HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 00:18, kerkas napisał:

KOLEKCJA KINA RADZIECKIEGO BOX 20 DVD SERIA LIMITOWANA

Niestety, nic tu nie widzę dla siebie, pomimo że 2 - 3 tytułów nie znam (tzn. nic o nich nie słyszałem). Radzieckie filmy tzw. zaangażowane nie biorą mnie, a komedie - poza "Świat się śmieje" - mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:45, mati285 napisał:

Mam nadzieję, że taki trend się utrzyma, bo nic tak nie wkurza podczas nocnego
oglądania jak reklamy co 20 min.


Reklamy, reklamy, reklamy - temat rzeka. Fakt, wkurzają strasznie, ale trzeba też pamiętać, że to taki obosieczny miecz. Telewizje komercyjne utrzymują się wyłącznie z reklam, więc im mniej reklam tym gorsze filmy oglądamy, i odwrotnie. Jak słusznie zauważył moras1990 TVN można jeszcze wytrzymać, ale Polsatu momentami nie da się oglądać. Nie dość, że reklam emitują 2 razy więcej to jeszcze w fatalnych momentach. A jednak TVN przez pierwsze 3-4 dni tygodnia praktycznie nadaje same seriale, dopiero bliżej weekendu pojawiają się jakieś filmy, podczas gdy Polsat codziennie daje 1-2 filmy, lepsze lub gorsze ale zawsze. Dla mnie ideałem byłoby gdyby jakaś stacja zrobiłaby coś w rodzaju audycji "film bez reklamy" i np. raz w tygodniu puściła jakiś naprawdę przyzwoity film non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wczoraj oglądając film "Se7en" zgubiłem się w natłoku akcji.

Spoiler

Nie wiem zatem za jaki grzech zginęła żona Milksa. Próżność?

Nie chce mi się wyliczać i przypominać całego filmu, a ciekaw jestem jak diabli. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Żona Millsa była po prostu ofiarą Johna. To on popełnił grzech zazdrości, mówił Millsowi, że go podziwia i zazdrości mu poukładanego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:10, mati285 napisał:

/.../


Spoiler

Z tego co pamiętam to John mówił, że zostały 2 ofiary do spełnienia arcydzieła. Jedną był on (zazdrość), a drugą żona Millsa. Więc coś mi tu nie pasuje. Nie mogła zginąć jako normalna ofiara. Musiała zgrzeszyć. W innym wypadku film przestaje mi się podobać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:42, Jackaloppe napisał:

> /.../

Spoiler

Z tego co pamiętam to John mówił, że zostały 2 ofiary do spełnienia arcydzieła. Jedną
był on (zazdrość), a drugą żona Millsa. Więc coś mi tu nie pasuje. Nie mogła zginąć jako
normalna ofiara. Musiała zgrzeszyć. W innym wypadku film przestaje mi się podobać. ;p


Spoiler

To on zgrzeszykl zabijajac ja, omg, nie musiala ona grzeszyc skoro grzechem była zazdrosc a to Spacey był zazdrosny....
Pozniej Pitt zabił jego i to był gniew, gniew PITTA nie Spaceya, chyba nie zrozumiales filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ależ wszystko się zgadza. Pamiętaj, że karą dla grzeszników nie musi być śmierć. John popełnił grzech zazdrości za co zginął, Mills zabijając go popełnił grzech gniewu, za co stracił (już wcześniej) żonę. Dlatego Summerset powiedział, że jeżeli Mills zabije Johna to ten wygra, bo w ten sposób jego dzieło ułożyło się w całość. Mills popełnił grzech za który został wcześniej ukarany, a John został ukarany za grzech, który popełnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem okazję oglądać Se7en (głównie dzięki krótkiej walce Pudziana i Najmana) i muszę stwierdzić, że film bardzo dobry. Dawno nie oglądałem tego typu filmów i bardzo mi się podobał. Właśnie też zastanawiałem się

Spoiler

za co zginęła żona Millsa, ale już wszystko wyjaśnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Prośbę co do wcześniejszego Postu mego. Czy ktos moze zna film o takim młodym bokserze on chyba nie bil się w klasycznym ringu tylko cos w stylu MMa w tle leciala ta muzyczka http://w43.wrzuta.pl/audio/3pVwS6LDp9f/adamsk...eal_-_killer byłem straszny łepek jak to oglądałem i na dodatku reklamowali to na polsacie :) Wiem ze mało powiedziałem ale jak jest tu jakis GZ znawca to moze mu sie przypomni. Dziękuje za pomoc z Góry o ile ktoś zdoła pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...Ciach.../

Hmm Cos w tej wypowiedzi twojej jest ale wiesz masz jeszcze HBO HBO2 .. tam chyba nie ma reklam bo ja ogolnie mam polsat cyfrowy ale ta srednia wersje bez HBO co do televizji bez reklam to ja jestem Happy ogladania filmu na TVP1 i TVP2 :) Anni jednej reklamy i nigdy się to nie zmienilo. Rozumiem gdyby polsat dał 1 reklamę to jescze dalo by rade wytzrymac ale jak leci jakis nowszy dłuzszy film dochodza reklamy + ich smieszne polecenia potem LOtek O_o to na prawde w tym czase mozna by było szybki nemerek zaliczyć :D xP dlatego zadko co ogladam filmy w TV chyba ze cos na prawde leci porządnego Polstat co roku daje to samo ;[ kiedys przez 3 lata z rzedu w czasie wakacji zawsze puszczali Młodzi Gniewni ehhh ogólnie reklam nie cierpie. Jest sie skupionym na filmi chce Sie go rozkminić a tu zonk lipa

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie filmu "Paranormal Activity"...bo dzisiaj wybieram się do kina i zastanawiam się właśnie nad tym filmem czy opłaca się obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 17:45, Longer napisał:

Mam pytanko odnośnie filmu "Paranormal Activity"...bo dzisiaj wybieram się do kina i
zastanawiam się właśnie nad tym filmem czy opłaca się obejrzeć?

Cóż - hype nakręcony przez amerykanów jest dla mnie troszkę nie zrozunmiały - film nie jest aż tak straszny jak np. Blair witch project czy inne filmy tego typu. Ale obejrzeć można - ostatnio nie było zbyt wielu dobrych horrorów ;)
PS: Ja już drugi raz w tym tygodniu obejrzałem "Gnijącą Pannę Młodą" i dalej mi się nie nudzi - ścisła Burtonowska czołówka jak dla mnie - polecam każdemu dla kogo "dobry film to NIE jest tylko strzelanie i armagedon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:30, Anjinsan napisał:

Reklamy, reklamy, reklamy..


Fakt Polsat jest beznadziejny z tym jak puszcza reklame krótki przerywnik w stylu co do obejrzenia w tym tygodniu, a potem drugi raz puszcza reklamy :( tvn w tej kwestii jest o niebo lepszy. Powiem tak ja ogólnie nie lubie filmów w tv oglądać, ale jak juz oglądam to wolę jak nawet te reklamy puszczają, bo można coś sobie do zjedzenia przyrządzić w tym czasie, albo do kibla pójść, a tak np. w tvp siedzi się na dobrym filmie i nie ma kiedy wyjść bo straci się akurat fajny wątek :/

Co do wczorajszego wieczoru było co oglądać: Batman - dobrze ze go sobie obejrzałem bo wspominałem go jak taki dobry film, a jak się okazuje to wcale nie dużo słabsza produkcja od genialnego Dark Knighta. Nom i potem Siedem, arcydzieło ;) teraz dopiero się skapłem ze w napisach na początku nie było Kevina Spaceya ;D fajny zabieg bo gdyby wpisali go w czołówce popsuło by to surprise :) jak się oglądało film ponownie wiadomka nie zaskakiwał ale po tym można poznać arcydzieło ze się nigdy nie nudzi :)

Leci coś ciekawego w najbliższym czasie? np. dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 17:55, Paoro napisał:

Leci coś ciekawego w najbliższym czasie? np. dziś..


Dzisiaj spróbuję obejrzeć Nocnego Jastrzębia, tak to leci jeszcze Blade II na TVN i 2 Fast 2 Furious na TVP1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:08, SpecShadow napisał:

> Leci coś ciekawego w najbliższym czasie? np. dziś..

Dzisiaj spróbuję obejrzeć Nocnego Jastrzębia, tak to leci jeszcze Blade II na TVN i 2
Fast 2 Furious na TVP1.


Mogli by puścić Szybcy i wściekli lub Tokio Drift, bo ci Za szybcy to chyba najgorsza część z tych wszystkich 4 :( ale na Blada to się skusze dwójka jest the best :D a jak to nie koliguje to sobie obejrze wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się