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman to nie moje klimaty, zresztą nawet nie miałbym jak obejrzeć. A "Siedem" - wystarczy napisać to że to film Finchera co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości ... no i Brad. ;-D

Dnia 10.12.2009 o 20:28, Shlafrok napisał:

Swoją drogą tydzień temu był bodajże Zodiak, teraz Siedem, w sumie tvn mógłby się >postarać
o licencję na Fight Club, bo na Benjamina Buttona to chyba troszku za wcześnie. :P

Oh please, no. Wyobrażasz sobie FC na TVNie [ reklamy panie, reklamy ] + lektor [ co prawda o niebo lepszy niż ten polsatowski ale i tak można takie oglądanie o kant rzyci potłuc ;-P ]? Bo ja nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Gdzie Nie Spojżę tam wałkowany FC :D hehe wiadomo jest to Pr0 Film ... ale nie o to moje pytanie xD.. Pamietam taki film z Dzieciństwa jak byłem jeszcze Gnojek na polsacie reklamowali w tle leciała ta muzyka
http://w43.wrzuta.pl/audio/3pVwS6LDp9f/adamski_feat._seal_-_killer to mniej więcej był film o jakims młodym boxerze juz nie pamitętam do konca jak xD mógłby ktos przypomnieć nazwe byłbym bardz owdzięczny


Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

Oh please, no. Wyobrażasz sobie FC na TVNie [ reklamy panie, reklamy ] + lektor [ co
prawda o niebo lepszy niż ten polsatowski ale i tak można takie oglądanie o kant rzyci
potłuc ;-P ]? Bo ja nie bardzo.


Pozwolę się wtrącić. :P Na TVN z reklamami nie jest jeszcze, aż tak bardzo strasznie. Ile ja się wycierpiałem żeby obejrzeć Fight Club jak puszczali na Polsacie. Ostatecznie skończyło się na tym, że na drugi dzień zgarnąłem film z wypożyczalni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:37, Moras1990 napisał:

Pozwolę się wtrącić. :P

Ja też :D
>Na TVN z reklamami nie jest jeszcze, aż tak bardzo strasznie.
I robi się coraz lepiej. W ubiegłą sobotę był emitowany film "Starsza pani musi zniknąć" czas trwania: 89 min i jakież było moje zdziwienie, gdy TVN w czasie filmu zrobił tylko jedną przerwą reklamową podczas, gdy standardem dla takich filmów były do tej pory 2-3 przerwy. Mam nadzieję, że taki trend się utrzyma, bo nic tak nie wkurza podczas nocnego oglądania jak reklamy co 20 min. Najgorzej jest faktycznie na Polsacie, podczas któregoś odcinka Buffy puścili reklamę jakieś 3 minuty po rozpoczęciu serialu (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:45, mati285 napisał:

>Na TVN z reklamami nie jest jeszcze, aż tak bardzo strasznie.


Nagrywam z TVN-u bądź Polsat-u w ostateczności tzn. gdy jest wyjątkowo rzadki film np. "Zabójstwo" Kubricka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

Batman to nie moje klimaty


Z tego co pamiętam nie widziałeś żadnego Batmanów Nolana, więc nawet pomimo fatalnego tłumaczenia+lektora mógłbyś sobie wyrobić opinię. Warto, zupełne odejście od klimatów Burtona, a czy dobrze to czy źle to nie ma znaczenia, bo obie wizje są spoko.

Dnia 11.12.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

A "Siedem" - wystarczy napisać to że to film Finchera co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości ...


Azyl czy Benjamin Button to oczywiście średnie wyjątki potwierdzające regułę. :]

Dnia 11.12.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

Oh please, no.


No normalnie wstyd i żenada chłopie. Zamiast promować FC gdzie popadnie i skakać pod sklepienie na samą myśl że mógłby zostać jeszcze raz wyemitowany w ciągu tej dekady to jak zawsze narzekasz. :P Nie ma to tamto, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, nawet jeśli tego nie ma. :]
Reklamy reklamami, lektor lektorem - chcesz czegoś w telewizji, musisz przywyknąć. O opcji z napisami w kanałach niekodowanych możemy zapomnieć (poza filmami Kubricka, ale ile ich wyemitowano?), dobrze jeśli w ogóle da się coś obejrzeć na tvp bez reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:25, Shlafrok napisał:

Z tego co pamiętam nie widziałeś żadnego Batmanów Nolana

Dobrze pamiętasz, dobrze. W ogóle takie super-hiro-komiksowe filmy są mi dość obce.
>Warto, zupełne odejście od klimatów

Dnia 11.12.2009 o 19:25, Shlafrok napisał:

Burtona, a czy dobrze to czy źle to nie ma znaczenia, bo obie wizje są spoko.

Może i tak ale (nie)stety dziś mi z TV nie po drodze. ;-)

Dnia 11.12.2009 o 19:25, Shlafrok napisał:

Azyl czy Benjamin Button to oczywiście średnie wyjątki potwierdzające regułę. :]

Heh ... ani tego ani tego nie widziałem ale pomimo wszystko Fincher ma mój dozgonny szacunek za sam-wiesz-co. ;-P I w sumie nie tylko to.

Dnia 11.12.2009 o 19:25, Shlafrok napisał:

No normalnie wstyd i żenada chłopie.

Taaa ... to prawie tak samo fajne jak oglądanie Matrixa z czeskimi dialogami albo z węgierskimi napisami. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 20:28, Shlafrok napisał:

Przyzwoity wieczór piontkowy w tvn.
O 20.00 Batman - Początek, jak dla mnie film wart peanów śpiewanych ku chwale przereklamowanego
Mrocznego Rycerza (jednak hype robi swoje, chociaż nie da się powiedzieć że TDK był kiepski,
bo nie był).


Ja wolę Ace''a Venturę na polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:33, Tyler_D napisał:

Taaa ... to prawie tak samo fajne jak oglądanie Matrixa z czeskimi dialogami albo z węgierskimi napisami. ;-D


Lepiej. Oglądałem z niemieckim dubbingiem. To się chyba niezapomniane przeżycie nazywa, tak? :]
Swoją drogą polska wersja też najlepsza nie jest, zwłaszcza fatalne tłumaczenie Reaktywacji.

->Ev1l_on3
Z Ejsem jak z Kevinem, każdy zna na wyrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Prawo zemsty, film pojawił się pod koniec listopada, ale tym którzy go nie widzieli naprawdę polecam, bo to kawał świetnego kina. Jedna część - zakończenie - może trochę rozczarowuje, ale nie aż tak by przyćmić ogólny naprawdę świetny obraz :) Świetna rola Gerarda Butlera. Film jakich mało ostatnio w kinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:41, Shlafrok napisał:

->Ev1l_on3
Z Ejsem jak z Kevinem, każdy zna na wyrywki.


No, wiem , ale to akurat jeden z tych filmów które mogę oglądać zawsze, i za każdym razem mnie śmieszy (uwielbiam komedie z Jimem Carreyem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS

KOLEKCJA KINA RADZIECKIEGO BOX 20 DVD SERIA LIMITOWANA


Jak zwykle opis kolekcji w gazetce empikowej "nieco" obiegał od rzeczywistości.
Ale myślę że i tak robi wrażenie.

Czas trwania: 1690 min + dodatki ok. 310 min

SERIA LIMITOWANA
BOX 12 FILMÓW 20 DVD
*Andriej Rublow 2 dvd
*Dersu Uzała 2 dvd
*Dworzec dla dwojga
*Dziecko wojny 2 dvd
*Wołga, Wołga
*Czterdziesty pierwszy
*Solaris 2 dvd
*Niesamowite przygody Włochów w Rosji
*Syberiada 3 dvd
*Stalker 2 dvd
*Operacja "Y", czyli przypadki Szurika
*Stalingrad 2 dvd

http://www.epelpol.pl/opisy/1991,kolekcja-kina-radzieckiego-box-20-dvd-seria-limitowana.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się